Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
evet şimdi gün bekleyenlere soruyorum komik olacak ama bunu cogu yerde okudum.Benim son 9 10 gündür gaz cıkarma mı dıyım yellenme mi diyim cok oluyor ve bunu yazan hamile bayanlarda gördüm acaba olabilir mi böyle bişey sizde bu tarz gözlemlediğiniz bir şey varmı bsebse O ozgeozturk papatyakokankadin morcivertkedi Sezerbusra21 minik_prince ve daha hatırlayamadıklarım

Benim öleydi geçen ay hamileydim işte (( umutlan istemem ama aynı anlattıkların oldu kimyasal geçirdim ben pıhtılaşma çıktı bende inşalllah gelcek diorum ben :)))
gercekten mi? cok uzuldum senin adina insallah bir daha boyle bisey yasamazsin bebisin seninle olur. ben umutsuzum aslinda boyle dedigime bakma :) senin bat ne zaman? benim yarin bugun erken gebelik yaptim negatifti daha da cikmaz herhalde

bende de affedersin gegirme oluyor canım hafta başından beri :)

valla hic dikkat etmedim dur ona da ediyim peki ayip olmazsa bisi sorcam. benim adetten 4-5 gun once afadersiniz ishal olurum bu ay daha olmadim bile sizde de oyle oluyormı

valla bende de var ama doğuştan mı yoksa son zamanlarda olan bişi mi bilemedım

gercekten mi? cok uzuldum senin adina insallah bir daha boyle bisey yasamazsin bebisin seninle olur. ben umutsuzum aslinda boyle dedigime bakma :) senin bat ne zaman? benim yarin bugun erken gebelik yaptim negatifti daha da cikmaz herhalde
Evet malesef hayırlısı öyleymiş napalım yolumuza bakıyoruz..
Benim bat 23 Nisa’n neşe doluyor insan :)) ben klomen ve iğne oluyorum şuanda bakalım nolcak ))

valla hic dikkat etmedim dur ona da ediyim peki ayip olmazsa bisi sorcam. benim adetten 4-5 gun once afadersiniz ishal olurum bu ay daha olmadim bile sizde de oyle oluyormı
Aynen aynen bende oyle oluyorum yumurtalıgı atacaggı ıcın cok calısıyormus ondan diyorlar. Bende henüz oyle tuvalete cıkma durumu olmadı normalde de cok cıkmam ben zaten de regl zamanı özellikle sabahları kotu oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…