Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
normalde suya hic girmeyecek degilsin tabi ama ne biliyim toplu yerlerde cocuk falan varsa hele cocuk akliyla isedigini dusun suya felaket tellali gibiyim neyse kizlar sizde bisi diyin bakalim su kiza
Kız korkuttun beni sen iyice ya belki adamlar sadce bizler gireriz blmyrm ki öle olur adam ona göre belki iyi yere götrr

Tur ya cnm onlr ayarlıyr anlcn bakalm inş hiç kimse açık gıymez mikrop yoltr inş işte tek kokrlrm bnlar
Yani sicak su zaten mikroplari bi derece engeller de cok kalabalik olursa ve cocuklar falan bilemedim bende. Git yine kafan dagilir vucudun rahatlar gevser baktin cok cok kalabalik tum vucudunu sokmazsin. Yada ozel odalarda olanlara girin

Yani sicak su zaten mikroplari bi derece engeller de cok kalabalik olursa ve cocuklar falan bilemedim bende. Git yine kafan dagilir vucudun rahatlar gevser baktin cok cok kalabalik tum vucudunu sokmazsin. Yada ozel odalarda olanlara girin
Bakalm cnm inş açık giyinen olmaz ya orda

normalde suya hic girmeyecek degilsin tabi ama ne biliyim toplu yerlerde cocuk falan varsa hele cocuk akliyla isedigini dusun suya felaket tellali gibiyim neyse kizlar sizde bisi diyin bakalim su kiza
Ben genel açıdan karşıyım bu olaya çocuk açısından değil :))) çok pis oluyor işiyorlar ediyorlar :)))

Kizlar sadece meraktan bi soru ufaktan :) her zaman cok su icerim gunde 2,5lt veya daha cok. Ama idrarim siklasmasina ragmen renginde bi koyulasma var. Normalde cok sudan dolayi daha acikti. Normal bisey mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…