Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Üzmeyin kendinizi diyecem ama bu duyguyu çok iyi biliyorum regl olunca göz yaşlarımı tutamıyorum artık ben de. İnşallah bu son gözyaşların olur inşallah bi an önce rabbim sana da bana da nasip eder
Ayyy canımsın amin inşallah kuzummmm Allahım isteyen yalvaran herkese nasip etsin

Hepinizin dualarını Rabbim duysun inşallah gerçekten burası çok başka bi yer ben herkesle herşeyimi paylaşamzken burada bi can olmuşuz hepimiz saol kuzummmm benim hepiniz iyi ki varsınız Allahım tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize

bendee hatta regl olayim yumurtlama gunlerinden sonra siteye girmemeyi dusunuyorum :) ister istemez insanlarda gorunce kendinde de belirti ariyorsun cunku
aynen canım regli dönemi bitsin siteye bir müddet girmicem kendimde araştırmıcam hatta yumurtlama takibi bile yapmıcam bu ay yok her gün yok gün aşırı planı da yapmıcam herşey olağan seyrettsin :)

aynen canım regli dönemi bitsin siteye bir müddet girmicem kendimde araştırmıcam hatta yumurtlama takibi bile yapmıcam bu ay yok her gün yok gün aşırı planı da yapmıcam herşey olağan seyrettsin :)
İnan’ın Ocak ayında kafam o kadar rahattı ki çünkü şubatta nasılsa tedavim başlayacak die salmıştım oh mis rahat rahat gün bile bakmadım sonra hamile kaldım stres ölçme biçme hesaplama mahvediyor bizi yapmamız lazım ama elde değil ama gerçekten çok etkiliyor ...

aynen canım istemesekte stres oluyoruz takip yapınca aa bugün yumurtluyorum hemen ilişki olsun dün oldu bugün olmasın kafa ister istemez oralara gidiyo o yüzden herşeyi bırakıcam bu ay :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…