Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

iyi maşallah canım, benimkide haftada 200 gr civarında alıyor şimdilik, kusmasınıda aptamil ar diye bir mama var kusan bebekler için koyu kıvamlı hafif, onu verdi geçen hafta dr onu kusmuyo, ama emdiği memeyi illaki kusuyor, hep hamileyken derdim kusan bebek olmaz inşallah diye büyük söylemişim galiba( inan valla günde 3 4 kez mutlaka kıyafeti değişiyor, önlükler desen 5 6 tane, herr gün kirli sepeti doluyor gün aşırı bir renkli bir beyazlarını atıyorum bu kusması beni mahfetti çok şükür gaz olayımız yok o da çok zormuş allah kolaylık versin, iyi iyi maşallah ilaç iyi geldiyse olmaz inşallah gazı bir daha. ayyy evet o 3 tane aşı zormuş ve mutlaka ateş yapıyormuş, bende geçen hafta 2. aşıyı yaptırdım bi etkisi olmadı ama hemşire 2. ayda olacağı aşı genelde ateş iştahsızlık falan yapıyor dedi. neyse canım görüşürüz yine öpüyorum kuşumuda

insanın vatanı gibi olmuyor dimi yaaa allah seninde oralarda yardımcın olsun zeynocum yaa, neyse bu iki hafta iyice hasret giderirsin, ama desene çabucak geçer ne ki iki hafta
inan hep onları bende hissetmiştim ama allah o kadar büyükki bak çok şükür bebeğim geldi, ama çok içime attım çok ağladım onun mükafatını aldım, emin ol allahım sınıyor kimi kullarını yeterki isyan etme, eminim sende alacaksın yavrunu kollarına er yada geç hiç üzülme tatlım allah büyük, ama tabiki tedavinide ihmal etme belkide vesilen öyledir. kendine iyi bak canım öpüyorumm

İklimim Maşallah yeğenimize. Nazar değmesin Şekere.. Öpüyorum seni.
Evet Canım iki hafta su gibi akar gider.. İnşallah yazdığın gibi olur canım benim. Çok öpüyorum seni.Mis kokulunada iyi bak Annesi..

kızlar döktürmüşsünüz maşallahhh
benim oğlanın doğmaya niyeti yok yan gel yat osman tembel işte erkek milleti değilmi
burda sürekli gittiğim dr normal olsun die bekletiyo ama gecen hafta çatı muayenesinden sona çok sancım oldu hastaneye gittim düzgün bakan eden yok postaladılar eve.
doktorda ben h.sonu ve gece yokum die gündüz doğursam bile doğuma gelme ihtimali çok az
bende başka hastaneye gittim yarın orda kontrolüm var. ordaki doktorda tüp olduğu için sezeryan yapalım bebek gayet iyi alalım bu hafta dedi. büyük ihtimal orda sezeryan olcam yoksa içimde büyücek bu tosun

iklim ,byyy siz kızçeleri büyüttünüz ne güzel
hadi bana sıra gelsin
hayalbazla ben oğlan anaları olarak sizin kızların peşinden koşcaz azcık büyüyelim

zeynocumm
türkiye yolcusu oluyormussun özlemissindir canım buraları
gel banada bebek görmeye beklerim

mutlu sende tahlil sonucu bekliyordun ne oldu yazarmısın
benim eşimde varikoselden ameliyat olmuştu 3 yıl önce
1 sene sona anca sayısında yükselme oldu hep vitamin keçiboynuzu pekmez yedirerek
biraz uğralman gerekecek ama inş. sonu iyi olsun takma canım

godesssssssssssssssssssssss
kayıplara karıştı kadın
bi çağrı atsam döncek bana biliyom ama doğurdum ablaaa demek istediğim için bekliyom şimdilik

