Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
meraba canım bende kaç aşılamadan döndüm hep vurundum iğneleri son anda aksilikler oldu olurken kapıdan döndü hep :KK43:
ama nasip işte aşılama olmadan gonal f ve ovitrelleyle normal yolla kaldım nasip diyorum ya sen çalışmalarını sürdür özellikle sabah erken saatte beraber olun ve duş alma yat orda hemen uyu :KK9: ben bu şekilde kazandım darısı sana inşallah

inşallah tavsiyelerine uyucam darısı hepimize

Kızlarrrr slmlarrr ben 13 nisan sabahı sezaryanla doğum yaptım çok ağrım var yavuz taha koyduk ismini fakat kızlar oğluşumda sarılık var bilirübin 15 e yaklaştı almadılar hala hastaneye cumaya gene var inşallah düşer diyom ama bilmiyom kızlar inş bişe olmaz hepinizi öpüyorum dua edinn sevgilerle....

Canim gozun aydin darisi bana inssallah cabuk attatirsin

bu sabah adana balcalıya kontrol için gittim yumurta 18 mm olmuş umuduyla aşılama yapılacaktı ama doktor yumurta kendiliğinden çatlamış dedi
yaaaaa aşılama da olmadı o kadar gonal f iğneden sonra hüsrana uğradım doktor aşılama yapılamaz eşinle birlikteliği tavsiye ediyorum dedi
bi de hem iğneler için rapor almıştım bir hakkım da boşuna gitti daha ilk aşılama denememdi ama olmadı allah hayırlısını versin

işte buyuzden aşılamda ilişki yasagını anlamıorum ilişki olsaydı eblkı norml yolla hamıle kalcaktın ee bak hepsı boşa gıttı şimdi.ama umıdnı kaybetme yınede arkadasım siz bolbol calışın :KK70:

2.iğnemi oldum kızlar salı gunu randevumz var..kasıklarıma vuruyo ilaç.agrı yapıyor canım cok yanıyor encokta içim yanıyor :..,((

oy sudecım hayırlı olsun cnmm...yirim o melegı ben..gecer cnm sarilıgı bolbol emzır cicimm

oy sudecım hayırlı olsun cnmm...yirim o melegı ben..gecer cnm sarilıgı bolbol emzır cicimm

Atlattık çok şükür kızlarrr tek içimde kalan normal doğum oldu sezeryana çok rahattım diyenler bence hiiiiiiiiiiççççççç göbeği olmayanlar diyorum 2. olursa nolursa olsun normal deneyeceğim bu ne yaaa 10. gün hala ağrılar devam yara hala kapanmadı istekli sezeryan oldum bide herşeyim normalken:KK43:(( 1cm açıklık varken 1 hafta daha dursam olacaktı 39. haftada alındı neyse tek tesellim sağsalim aldım kucama godes elif hayalbaz öpüyorum sizleri ...

Sudecim gözünüz aydın Canım. ALLAH Analı babalı büyütmeyi nasip etsin..

sudecim
Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin darısı Sinemin başına:KK16: inş. kolay doğum olur.:18:
sezeryandan bende çok çektim bir kişi olmadan yanında çocuğu bile kucağına alamıyorsun. hep birilerine muhtaç yaşıyorsun en az bir hafta :KK43: bendede açılma olmadı.:KK19: 5 saatlik sancı mücadelemsen sonra anca 2 cm açılmıştı. :KK50: neyse Allaha şükürki bebeklerimiz sağsalim kucağımızda darısı isteyen tüm arkadaşların başına:KK31:

buraaya yazan yeni gelen arkadaşlarım sizlerde inş. müjdeli haberler verirsiniz. :KK16:

hayalbazım zeynom kodesim sinemim sudem byyym iklimimm:KK16::KK16::KK16::KK16:hepinizi çok öpüyorummmmmmm

seybil ve kkhh hoşgeldiniz inş. böyle:KK49: çıkarsınız topikten

ben burdaaaaaaaaaaaaaaaaaaayyyıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm gençlerrrrrrr:)))) yaa bu godesin kulaklarını çekcem yaaaa....kızzz godessss okursan yaz bakimmmmmm...oooyyyy seviyorum sizi kııııııııııııııııııııııııızzzzzzzzzzzz

