Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Denk gelirsek yazisalim bulalim birbirimizi. Soyle topluca bi etkinlik gunu ayarlasak falan ay ne hos oluuur

Denk gelirsek yazisalim bulalim birbirimizi. Soyle topluca bi etkinlik gunu ayarlasak falan ay ne hos oluuur
Yooooook bulushmayinnnnyada bulushun banada fotograf yollarsinizkiz benim kocamada bodromda ishletmeci olaraak diim eyer duzgun cevirdiysem turkceniish teklifi geldi pasha club galiba o kadar sevindimki gelib sizle bulushacam die kocam istemedisoyluyorki ben onceden gitmeliyim ev filan ayarlamaliyim belki hic hoshuma gitmedi duzenimi bozmak istemiyorumbiride geldi ayni gunde oda bodromdan restorantdan benim kocam chef ashpaz ya ordanda cagirdilar istemiyor ama ben cok isterdim

canım kocana bodrumda bi cafe den teklif mi geldi. sen şuan azerbaycan da mısın. doğrumu anladım.

Kizz ben bodrumluyum :)))bodrum guzeldir ama kis aylarinda biraz sikici sadece :))

belki fikri değişir. ama bodrum kışın pek çekilmez onuda söylim . ama yazın iyidir yani baya keyifli vakit geçirirsin
Biliyorum kuzum eshimide zaten shimdiden istiyorlar yani gelsek sicak aylara dusheceyiz ne bileyim yaa pek degishene benzemiyor ben tanimadigim bilmediyim yere karimla gidemem diyor bashka bishey demiyir:///ama ben severim be bodrumu guzel yerdir:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…