Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Slm kizlar bugun dr gittim durumum gayet iyiyanluz grip ve soguk alginligim var sali tekrar istedi anestezi gorsun dedi hastaligimi atlatirsam haziran 1 yani cuma gunu aliriz dedi tup bebek ya riske atmam isi diyo sezeryan olcam dua edinne olur cuma38 haftalik oluyo tezeleri masallah diyin:)) suan 3 400 kilo saglikla kucagima alirim insallah cok korkuyorm

kızlar benim prensesimde cumartesi 7 ayını dolduruyor çok zilli çok cimcime birşey oldu başıma valla:KK8: beni parmağında oynatıyo cadı.. çok şükür herşeyimiz yolunda gidiyor bir sıkıntımız yok. sizi öpüyorummmm allaha emanet olun..
Canım Maşallah. Ne çabuk geçiyor yaman.. Annesi sen onu o kadar beklettin, boşver tepene çıksın :KK1:
adım 1 telefon edip randevu aldım bugün
Canım ne zaman randevun? Hadi bakalım hayırlısı..
Slm kizlar bugun dr gittim durumum gayet iyiyanluz grip ve soguk alginligim var sali tekrar istedi anestezi gorsun dedi hastaligimi atlatirsam haziran 1 yani cuma gunu aliriz dedi tup bebek ya riske atmam isi diyo sezeryan olcam dua edinne olur cuma38 haftalik oluyo tezeleri masallah diyin:)) suan 3 400 kilo saglikla kucagima alirim insallah cok korkuyorm
Sinemim az kalmış. ALLAH yardımcınız olsun tatlım. Sağsalim kucağına alırsın İnşallah canım. Allaha emanet olun Canlar..

Canım Maşallah. Ne çabuk geçiyor yaman.. Annesi sen onu o kadar beklettin, boşver tepene çıksın :KK1:

Canım ne zaman randevun? Hadi bakalım hayırlısı..

Sinemim az kalmış. ALLAH yardımcınız olsun tatlım. Sağsalim kucağına alırsın İnşallah canım. Allaha emanet olun Canlar..

ADIM 2 dün gittim tahlil evrakları hazırlıycam bir dahaki adetimde bi sorun çıkmazsa allah nasip ederse başlıyoruz muck

huuuhuuuuu kızlarrrr:)
mutlu bundan sonraki adımları yazıyorum
adım3: iğneler..
adım4: yımırta bebikleri toplama
adım5: bebiklerin en tatlısını seçip karnikine koyma
adım6:bekleme(en sıkıcısı)
adım7:muhteşem bir hcg sonucuuuuuuuuuuuuuuuuuu ve bebikli günler uykusuz geceler sürekli ortalarda salınan memeler kakalı bezler bolbol kusmuklar ama herşeye rağmen muhteşem günler işşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşalllllllllllllahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

ama olmaz kiiiiii sadece ben yazmışım....huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

$100_7379.jpg

İŞTE KIZLARR BUDA BENİM 53 GÜNLÜK PAŞAMMM:))) :nazar: :nazar: :nazar:

maşallah karamık oğlan
allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun inşallah :nazar:

huuuhuuuuu kızlarrrr:)
mutlu bundan sonraki adımları yazıyorum
adım3: iğneler..
adım4: yımırta bebikleri toplama
adım5: bebiklerin en tatlısını seçip karnikine koyma
adım6:bekleme(en sıkıcısı)
adım7:muhteşem bir hcg sonucuuuuuuuuuuuuuuuuuu ve bebikli günler uykusuz geceler sürekli ortalarda salınan memeler kakalı bezler bolbol kusmuklar ama herşeye rağmen muhteşem günler işşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşalllllllllllllahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

ya ben 9 eylülden vazgeçtm egeyden randevu aldım 14dünde gidecem hayırlısı olsun

oooo sinem hanım da gelmiş hoşgeldin canım yaaa nası bebişle aran bakalım:) sudecim senin velet de çok tatlı maşallah..zeyno sağol canım inşallah sizin veletlerin de doğum günlerini kutlıcaz burada:)

mutlu hadi gızzz işi gücü bıraktım senin tedaviyi bekliom:)

oooo sinem hanım da gelmiş hoşgeldin canım yaaa nası bebişle aran bakalım:) sudecim senin velet de çok tatlı maşallah..zeyno sağol canım inşallah sizin veletlerin de doğum günlerini kutlıcaz burada:)

mutlu hadi gızzz işi gücü bıraktım senin tedaviyi bekliom:)