adetimin 12.gunu.yumurtların buyugu 10 mm.ikincı iğneye başladım.sabh iğnesıde verdi.pazartesıde östrojen bakılck.doktor ondn süphelenıyorum dedi.12 tane iğne nereye gitti anlamıyorum.karnım göguslerım davul gibi oldu,zor bi yumurta tipi diyor doktor varmı bebım gibi bu durumu yasayan

adetimin 12.gunu.yumurtların buyugu 10 mm.ikincı iğneye başladım.sabh iğnesıde verdi.pazartesıde östrojen bakılck.doktor ondn süphelenıyorum dedi.12 tane iğne nereye gitti anlamıyorum.karnım göguslerım davul gibi oldu,zor bi yumurta tipi diyor doktor varmı bebım gibi bu durumu yasayan

bende öyleydim cnm merionel miydi neydi öyle bir iğne de vermişti dr bi gonal f bir o vurunuyordum karışık halde öyle büyüdü yumurtam

bende öyleydim cnm merionel miydi neydi öyle bir iğne de vermişti dr bi gonal f bir o vurunuyordum karışık halde öyle büyüdü yumurtam

ticker ina bakınca sonuc pozitif olmus sanırım.ayy bılmıyorum yaa.iyice umıtsızleştım ben

Slm kizlar fazla giremiyrum ozledim sizi gidescim nerelerdesin hafta sonlardami yogunsun canim
kizlar bende 34 haftayi doldurdum utrasnda35 haftalik 1hafta buyuk gorunuyo masallah :))
İklim elifkya siz bilirsniz yurumekte zorluk cekiyorym asagida sanki vuruyo agri yapiyo 3 haftayi yani 38 haftayi doldururun insallah erken dogum olurmu sizce dr suyun azalisa alurim dyo insallh bebegim gununu tmamlar:KK43:(((

heheheheee ama bak yinede sadece sana duyurabildim sesimi
tııırrrsıyorum haziranda ne olacakkkk ne yapıccaaaammm beennnn

terkettı bu hatunlar bizı mutlucum ya..hazirana cotj az kaldı yenı bebısımız gelsin ınsallah..şu topıkımızde hareketlensin yaaa

Slm kizlar fazla giremiyrum ozledim sizi gidescim nerelerdesin hafta sonlardami yogunsun canim
kizlar bende 34 haftayi doldurdum utrasnda35 haftalik 1hafta buyuk gorunuyo masallah :))
İklim elifkya siz bilirsniz yurumekte zorluk cekiyorym asagida sanki vuruyo agri yapiyo 3 haftayi yani 38 haftayi doldururun insallah erken dogum olurmu sizce dr suyun azalisa alurim dyo insallh bebegim gununu tmamlar:KK43:(((

cnm korkma sımdı bilem dogursan cok sıkıntı olmaz.hele 36 yı doldurunca sal gıtsin.sımdı dıılde 36 dolunca bolbol yuru kı velet ıyıce ınsın asagı.tahmını dogum tarıhı ne?sanırım oglusumla yakın olcak.benımkı 7 hazıranda dogdu.tahmınısı 13 hazırandı

cnm korkma sımdı bilem dogursan cok sıkıntı olmaz.hele 36 yı doldurunca sal gıtsin.sımdı dıılde 36 dolunca bolbol yuru kı velet ıyıce ınsın asagı.tahmını dogum tarıhı ne?sanırım oglusumla yakın olcak.benımkı 7 hazıranda dogdu.tahmınısı 13 hazırandı

Canim35 haftanin icindeyim tahmunen haziran basi diyo bakalim sali muayneye gitcem insallah der benim1 hafta onden gidiyo yani suan 36 haftalik gorunuyo insalah hayirlisiyla saglikli kucama alirim

Canim35 haftanin icindeyim tahmunen haziran basi diyo bakalim sali muayneye gitcem insallah der benim1 hafta onden gidiyo yani suan 36 haftalik gorunuyo insalah hayirlisiyla saglikli kucama alirim

canıımm ne kalmış şurda ay ne heyecan vardır şimdi sizde allahım hayırlısıyla kucağınıza almayıda nasip etsin isim ne düşündünüz?

X