Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
merabayın kızlarr nasılsınız bakim biz iyiyiz çok şükür yuvarlanıp gidiyoruz kızçeyle
kızıma güzel yorumlarınıza teşekkür ederim rabbim isteyen herkeze tattırsın inşallah
bu arada sinem 1.5 ayım kaldı yazmışsın ya üsttecanım işte peluşta tam o sırada gelmişti :))) bende yeni aldığımız kızın tüm kıyafetlerini yıkamış balkona sermiş sözde yarına ütülüycektim ama olmadı bir hafta balkonda kaldılar .))))))))))))))
ben fazla asıldım iplere sen asılma canım

bu sabah doktora gittim yumurta hala 16 mm çatlama iğnesi şu an olmaz dedi 18 olması gerekiyormuş yani pek gelişmemiş ama zaman daralıyor dedi 2 gün sonra çarşamba günü tekrar gideceğim kontrol edecek ve çarşamba akşamına da çatlama iğnesi olursun 36 saat sonrada aşılama olur dedi

benim anlamadığım 2 gün sonra yumurta 16mm de kalırsa 18 mm olmazsa yine çatlama iğnesi sonra da aşılama yapacaklar mı bu arada zaman da daralıyor bugün adetimin 16. günü yumurta kendiliğinden de çatlayabilir aşılama olacak diye eşimle de birlikte de olmuyoruz

ne yapıcam ben şimdi :KK43:

Gunaydin kizlar bundan sonra bole kyamam topingime yakismiyo 2. Sayfalara
Seybil arkadasim igneyi vrulmadan catlamaz tahminimce dr yumurtayi kendi kontrlunde tutuyo ben 5 kere yaptrdim belku kendiliginden catlayan vardir ama ignesiz ctlamayaninida duydum sen genede kafandaku soru iareti kalkmasi icin dr arayabilirsin:)))

Gunaydin kizlar bundan sonra bole kyamam topingime yakismiyo 2. Sayfalara
Seybil arkadasim igneyi vrulmadan catlamaz tahminimce dr yumurtayi kendi kontrlunde tutuyo ben 5 kere yaptrdim belku kendiliginden catlayan vardir ama ignesiz ctlamayaninida duydum sen genede kafandaku soru iareti kalkmasi icin dr arayabilirsin:)))

teşekkür sinem doktora bi şey sorulmuyor ki :)) ne acelen var acele etme deyip duruyor bugün sabah adana balcalıda kontrolüm var 2 gün önce yumurta 16 mm deydi bugün 18 olmuşsa çatlama iğnesini yap diyecek ama yumurtalar 18 mm olmamışsa ne olacak bilmiyorum acaba aşılamadan vaz mı geçilecek az kaldı sabaha kafama takmamaya çalışıyorum ama elimde değil inşallah her şeyin hayırlısı olsun

bu sabah doktora gittim yumurta hala 16 mm çatlama iğnesi şu an olmaz dedi 18 olması gerekiyormuş yani pek gelişmemiş ama zaman daralıyor dedi 2 gün sonra çarşamba günü tekrar gideceğim kontrol edecek ve çarşamba akşamına da çatlama iğnesi olursun 36 saat sonrada aşılama olur dedi

benim anlamadığım 2 gün sonra yumurta 16mm de kalırsa 18 mm olmazsa yine çatlama iğnesi sonra da aşılama yapacaklar mı bu arada zaman da daralıyor bugün adetimin 16. günü yumurta kendiliğinden de çatlayabilir aşılama olacak diye eşimle de birlikte de olmuyoruz

ne yapıcam ben şimdi :KK43:

ben aşılama suresınd eilşki yasagına anlam vermeıyorum oyzuden 2.aşılamda yasaga uymadım.sende uyma bence bugunlerde calışın siz boş gecırmeyın.bide karı koca olarak buna ihtıyacınz ihtıyacımz var dıye dusunuyorum

teşekkür sinem doktora bi şey sorulmuyor ki :)) ne acelen var acele etme deyip duruyor bugün sabah adana balcalıda kontrolüm var 2 gün önce yumurta 16 mm deydi bugün 18 olmuşsa çatlama iğnesini yap diyecek ama yumurtalar 18 mm olmamışsa ne olacak bilmiyorum acaba aşılamadan vaz mı geçilecek az kaldı sabaha kafama takmamaya çalışıyorum ama elimde değil inşallah her şeyin hayırlısı olsun

canım oluruna bırak.sıkma canını.doktorum bilinçalını rahat bırk dedi bana.ilk aşılamamda çok guzel cvp verdı ilaçalr.2.de benımde senın gibi 16 18 .gun anca gelişti.bide onune bak ve mutlu ol.güzel seyler hayal et

BENDE 3.AŞILAMAM BASLADIM BUGUN ARKADASLR.NİSAN AYINDA OLURMU.MAYISA KAYARMI BILMIYORUM AMA .ben önume bakmaya calışıyorum .bu kez guzel olsun inş..

