Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gunaaydinn guzel prensesleer :KK200: hepimiz 1gun daha yaklastik. Bu mubarek cuma gununde gonlumuzdeki isteklerin gercek olmasi dilegi ile.. Papatyamaviss Papatyamaviss canim ben battan once yapilmasina karsiyim ne cok insan var bati 3 5gun bile gecince negatif cikan ama kan verdiginde hamile oldugu belli olan. İdrara cok gec gectigini hepimiz biliyoruz. En sagliklisi battan 1hafta sonra tabi. Umut vermiyorum ama bat gelmeden umutsuzluk yok diyorum aadece
günaydın canım hayırlı cumalar . güzel dileklerin için çooook teşekkürler. ama galiba bende mayıs a kalıcam . dün adet olucak mısım gibi ağrılarım başladı.genelde ben adet olmadan bir hafta önce böyle olurum:) napalım kısmet yinede allahtan ümit kesilmez. umarım sen hamilesindir:)

Selam kızlar bende geldim benide alın aranıza :))) 23 Nisan bat tarihim klomen kullandım çatlatma iğnem vurulacak tabi çalışmalar devam.. ilk defa kullanıyorum bu arda dilerim hepimizin duası kabul olur :)))
inşallah hamile kalırsın canım.. burda beraber beklerız bat gününü. hoşgeldn aramıza:KK200:

günaydın canım hayırlı cumalar . güzel dileklerin için çooook teşekkürler. ama galiba bende mayıs a kalıcam . dün adet olucak mısım gibi ağrılarım başladı.genelde ben adet olmadan bir hafta önce böyle olurum:) napalım kısmet yinede allahtan ümit kesilmez. umarım sen hamilesindir:)
Yok yok bat olmadan karar vetmek yok :) normalde dedim ya benim zaten hic umudum yok. Ama olayimiz bat gununu beklemek iste :) hersey herkeste degisiyo o yuzden hicbiseyden hickimseden etkilenmeden sabirla o gunlere ulasabilmek

X