Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

hakkında hayırlısı olsun..ben ankara fatih hastanesinde nilün hanıma oldum tavsiye ederim soğuk bi doktor ama uzman bu konuda..erçi tayini çıkmıştı döndümü bilmiyorum.ama fatih hast tavsiye ederim aşılama için.fiyatı da özele göre daha uygun oluyo.ben şu anda hatırlamıyorum ücreti ama fatihte en fazla 500 600 die düşünüyorum tabi tedavi şekli de önemli iğneli olursa ilaç parası daha çok tutuyo ..allah yyard. olsun

nerdesinizzzzz gıııııızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Canlarim nasilsinz bakin insallah iyisinizdir gidescim yazini okudum hayirlsi dualarimiz seninle ve diger kankilerimzle iklimcim 2. Bahsediyisun canm cesaretini taktir ettim
Canlarm kuzumla bende iyiyuz dun tetanoz asisi vuruldum suan yan etkilerini goruuorum ates kolumda agri vs. Kizmlinda 2 ayimz kaldi duarinizi bekloyoruz optim sizi:)))

bende de ilk dozu çok koluımda ağrı yapmıştı iki gün kaldıramamıştım kolumu, ama ikincisi birşey yapmadı, zaten birinden biri yapıyormuş ağrıyı. ooo çok az kalmış hadi bakalım canım allah sağsağlim kucağında da görmeyi nasip etsin. isim buldunuz mu??

godesim canım benim sonunda kesin birşey var diye diye çıkarttırdın demek :))) hadi bakalım bebişe az kaldı o zaman, sorun halledilir allahın izniyle, çok öpüyorum.

iklimmmmmm maşallaaaahhhhhh yani bende cesaretinden dolayı tebrik ediyorum, daha dur yaaa daha çok küçük ve yeni atlattın hamilelik, doğum vs. ne diyeyim hayırlısı inşallah madem istiyorsunuz allah versin hemencecikk :))

Saol canim benim aklimda hic bi isim yoktu tedavinin zorlugundan olsa gerek dunyaya gelsinde dusunulur dusunceyle derken valide sudenaz dedi begenmesssenz koymassiniz dedi bende ustelemdim hamileligimde camasir vs. Baya yardimci oldu bende karsiliginda o koysun dedim
sizce nasil guzelmi sudenaz:))))))

bu gün 2. aşılamam için dr. gittim ama ne yazık ki klomen kist yapmış bende
bu ay esgeçicekmişiz ve doğum kontrol hapı verdi
ne acı bebek istiyorum ama doğum kontrol hapı kullanmak zorundayım
zaten senede 12 gün şansın var bir günüm daha gitmiş oldu

KIZLARRRRRRRRRRRR canlarrrrrrrrrr ben doğuramadım halaaa:)))amaaaaaa azcık kaldı 3 haftacık:))kızlar acaba 40 haftayı tam doldururmu oğluşum şuan 3.kiloyuz:))bende 55 le kaldım 66 kiloyum boyda küçük olunca top gibi kaldım anlayacağınız:))sezeryana meilli benim dr diyoki bebek 3.5 kilo doğar iri miyon tiplisin zorlanırsın diyo(nebilim ben napacam kızlar normal doğurmayı çok istiyom ama salı günü kontrol var gene bakalım nolcek dua edin belki çatı muayenesi yapar dualarınızı esirgemeyinde oğluşummm hayırlarlan çok ekletmeden doğsun39.hafta:))artık sabırsızlanıyorum hepinizi öpüyoruz teyzeleriii haaaa bide şok olacaksınız ama hala ismine karar vermedikk:)) hala oğlum paşam diye seviyom :))

yawww kızlarrrr içim kan ağlıyo yaaa tpikimizi görünceoffff eski estirdiğimiz günlere dönmek istiyorummm...neyse hiç olmazsa unutmuyoruz birbirimizi:) sinemcim sudenaz gayet güzel bence canım...ama eğer senin istediğin başka bişe varsa onu koy iöinde kalmasın 58 kere doğurmuyoruz nede olsa...

sudecim yaaaa hadi allah yard olsun inş normal doğurursun sağlık sıhhatle..ne diyim hakkında hayırlısı..bak iklim de bende çatır çatır çıkarttık:)) ne diyom ben yaaaaaa

merhaba kızlar bende yazmayalı bayaaa olmuş
sude az kalmış doğuma maşallah erkekler geç doğar derler benimki 39. haftada doğdu hayırlı doğumlar olsun inş. bende normal çok istedim ama sancıma rağmen açılmam hiç olmadı o sancıylada sezeryana girince çok kötü bi doğum geçirdim inş. seninki rahat geçer

sinemcim
senin kızda büyümüş yaz bebeği olcak deseene ayy kırkıydı göbeğiydi derken bi bakmışın büyümüş ne çabuk geçiyo zaman bee

zeynom mutlum godesim rabbim sizlerede nasip etsin şurdan bi kutlama daha yapalım hadiii
benim oğlanda büyüdü artıkın 4 aylık olcaz ikinciyi bi araaaaaa düşünmüyorumm
iklim senide çok tebrik ediyorumm cesaretinden dolayı. ben kurudum kaldım yine bu oğlanla baş etmekten
bide gülüyo kıs kıs

deli cesareti dermişim :)) kızlar pelin çok uslu ya emsin oynasın gülsün uyusun çok düzenli programlı emdirip eeeeeemi diyorum eeeee diyor hemen beşiğine koyup odadan çıkıyorum 5dk sonra çaktırmadan kapıdan bi bakıyorum beşiğe pelin sızmış çok uslu maşallah ..
ikinciyi yapmıyımda ne yapıyım evde bebek yok gibi hiç sesi çıkmıyor maşallah sübhanallah ..

Elif ben bu Paşanın ağzını burnunu yerim. Kırk bin kere Maşallah. Ne güzelde gülüyor Annesi.. Allahım nazarlardan korusun yavrularınızı.
İklimcim bence hiç durma, hemen başla ikincinin çalışmalarına. Ben olsam bende hemen yapardım ikinciyi..

Kizlar nasilsiniz nerelerdesiniz godescim yoksun artik beni soracak olursanz iyiym bebiste iyi 1,5 aymiz kaldi ev temuzligi bitti odasini bekliyrnm giysileri kaldi yikanmasi yani
bana dua edin bebegimi saglikli kucagima aliyim hepinizi optum

Gunaydin kzlar kizlar topingimuz 2yasini doldurdu ve siz yoksunuz ask olsun size ilk ben kutluyim nice senelere insallah bu arada 2. Sayfalara dusmusuz hic yakustramdim((((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…