BENDE 3.AŞILAMAM BASLADIM BUGUN ARKADASLR.NİSAN AYINDA OLURMU.MAYISA KAYARMI BILMIYORUM AMA .ben önume bakmaya calışıyorum .bu kez guzel olsun inş..

3.aşılaman hayırlı olsun canım hz.zekeriya a.s. duası var ben onu okuyorum her gün internette var allah yardımcın olsun inşallah bebişlerini kucağına bir an önce alırsın ben de moralimi iyi tutmaya çalışayım

huuuuuu huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu huuuu huuuuuuuu özlüyorum siziiiii bacılar nerdesiniz yahuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.....oyyyy mutlucum haziran yaklaşıyo tedavi zamanıııııı...kız godes sen demirbaşsın burayıo terketme hakkın yok gel bakim çabuk topike! analar siz napıyosunuz kız iklim elif vallaa benim velet varya gün geçtikçe daha bi tatlı oluyo yaaaa offfffyeni yeni şeyler öğreniyo fekat düz duvara tırmanıyo çok fena teyzeleriii...:KK52:sıude sinem siz de doğurun da görceniz ebenizinkini:) ayyy .ok terbiyesiz gördüm kendimi:)yaa godes mutlu zeyno sizde doğurun da biz mutlaka bu bebişleri buluşturmalıyız die büşünüyorum...ne dersiniz...godesim yaa ben sabırsızlanıyorum nooooolur bi aşılama yaptır:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:oyy kızlar oyyyyy

yeni aşılama yaptıran arkadaşlar bu topik 2 yılı aşkındır var ve baya yol katettik tedaviler başarılılar başarısızlar artık kafayı dinlemek isteyenler vs...o yüzden sizin sorularınıza tamkarşılık veremiyor olabiliriz hakkınızı helal edin...benim anladığım aşılamayla ilgili allah verecekse oluyo:) çok kaderci bi yaklaşım belki ama....ilk 2 aşılamada herşey daha uygun ve problemsizdi tumadı ama sonuncusunda kesin tutmaz dedim tuttu

sonuncusunda heö rahim kalınlığı yeterli değildi,hem sperm sayısı o zamana kadarki en az sayı çıkmıştı sanırım 6 milyon,hemde aşılama iöin en uygun günüm pazara geliyodu o gün doktorum unmesaisi olmadığında acele acele ctesi yaptı ...kesin tutmaz dedim artık ümidi kesmiştim ama.....şimdi 10 buçuk aylık bi oğluşum var:)halbuki önceki iki aşılamada herşey daha olumluydu.hatta 2. aşılamam 2 aşamalı yapıldı..yani iki gün üst üstemiydi yoksa bi gün arlıklı mıydı hatırlamıyorum iki kere yıkanmış sperm enjekte edildi...ama tutmadı...benden tek tavsiye şu umudu sakın kesmeyin..olacak inşallahhhhh

bu sabah adana balcalıya kontrol için gittim yumurta 18 mm olmuş umuduyla aşılama yapılacaktı ama doktor yumurta kendiliğinden çatlamış dedi
yaaaaa aşılama da olmadı o kadar gonal f iğneden sonra hüsrana uğradım doktor aşılama yapılamaz eşinle birlikteliği tavsiye ediyorum dedi
bi de hem iğneler için rapor almıştım bir hakkım da boşuna gitti daha ilk aşılama denememdi ama olmadı allah hayırlısını versin

merabayın kızlarr nasılsınız bakim biz iyiyiz çok şükür yuvarlanıp gidiyoruz kızçeyle
kızıma güzel yorumlarınıza teşekkür ederim rabbim isteyen herkeze tattırsın inşallah
bu arada sinem 1.5 ayım kaldı yazmışsın ya üsttecanım işte peluşta tam o sırada gelmişti :))) bende yeni aldığımız kızın tüm kıyafetlerini yıkamış balkona sermiş sözde yarına ütülüycektim ama olmadı bir hafta balkonda kaldılar .))))))))))))))
ben fazla asıldım iplere sen asılma canım

