Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım maddiyattan ziyade, acillerin gercekten acil amaçlı kullanılması gerektiğini düşünenlerdenim. Ondan sordum. Ama acildekiler bir şey demiyorsa, süper :)
gercekten hastaneye bagli. ben ozele gitmistim bi kere aksam saati acilden girdim ama bombostu sadece biz vardik :)) az cok civarda bilirsin hangi hastaneler yogun olur vs. mesela yakinda bi ozel hastane daha var biliyorum orasi cok yogun oluyor bosuna orayi mesgul etmemistik

Canım maddiyattan ziyade, acillerin gercekten acil amaçlı kullanılması gerektiğini düşünenlerdenim. Ondan sordum. Ama acildekiler bir şey demiyorsa, süper :)
Bende öyleyim ama Buda acil bişey en azından dÜşük yapan biri olduğum için geç kalamam :))) birde meşgul ettiğin birşey yok kan alıyor bakıyorlar kimseye engel değilsin ki dediğim gibi gittiğin hastaneye bağlı birazda :)))para kazanıyorlar aslında :KK66:

be
aynen benimde. yerlesmesi icin gec degil mi o zaman ona takildim ben? 13 gunde yerlesmis gibi oluyor
nde öyle düşünüyorum canım ama geç yumurtlama olmuştur belki dedim araştırdım regli günü yaşayan bile varmış yerleşme kanaması bnde geç olduğunu düşündüğüm için pek umutlanmak istemiyorum aslında ama bir yandanda o acılar çok düşündürüyo karın altı ve kasıklar acıyo bildiğin:KK43:

be

nde öyle düşünüyorum canım ama geç yumurtlama olmuştur belki dedim araştırdım regli günü yaşayan bile varmış yerleşme kanaması bnde geç olduğunu düşündüğüm için pek umutlanmak istemiyorum aslında ama bir yandanda o acılar çok düşündürüyo karın altı ve kasıklar acıyo bildiğin:KK43:
yaa bak umutlanmayim diyorum ama adet gelmedikce umut vardir. belirti sandigim seyler hala devam ediyor psikolojik degilmis yani. haftasonu olmazsam pazartesi kan veririm bende bakalim kritik gunler

yaa bak umutlanmayim diyorum ama adet gelmedikce umut vardir. belirti sandigim seyler hala devam ediyor psikolojik degilmis yani. haftasonu olmazsam pazartesi kan veririm bende bakalim kritik gunler
hayırlsı kuzum inşallah ikimiz birden pazartesi güzel haberi alırız

hatta dün akşam o kadar acı hissettimki anneme bile söyledim benim karnım çok acıyo diye :KK76:birde sabahtan beri çok baş ağrısı çekiyorum ve hafif midem bulanıyor gibi oluyor

X