canım yaaa aynen inş heyet raporuda haziran 23e hazır olurda bir an öce başlarım heyecanım tavan yapıyo zaten sende böle diyince yerimde duramıyorum canım saol ilgiin için yarın gidiyorum işte evrakları hazırladm birkaç kan tahlili kaldı onlarıda yarın yaparlarsa tamam
ben bu arada godesi çoookkk merak ediyorum iyice boşladı bizi bi gelsinde bişeyler yazsın şuraya özledim

ya kıazlar allah aşkına girin şu foruma arada benim dertlerim bitmiyor kızlar bebeğim 2 aylık 2 aydır cokur cokur emen çocuk memeyi almıyor ya aşırı moralim bozuk oncacık bebeğe mamayamı başlayacam kendimde bi eksiklik hissdiyorum resmen alsada tutamaz oldu sağıp ağzına veriyorum ama nereye kadar böle gidecek allah aşkına yavuz tahama dua edin zayıflayacak drda sıcak zaten sakın aç bırakma çok çaresizim zorlan vermeye çalışıyom sizce napımm kızlar geri dönermi mememe sütümde azalıyo o emmedikce :KK43:

ya kıazlar allah aşkına girin şu foruma arada benim dertlerim bitmiyor kızlar bebeğim 2 aylık 2 aydır cokur cokur emen çocuk memeyi almıyor ya aşırı moralim bozuk oncacık bebeğe mamayamı başlayacam kendimde bi eksiklik hissdiyorum resmen alsada tutamaz oldu sağıp ağzına veriyorum ama nereye kadar böle gidecek allah aşkına yavuz tahama dua edin zayıflayacak drda sıcak zaten sakın aç bırakma çok çaresizim zorlan vermeye çalışıyom sizce napımm kızlar geri dönermi mememe sütümde azalıyo o emmedikce :KK43:

bebeğin ağzında yara olmasın pelinde çok yaşadım bu şikayetleri deli oluyordum neden emmiyor diye bazen 6 saate ve fazlasına kadar istemeyebiliyormuş bebekler ama tavsiyem cidden emmiyorsa hemen sağma makinesi al 2.3 saatte bir sağ yoksa sütün gider benden söylemesi...ha olduya sütün bitti mama başlıycaksın o zaman sana sma mama yı tavsiye ediyorum cnm..
pelin ara ara hep reddederdi mememi ama son 1 aydır asla kesinlikle emmiyor nabarsam yapıyım bıraktı mememi..
bende sağıyorum ve sütümü içmesini sağlıyorum yinede ama yatmediği takdirde sma mama veriyorum yapacak bişey yok..

inşallah bırakmaz canım yaa benimkide öyle böyle mama takviyeli 4 ay emdi 1 ay kadarda sağdım ama sağmakla süt artmıyo emmesi gibi malesef, süt miktarı gittikçe azaldı ve bıraktı.. sen ne yap ne et zorla elinden geleni yap, bana dr öyle demişti elimden geleni yaptım ama benimki daha memeyi açınca ağlamaya başlıyordu kesinlikle reddediyordu dahada yapacak birşeyim kalmamıştı.. seni çok iyi anlıyorum insan hemen kendini suçluyo, eksiklik duyuyo, ben günlerce ağladım ama elde değil.. emmesse de üzülme canım şimdiki mamalar anne sütüyle birebir içerikleri.. iklim sma yı önermiş, bende sürekli aptamil kullandım ve çokta memnunum kilo alımı her ay normal gidiyor maşallaahhh. bir de sma da gdo olayları falan çıkmış bir ara. o yüzden ona hiç yanaşmadım. aptamile çok güveniyorum ben.. tabii umarım hiç gerek kalmaz memeyi bırakmaz yavrum yaa...

aptamil hiç anne sütü alamayan bağışıklığı artması istenen bebekler için daha iyidir ama sma en eski ve çok güvenilir bir marka aptamilden kat kat güvenilir şikayet sitelerinde baktığımda smaya hiç olumsuz yorum yok ama aptamile yüzlercesi var ...sma bence en iyisi ..bebelac hero hipp aptamil hepsini denedik en tok tutan huzurlu yapan sma idi..
mesela bebelac doğrudan ishal yaptı
hero aşırı gaz ve bulantı
aptamilin tadı çok eksi asla beğenmedi
ama smaya bayılıyor cok cok içiyor
bu arada bebeğin damak tadıda çok önemli seveceği mamayı bulmak lazım

X