Ay canim bimiyodum peki kilosu nekadardi benimki suan az kilosu allahim insalh 9 ayini doldururz

huuuuuu huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu huuuu huuuuuuuu özlüyorum siziiiii bacılar nerdesiniz yahuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.....oyyyy mutlucum haziran yaklaşıyo tedavi zamanıııııı...kız godes sen demirbaşsın burayıo terketme hakkın yok gel bakim çabuk topike! analar siz napıyosunuz kız iklim elif vallaa benim velet varya gün geçtikçe daha bi tatlı oluyo yaaaa offfffyeni yeni şeyler öğreniyo fekat düz duvara tırmanıyo çok fena teyzeleriii...:KK52:sıude sinem siz de doğurun da görceniz ebenizinkini:) ayyy .ok terbiyesiz gördüm kendimi:)yaa godes mutlu zeyno sizde doğurun da biz mutlaka bu bebişleri buluşturmalıyız die büşünüyorum...ne dersiniz...godesim yaa ben sabırsızlanıyorum nooooolur bi aşılama yaptır:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:oyy kızlar oyyyyy

AAYYYYYYY OOOOYYYYY UUUYYYYY SORMA CANIM YAAA BAZEN UMUT DOLUYORUM HAZİRANI DÜŞÜNÜNCE BAZENDE YOK YA DİYORUM HİÇ OLMAYACAK AMA HEMEN KAFAMI DAĞITMAYA ÇALIŞIYORUM YANİ Bİ ÖYLE Bİ BÖYLE İŞTE:26::26::26::26::26::26:

OYYYY YERİM BEN O PAŞAYI ALLAH SAĞLIKLI ÖMÜRLER VERSİN YAVRULARINIZA RABBİM KUZULARINIZISİZE BAĞIŞLASIN BİZEDE NASİP ETSİN RABBİM

SİZE BİŞİ AANLATAYIM
GEÇENDE Bİ ARKADAŞIM KIZINDAN YAKINIYOR ÇOK JAN JANLI RÜKÜŞ ELBİSELER BEĞENNİYOR DİYE
BENDE GÜLDÜM
GÜLME DİYOR
NAPİM GÜLEYİMDE BAŞIMA GELSİN DEDİM
GELSİN GELSİNDE GÖR GÜNÜNÜ DİYOR:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

bu sabah adana balcalıya kontrol için gittim yumurta 18 mm olmuş umuduyla aşılama yapılacaktı ama doktor yumurta kendiliğinden çatlamış dedi
yaaaaa aşılama da olmadı o kadar gonal f iğneden sonra hüsrana uğradım doktor aşılama yapılamaz eşinle birlikteliği tavsiye ediyorum dedi
bi de hem iğneler için rapor almıştım bir hakkım da boşuna gitti daha ilk aşılama denememdi ama olmadı allah hayırlısını versin

meraba canım bende kaç aşılamadan döndüm hep vurundum iğneleri son anda aksilikler oldu olurken kapıdan döndü hep :KK43:
ama nasip işte aşılama olmadan gonal f ve ovitrelleyle normal yolla kaldım nasip diyorum ya sen çalışmalarını sürdür özellikle sabah erken saatte beraber olun ve duş alma yat orda hemen uyu :KK9: ben bu şekilde kazandım darısı sana inşallah

Kızlarrrr slmlarrr ben 13 nisan sabahı sezaryanla doğum yaptım çok ağrım var yavuz taha koyduk ismini fakat kızlar oğluşumda sarılık var bilirübin 15 e yaklaştı almadılar hala hastaneye cumaya gene var inşallah düşer diyom ama bilmiyom kızlar inş bişe olmaz hepinizi öpüyorum dua edinn sevgilerle....

Ay canim bimiyodum peki kilosu nekadardi benimki suan az kilosu allahim insalh 9 ayini doldururz

32 haftalıktıya canım 32 + 4 idi :)
1730 kg doğdu 19 gün küvezde kaldı
şimdi 7 aylık 7 kgnin az üstünde toparladı hamd olsun .
sen inşallah gününde doğurursun benim yaşadıklarımı yaşama inşallah canım

Kızlarrrr slmlarrr ben 13 nisan sabahı sezaryanla doğum yaptım çok ağrım var yavuz taha koyduk ismini fakat kızlar oğluşumda sarılık var bilirübin 15 e yaklaştı almadılar hala hastaneye cumaya gene var inşallah düşer diyom ama bilmiyom kızlar inş bişe olmaz hepinizi öpüyorum dua edinn sevgilerle....

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
hayırlı uğurlu olsun çok sevindim analı babalı büyüsün inşallah
sarılığı her bebek geçiriyor sanırım bizde yaşamıştık
ama sizin yüksek biraz normalde bu değerle küveze koyuyorlar ama umarım sizin hemne iyileşir

ya kızlar hani bebik olsun diye zırt pırt drlara gidiyorduk ya sonra bebik oldu ve o maceralar bitti ama tuhaf ya ferhat beye gidip muayene olasım var :) nasıl bi bağımlılık bu ya dr bulmak gitmek vs heyecanlar tutarmı tutmazmılar umut bekleyiş..
çok tuhaf ama ben özledim o günlerimi :KK53:

X