Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
yaaa ne guzel denk gelmis bisi dicem ne zaman ogrendin o hamileligi battan oncemi sonrami
Bir gün geçti 28 de olurum 26 27 değişir ama hissetmiştim ben değişik bişe yok değilimdir diyodum ama değişik umudum vardı birde pembe leke geldi 2 gün önce birde Regl olcak gibi. Salak saçma ağrılar ama bir var bir yok çok erken yakalamıştım bende betam 52 idi o yüzden diorum acile basar giderim die doktor değeri öğrenince hemen progestron takviyesi verdi destekledi falan da benim için önemli o yüzden basar giderim acile :)))

Bende var canm o gaz sorunu hamülelerde oluyrmş geçen ay hamileyken de vardı bende galiba hamile kaldgm zaman Gaz sorunum oluyor:)

Kızlar bana fikir verin şimdi kaplıcalara gidcz evli çüftleri bir günlgüne götryrlarmış daha önce gittiniz hep toplumu giriliyor yada ayrı mı girilıyor açık giyenen olur mu kıskancm kocamı kısknyrm napcm blmyrm

Buni bende cok duydum canim aynen belirti olatak :))) ama ben normalde de afedersin ama en ufak usutmede bile oyleyim o yuzden ben ayirt edemiorum. Ama sen de yeni biseyse olabiliiiirrrr :))

bildigim kadariyla kadin erkek ayri giriyor ya da benim bildigim yerler oyle bilemedim

Hangi kaplıcalara benimde bildiğim kadın erkek biz öyle giriyoruz ama bir olan havuzlarda var bazı kaplicalarda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…