Canlarım ben geldim
Uzun zamandır yokum biliyorum. Birazcık bunalım takıldım uzak durmak istedim her ne kadar aklım burada olsa bile girip bişeyler yazmak gelmedi içimden. Çok garip dime hem aklım burada hemde bişeyler yazmıyorum ama inanın elim gitmedi.
Ben aynı olduğum yerde sayıyıyorum bir ilerleme yok. Bazen düşünüyorum ne kadar emek verdim ne kadar mücadele ettim pes etmedim ama olmayınca olmuyor işte demekki çokda zorlamamak lazım. bende oluruna bıraktım birkaç aydır ama gene değişen bişey yok. Az çok beni tanıdınız hepiniz elim kolum bu şekilde beklemek bana nasıl acı veriyor bir bileseiniz hemen yeniden tedaviye başlamak istiyorum ama bizim evde durumlarda biraz karışık eşim çalışmıyor ben evdeyim yani bu durumda tedavi işide yatıyor ve buda benim çok canımı acıtıyor. Ama en kısa zamanda ilk fırsatta tekrar tedaviye başlayacağım. Belki mucize olur diyede tabikide yumurtalama günlerimi hiç kaçırmıyorum Bakalım kısmet kim bilir bir mucizede beni bulur.
Yavru kuzularım umarım iyidir.
Hayalbazcım, byycım, iklimcim okudum yazılarınızı ve kuzularımın iyi olduğunu okudum maşallah onlara.
Gülümcüm sende aklımdasın prensesmiz artık abla oldu. Birazcık bilgi var tatlım nasılsınız.
Sudegürsel canım nasıl gidiyor hamilelik baya olmuşsunuzdur annesi bizi habersiz bırakma
Sinemcim sende girmemişsin umarım herşey yokundadır canım.
Aren, landarch kızlar ses verin arada :))))
zeynom, mutlu bizler içinde umut her zaman var şekerler. Bakın bir dibe çöküyorum sonra tekrar yükseliyorum. O yüzden bıkmayacağız pes etmeyeceğiz ve bizlerde gün gelecek kuzularımıza kavuşacağız.
Sizleri kocaman öpüyorumm

godes...
ayyy canım şükürr yaaaaaaaannnnnniiiiiiiiiiii=))) canım ben şuan tam 5 aylığım fakat pimpirikliğimden bi gram ödün vermiyom yani=)idrar yolları enfeksiyonu çıktı sanki idrar torbam patlayacakmış gibi geliyo wc ya gidiyorum çok az anlamadım gitti idrar çıkışında azalma var kızlar sizdede böle olan varmıydı ?bebişim 310 grdaydı monurol saşe diye bi ilaçla alttan vajina fitil kullanıyom çok korkuyom erken doğumdan =( kasıklarım ağrıyor hergün haaa buarada hala hangi drda doğum yapacağım belli deil 3 dr arasında dönüyom=))ne salağım demi=))sende rabbime bırak bitanem rabbim hakkında hayırlısını versin inşallah en kısa zamanda rahmini kucağını doldursun kocaman öpüyorum....

Ayyyyy maşallahh yaaa 5 ay oldu hee. Ne güzel canım. Allah sağlıkla sıhatle kucağına almayı nasip etsin inşallah.
Canım ben çok okudum hamilelerde idrar yolu enfeksiyonu kimseninkide önemli bişey olmadı ve iyileşti.Seninkide eminimki en kısa zamanda geçer tatllım.
Bebeklerize kavuşmak içi o kadar çok uğraşıyoruz emek veriyoruzki tatlım ne yapsak inan az. O yüzden pimpirikleiniyorum diye kafana takma. DOktora karar verememiş olmanda çok normal diyorumya bu bebekler nazlı bebekler. SOnlara doğru inan zaten ister istemez birine karar verirsin.
Çok öptüm iyi bak kendine ...

kızlar anlamıyorum ben ya her gece 2 ile 7 arası saat değişedebiliyor çıldırmış gibi ağlıyor ne yapsak boş eşim uykusuz işe gidiyor benmi beni hiç sormayın başım dönüyor artık anlamadıiğım gündüz şuan mesela mışıl mışıl uyuyor ama gece neden ağlıyor bina yan komşular herkez duyuyormuş susturamıyoruz çığlık atıyor resmen sıyırmaya az kaldı huni bulun bana :18:

Ay tatlım bir doktora danışsanız acaba niye böyle oluyor diye. Kıyamam hem pelinime hemde size yaa. Çok zor tabi derdini anlayamamak (((

05 aralık 2011 de oğlumu kucağıma alcam kızlar

şimdi sersem gibiyim böle kalakaldım. yine yazarım öptümmmm

Oy ben yerim oğluşumu. Ayrıca o benimde BEBEEM :)))))))))))))))
2 gün daha bekleseydi oğluşum teyzesiyle aynı gün doğacaktı...

