Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Saol canim rahatlattin beni peku tansiyonun neden cikti tuzlumuyedin kendinimi olustu insallah oo sorun cikmzz...

canım ben oldum olası tuzlu yerim tatmadan tuz atarım o derece yani ama normalde yok tansiyonum, herhalde gebelikte etkiledi, tuzu tamamen yasaklamışlardı, ama ben tamamen bırakamadım sadece azaltabilmiştim. ama tansiyon ve şeker gerçektende çok önemli hamilelikte canım çok ama çok dikkat et, bebeği çok etkiliyormuş.

Guten Abend Fıstıklar...

Elifim ben o küçük Adamı yerim ya. Maşallah ne çabuk büyüyorlar.

Kızlar Eşimin sonuçları iyi çıktı çok şükür. Zaten Türkiyede yaptırdğımız Spermiogram sonuçlarıda iyiyidi ama burdaki Doktor illa tekrar yapılsın dedi.
Cuma günü benim Randevum var, benim Doktor kafaya taktı illa bir daha Klomen le deneyelim diyor. Ne işe yarayacaksa, son bir deneyelim bari. Hele bir
Cuma olsun, hayırlara vesile olsun mübarek gün.. Öptüm sizi tatlişkolarım.
Godes Aşk yuvasına mı çekildi naptı???

inanmıyorum 1 haftadırkimse uğramıyor aboooooo
nerdesiniz kızlar nasılsınız

Mutlucum hamile olanlar ayrı bi heyecanda. E Anne olanlarda yavrularıyla meşgul. Eeee kim kaldı Gülüm.
Ben arada bakıyorum kimsecikler yook... Godesimde yok..

canlarım benim nasılsınız bakem.
Valla beni unutmuyorsunuzya nasıl mutlu oluyorum. Beni soruyorsunuz nerde diye. Burası başka yaa. hepimizde nasıl bağlanmışız. Hepinizi çok ama çok seviyom canlarım. Ben işe başladım biliyorsunuz sabah 7 de kalk işe git akşam eve gel yemek falan derken. Bir bakmışım koltukt uyumuşum.
Bu arada demişmiydim bana bakılmayan başka testlerede bakıldı. Benimde bir sorunum varmış heteregizot varmış yani kan pıhtılaşması. Şİmdi biliyorumki sebepsiz değilim.
Bebek işinide bırakmış değiim birkaç ay daha bekleyip tekrar tüp yapacağım canlarım. Yılmak yok yola devam. Gün gelecek olacak inanıyorum buna :)))
hepinizi tek tek öpüyorum.

bugün kızımın doğum günü, Tam 1 yıldır hayatımızda TATLİŞİM. İyiki doğdun Aşkım.

aaayyyy inanmıyorum canım yaaa yapılmamışmıydı o test sana ama hepsi yapılmıştı sanki bi arkadaşımda vardı o durum bi iğne oluyodu sürekli sanırım hergün kendi yapıyodu karnından yada kolundan falan...ayyyy inanmıyorum canım zaten sen hamiş kalabiliyosun ama gelişme duruyodu tamda pıhtılaşmada o oluyo....innnnşallahh bitcek herşey yaaa gelcek bebişin:)yaa garip belki ama sevindim bu sonuç çıktığına tedavisi çok kolay çünkü:))))))

bugün kızımın doğum günü, Tam 1 yıldır hayatımızda TATLİŞİM. İyiki doğdun Aşkım.

gülücüm maşallah koca 1 yıl allahım ne mutlu sana allah hayırlı yaşlar ömürler versin kızına son resmini ekle görelim şu bıdığı. bizde bugün 6 . ayımızı doldurduk :))

allahım allahım
rahatsızlığına ne çok sevindim diycem yalnış anlama bilmek bilmemekten iyidir çok mutlu oldum ve bunu yeneceğine inanıyorum canım benim bilmemek ne kötü ama şimdi biliyorsun artık hadi kısa zamanda bize mutlu haberlerşnşde ver canikom çok öptüm seni.

Sağolun Teyzeleri, darısı sizin kuzularınıza...

Eklentiler

• $100320121567.jpg
    39,1 KB · Görüntüleme: 24
Maşallah ablamıza. Nice mutlu huzurlu sağlıklı yıllara inşallah.
Canımıniçi bu kan pıhtkaşması testi o kadar çokki hepsine bakman valla mümkün değil bana en sık görülen bir kaç tanesine bakılmış onlarda sorun yoktu. Ama geçenlerde doktoruma gittiğimde bazı testler daha istedi bakılmayan ve onlardan bir tanesinde heterezigot çıktı. Yani hamile kalınca kan sulandırıcı kullanmam gerek tedavisi çok basit bişey ama tedaviside olmayınca benim gibi kayıpşrala sonuçlanıyor. Çok şükürki problemi bulduk. Umarım tabi başka bişey daha yoktur. Bende çok mutluyum tabi :))) komik ama öyle ...
Ay canım ne yanlış anlaması aşk olsun sevicen tabi ben bile çok sevindim sorunumu bulduk diye. Sorunu bilimki tedbiri alim dime ama :)))))

Hepiciğinizi kocaman öpüyorum kuzularımı daha çok tabikide

kızlar bizde ikincinin planlarına başladık iki tane olsun yaşıt olsun birbirine başka yapmayız diyoruz kısmet tabi arada kaçamaklar oluyor bakalım tutarmı tutmazmı :)))

merhaba arkadaşlar.bende bu nisan ayında aşılama yapılacak.umarım gerek kalmaz ama çok heyecanlıyım ve ilaç içmekten tiksindim artık.bebiş için katlanıcaz ne yapalım.

arkadaşlar bende bu ay aşılama yaptıracağım fyatları hakkında bilgi verebilir misiniz ankadara yaptıracağım.birde bir merekeze mi yaptırsam yoksa özel muayenehanede mi yaptırsam bilemiyorum.yardım lütfen

Oy oy kurban olurum sana ben. Özledim beee... Bende çalışmaya başladım kuzum. Hmmm kan pıhtılaşması olması tabiki iyi değil ama en azından artık aaa bu yüzden olmuyormuş diyebilirsiniz gülüm.. öpüyorum seni.
İyiki doğmuş minik Prenses. Kırk bin kere Maşallah. Kocaman Abla olmuş.
kızlaaarrr nerdesssiiinnniiizzz zeyno elif godes sinem iklim ve ve ve
Burdayımmmmmmmmmmmmm komşuuuuuu...Çalışıyom Bacımmmm.. Ekmek parası, bebek tedavisi parası ne dersen de artık Bu arada tam dayaklığım ben ya. İşe başladım Doktora yine gidemedim. O kadar da Adamı ikna etmeye çalıştım Spermiogram için. Ama gidecem Doktorcuğuma. Hepinizi öpüyorummm... Aramıza yeni katılan Arkadaşlarada bol şans diliyorum. İnşallah tedavinizin sonunda Bebişleriniz sizinle olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…