Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kesinlikle oyle :)) gunlerimizin tadini cikaralin guzelce. Ayrica ne guzel iyisiyle kotusuyle kendimizi paylasabiliyoruz burda. En derin sirlarimizi paylaaiyoruz yanii :))
pazartesi bu formda çift çizgiler görmek istiyorum.. açılış sizlerden:anneadayı:tabiki aksi sonuçlarda denemeleredevamm umutlar tükenmez

Valla bu hafta hiiic temizlik yapasim yokk disarisi cok guzel at kendini disari vucudumuz d vitamini alsin bol bol dirsekleri gunese tutun kizlaar :)) bak ne guzel daha gelen giden yok insallah da olmicakk:dua:
Inşallah canım insallah birer birer guzel haberleri verbiraz etrafı toplayım bende kendimi dışarı aticam kuzum:)

Tabiki de oyle bizler pes edicek moral bozucak kisiler degiliz kii. Bugunlere gulerek baktigimiz gunler gelicek elbette birbirimizle dalga bile gecicez :)) ne kadar guzel gunesli tam bir bahar gunu bugun. Yasadigimiz bugunlerde bi daha gelmicek. Guzel bir sekilde gecirmek lazim. Guzel bi haftasonu kahvaltisiyla gune baslayip ayni guzellikle gunumuzu gecirelim. Eglenelim arkadaslaela bulusalim. Hatta kocalari bosverin haffasonu kizkiza takilip gulup eglenelim kafamiz bosalsin birazcik. :))
oyle zaten bugun kız bulusmasi gunuu :))

Napayim deme canini da hic sikma. En onemli sey moral bozmayip streslenmemek. Velev ki bu ay da olmadi. Vardir bi hayiri hepimiz icin. Hep ne diye istiyoruz hayirlisiyla hayirli zamanda gelsin. En onemlisi o.
Allahım nasıl pozitif bence sen mühendis değil psikolog falansın olumlaman çok güzel istikrarın daha güzel:))

Canimmm :KK19: o senin guzel gorusunnden oyle. Hep demedik mi anca beraber kanca beraber beeaberce guzelce atlaticaz bu zamanlari bizz
Inşallah tabi ben birazdaha tez canlıyım yaşımdan olsa gerek burda birilerinin frenleyip öğüt vermesi cok guzl
Insan eşine diyemiyor bide üzülür diye en azından burda aynı şeyleri yasayan insanlarla iletişim halinde olmak rahatlatiyo birazda olsa

Kızlarrr hamileyimmmm zaten hissediyordum olduguma zaten minik kuşum hemen annesine gösterdi kendisini şükür geçen kimyasal yaşadgnda böle belirgn değildi bu swfer oldu şükür çok mutluyum kızlar sizinde haberinizi alırız inş:))) :anneadayı::KK200::emir_bebek:
minik_prince minik_prince bsebse bsebse morcivertkedi morcivertkedi

Eklentiler

• 4B8360A5-9C8F-4246-BC16-93EECC75DA15.jpeg
    4B8360A5-9C8F-4246-BC16-93EECC75DA15.jpeg
    27,9 KB · Görüntüleme: 49
Kızlarrr hamileyimmmm zaten hissediyordum olduguma zaten minik kuşum hemen annesine gösterdi kendisini şükür geçen kimyasal yaşadgnda böle belirgn değildi bu swfer oldu şükür çok mutluyum kızlar sizinde haberinizi alırız inş:))) :anneadayı::KK200::emir_bebek:
:halay::halay::halay:tebrikler canım allah kucağına almayı nasip etsın. bat gününmü bugun

Inşallah tabi ben birazdaha tez canlıyım yaşımdan olsa gerek burda birilerinin frenleyip öğüt vermesi cok guzl
Insan eşine diyemiyor bide üzülür diye en azından burda aynı şeyleri yasayan insanlarla iletişim halinde olmak rahatlatiyo birazda olsa
Aynen oyle yasamayan anlayamiyo seni zaten o yuzden burasi sansimiz bizimm.. gonlunu ferah tut sen guzel haberleri paylasicaz burda biz :)

:KK76:
sonunda gruptan bı hamilemiz çıktı darısı bizlerin başına:spor::spor::spor:hangi gebelik testını kullanıosn canım bende sipariş verıcem de netten
İnş canm brn inanıyrm sizinde güzel haberlerinizi alcaz inş:KK76:
Aftee 10 diye bir test çıkarttı şükür hemen çıktı:nazar:

Senn ne kadar kaldı canm inş sennde çıkar birde ben hissesyrdum canm ya oldgna kesin inanyrdm öle söliyim sana ben:)o yüzdn yaptm

Canimmmm ne kadar sevindimm anlatamam su aannnn:anneadayı: Allah saglikla tamamina erdirsiiinn kucagina almayi nasip etsinn.:KK200: pazartesi kan ver hemennnn:halay: bakin herkese de ornek olsunn once gunlerde negatif cikip kendisini uzmustu bu laf dinlemez arkadasimiiiiz :))) ve bugune baakiiinnn. İste hep bunu diyorumm. İlk guzel haberimiz cok sukur geldiiiiii

Çok şükür ilk hamiş haberimizi aldık hayırlı olsun canım sağ saglim kucağına almayı nasip etsin Rabbim :)

:KK76:
İnş canm brn inanıyrm sizinde güzel haberlerinizi alcaz inş:KK76:
Aftee 10 diye bir test çıkarttı şükür hemen çıktı:nazar:

Senn ne kadar kaldı canm inş sennde çıkar birde ben hissesyrdum canm ya oldgna kesin inanyrdm öle söliyim sana ben:)o yüzdn yaptm
inşallah canım hepimze nasip olsun:) benım bat 6. artık bu güzel haberle kaplıcaların keyfını çıkarırsın:halay::halay:

Canimmmm ne kadar sevindimm anlatamam su aannnn:anneadayı: Allah saglikla tamamina erdirsiiinn kucagina almayi nasip etsinn.:KK200: pazartesi kan ver hemennnn:halay: bakin herkese de ornek olsunn once gunlerde negatif cikip kendisini uzmustu bu laf dinlemez arkadasimiiiiz :))) ve bugune baakiiinnn. İste hep bunu diyorumm. İlk guzel haberimiz cok sukur geldiiiiii
Sağol canm amin inş bende napcam bilemyrm şuan çok şaşkınım ya çok garip duygu ama ben inanıyorum hepiniz görceksiniz pozitifi bence sende var senle bizim Yerleşme oldu diye düşünyrm sende yap çıkar cnm:))

Bakalm eşim de tutarsa kendini pazartesye kadar sabrederiz:KK70:

X