Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gunaydinlar olsun efendimmm baya yazishiyorsun beni hic aklina getiren yokkustum sizekuzum Papatyamaviss benim gogushlerim artik 1haftadir o kadar shisjyi o kadar doldu iyne batsa partlayacak sanki hele o halka kisminda hava oldugu bariz belli sevimli O ozgeozturk benim ilk gebeliyimde adet agrilarim 1hafta oncesinden bashlamishti ki senin adetin 13nisan adete az kala agrilar gidiyor merak etme senin icini rahatlatayimguzel kardeshlerim ben size soylemedimmi gununuz gecmeden test yapmayin die?benide heveslendirdiniz bende kendimi zor tutuyorum negatigi gorsem bayilacam herhalde

Pekiiii hangi marka testler daha guvenli neyi yapacagiiiz …? Kimileri hep pozitif cikariomus falan galiba :/
ben bi araştırdım şımdi.Testlerin hassaiyet derecesi önemliymiş.Döllenmeden 10 gün sonra 25 ml hcglik testlerde çıkarmış.
50ml hasasiyet olan 12gün,100 ml hassasıyet olan da 14 gün yani bat günü :) erken gebelik teslerinde de 10 ml kadar çıkar diyolar.

günaydın canım teşekkürler içime su serptin.. bende sizler sayesınde kendımı tutuorum ve test yapmıyorum.sende kendını tutmalısınbenden bi kahve iç ..sanırım azerisin .seni azeri sayfasında da görmüştüm.ayrıca bize küsme seni seviyoruz

bak şimdi benı kalbimden vuruosun erken gebelik testi falan şurda zor duruorum zaten

Evet kuzum bende sizin desteyinizde test almiyor yoksa eeeee coktan yapmishtimeve azeriyim konushmamda belli olmuyuromu?ara sira bulamiyorum sozleri uyduruyorum sora kendi kendime soyluyorumki kizlar diecek bu ne yazmish

Evet kuzum bende sizin desteyinizde test almiyor yoksa eeeee coktan yapmishtimeve azeriyim konushmamda belli olmuyuromu?ara sira bulamiyorum sozleri uyduruyorum sora kendi kendime soyluyorumki kizlar diecek bu ne yazmish
hahahha olsun ya sen yaz biz anlarız..biz eyni danışırıq(bunu translateten çevirdim) çaktırma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…