Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
canıımm ne kalmış şurda ay ne heyecan vardır şimdi sizde allahım hayırlısıyla kucağınıza almayıda nasip etsin isim ne düşündünüz?

Canim ismi sudenaz olcak inssallah heyrcana gelince 3 4 gundur kendimde degilim dogumu bebisi unuttum annemlerde aklim bu aralar iyi degiller cok mutsuzlar onlarda aklim dusunmekten bebek oynamiyo az oynuyo korkiyorum off ailm aklimdan cikmiyo(((

Canim ismi sudenaz olcak inssallah heyrcana gelince 3 4 gundur kendimde degilim dogumu bebisi unuttum annemlerde aklim bu aralar iyi degiller cok mutsuzlar onlarda aklim dusunmekten bebek oynamiyo az oynuyo korkiyorum off ailm aklimdan cikmiyo(((

ne oldu hayırdır canım ailene kötü bişeylermi oldu yoksa

kızlar nasılsınız ya bu godesden tık yok noldu artık girmiyomu elif bilir varmı godesde çalışmalar bana gelince 1 aylık olduk yavuz tahamızla fotosunu koyacam ama beceremedim bi türlü =))kızlar özellikle sezeryan olanlara çokkk önemli bişey sorucam yaa benim bugün 36.gün oldu 40kım çıkmasına 4 gün var hala kanamam devam ediyor sezeryanlarda az olur dediler ama benim ilk 5 gün gayet foşur foşurdu yani sonrada hep adet gibi halada aynı niye bi azalma yok sizdedemi öleydi kızlar korkmaya başladım valala

ne oldu hayırdır canım ailene kötü bişeylermi oldu yoksa

Kotu derken sikinti diyim abimin kredi borcu 60 0000 cok sukur halleti babam tabi birikimide gitti cok uzuldum az daha kizimda dunyaya geliyodu cok koktum suan iyiyim dr 10 gunu doldurmam gerektigini soledi 38 hafta olmasi laxim defimsuan 36 yim bana dua efin

inşallah hedefine ulaşırsın bari 37 olsunda 37den öncesi pramature oluyor kuvez vs zor
aa cnm abin napmış öyle anlamamışmı hiç yazık babanın birikimine (

Canım dün Dr gittim gayet iyi dedi cumaya kadar sabret cumadan sonra istediği gün gelebilir dedi ben gunünde 2 Haziran'a kadar sabr etcem taşımakta zorlanıyorum ama olsun
Abimde bekarken kızlarla yemiş şimdi 1 senelik evli demiyo birikiyor senin anlican öle kiziymi gülüyimmi şaşırdım

bacılaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrr nabersinizzz...mutlu ne kaldı hazirana öleeeyyyyyyyyyyyyyy
...sinem haziranda bebişimiz de geliyo:) benim okul da bitiyo...yaşasın haziran

allah hayırlı kolay doğumlar versin canım.

aynen benimde 40 günümü bile bir hafta kadar geçmişti canım hiç merak etme normal kanamanın devam etmesi daha iyi temizleniyor pis kanlar iyi birşey yani. birde dediğin gibi az azda gelmiyordu aynı adet kanaması gibi ama 40ına yaklaşınca biraz daha silikleşmeye başlamıştı benim.

kızlar benim prensesimde cumartesi 7 ayını dolduruyor çok zilli çok cimcime birşey oldu başıma valla beni parmağında oynatıyo cadı.. çok şükür herşeyimiz yolunda gidiyor bir sıkıntımız yok. sizi öpüyorummmm allaha emanet olun..

bacılaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrr nabersinizzz...mutlu ne kaldı hazirana öleeeyyyyyyyyyyyyyy
...sinem haziranda bebişimiz de geliyo:) benim okul da bitiyo...yaşasın haziran

sen ne yapıyosun asıl bacııı anlat bakalım yakışıklı yürüyormu? nasıl yaramazmı çok.. bu arada babaanne anneanne falanmı bakıyor sen çalışırken, nasıl aklın kalıyordur kimbilir, ben geçen gün kuaföre gittim röfle attırmaya, babaanneye bıraktım 4 5 saat kadar ilk uzun ayrılığımızı yaşadık ama nasıl kötü oldum, artık orda kuafördeki kadınlara anlatıyorum nasıl özledim, ne yapıyordur acaba falan diye.. bir de eve döndüğümde beni tanımazmı cadıı birde fön falanda çektilerya.. ayyyy bir zoruma gitti, baktı babaanneye başladı gülmeye, sonra ben konuşunca anladı tabii, ama çok kötü oldum en başta yaa..........(

Slm kizlar bugun dr gittim durumum gayet iyiyanluz grip ve soguk alginligim var sali tekrar istedi anestezi gorsun dedi hastaligimi atlatirsam haziran 1 yani cuma gunu aliriz dedi tup bebek ya riske atmam isi diyo sezeryan olcam dua edinne olur cuma38 haftalik oluyo tezeleri masallah diyin:)) suan 3 400 kilo saglikla kucagima alirim insallah cok korkuyorm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…