Ay tatlım bir doktora danışsanız acaba niye böyle oluyor diye. Kıyamam hem pelinime hemde size yaa. Çok zor tabi derdini anlayamamak (((

canım akşam kız kardeşim kaldı şuandada beraberiz dedim gel uykusuzum geldi saolsun hesapta ben uyuycam mervecimde peline bakıcaktı derken pelin 12 de bi uyudu 4 te emmeye uyandı sonra hemen bi uyudu 8de uyandı şuan hala bakıyo ama gece uyudum beaaa dokunmayın keyfime :)

nası kız normal doğumun günümü oluyormuş şaşırdım valla ama çokta heyecan yaptım huhuhhhuuu pazartesi berat bey geliyorrrrrrrr inş
eliff resim istiyoruz ona göreeeeee :)

Ay ne güzel bir haber böyle yaa. Maşalahhhh kızıma benim ya. teyzisinin gelmesi gerekmiş demekki pelinimin uyuması için. Bundan sonra sen öyle yaparsın uyumuyorsa çağır teyzeyi uyusun :))))

Son düzenleme:
nası kız normal doğumun günümü oluyormuş şaşırdım valla ama çokta heyecan yaptım huhuhhhuuu pazartesi berat bey geliyorrrrrrrr inş
eliff resim istiyoruz ona göreeeeee :)

Yok tatlım berat bey normal gelmiyor birde elifimin içine hastane sinmedi o yüzden başka bir yerde sezeryan olacak:)))

Ay ne güzel bir haber böyle yaa. Maşalahhhh kızıma benim ya. teyzisinin gelmesi gerekmiş demekki pelinimin uyuması için. Bundan sonra sen öyle yaparsın uyumuyorsa çağır teyzeyi uyusun :))))
evet canım bi kere daha gelmişti o zamanda uyumuştu sanırım gürültüde konuşmada uyuyor bu kız
Yok tatlım berat bey normal gelmiyor birde elifimin içine hastane sinmedi o yüzden başka bir yerde sezeryan olacak:)))
aa normal diyordu sanki elif aklımda öyle kalmış niye normal istemedi yada durummu uymadı merak ettim herneyse sağlık olsun gelsinde paşa bir an önce sonrada sıra sende ona göree :)
ya godes inat etme gel bizim ferhat uysala nolurr yaaaaaaaa

bende erken olduğu için küvez şart olduğu için özele gidemedim malesef altından kalkamam 20 gün diye
kanuni sultanda yaptım sskda ama ne çektim 8 saat resmen bi dayak atmaları kalmıştı bana salak gerizekalı nidaları eşliğinde doğurdum ben
ama kanuninin küvezleri doluymuş tem hospitala ambulansla yolladılar anında kızımı özelde ama sevkli olduğu için herhangi bir harcama yapmadan 20 gün güzel muamele gördü kızım .)

Son düzenleme:

Canım evet elifte normal istiyordu fakat şöyle oldu normal yolla beklerse eğer kendi gittiği doktoru sadece gündüzleri gelebiliyor. Eğer sancısı akşam veya haftasonu olursa doktoru olmayacak o yüzden riske atmak istemedi. Oda özel hastane ayarladı.Mecburende sezeryanda olacak :)) ailecek alınan bir karar işte.

Bu arada tatlım kesinlikle inat etmeyle alakası yok inan şuan beklemedeyiz 2 ayım daha var beklemek için. Maddi olarak inanılmaz paralar harcadık bizim için. O yüzden 2 ay daha normal deneyeceğiz. Birde hem eşim çalışmıyor hem ben hazırdan yiyoruz sürekli. Ama aklım da tatlım doktor için harekete geçtiğim anda irtibata geçeceğim :))
Çok sağol beni düşündüğün için canımcım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…