Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
elfkaya ve iklim size diyorum bakim aranıdaki bu şifreli konuşma nedir bakim. Ondan tutumuştur ben inanıyorum falannnnnnn bizede söyleyin amaa

banane banane çatlayında patlayın :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

inşallah. bende çarşamba sabahı olacapım. dr bana dedi ki rahim zarın biraz ince. daha önceden böyle birşey yoktu. klomen nedeni ile olmuş olabilir. seninkini ölçtü mü.

evet canım çalışıyorum dünde çalıştım çok yoüun gecince günlerim giremedim. Sizi sonra yakalamak zor oluyor.oku oku oku (bişeydende geri kalmiyim diye hepsini okuyorum :)

ya valla sorma bende işi gücü bıraktım bir sürü belge hazırlamam gerekiyo haftaya okulumuz teftiş olcek ama ben kıslar yumurtladımı,bebişler tuttumu die merakta netten ayrılamyorum..bide herkes birbirinin halinden anlıyo burda iyi oluyokaydirigubbakcemile5

hani burda herşeyi paylaşıyorduk ama siz ayrımcılık yapıyorsunuz hiç hoş değil amaaaaaa hadi kulağıma söyleyinn

inşallah. bende çarşamba sabahı olacapım. dr bana dedi ki rahim zarın biraz ince. daha önceden böyle birşey yoktu. klomen nedeni ile olmuş olabilir. seninkini ölçtü mü.

yooo bana öle bişi demedii bilmiyorumkismile

evet canım ya bende öyle. Çok yorgunum dinlenmem gerek yarın iş var ama burdakileride merak ediyorum. Sonra okumakla başa çıkamiyorum. Birde iklim ve lefkaya şu gizli şeyi söylese rahatlayacağım :))))

evet canım ya bende öyle. Çok yorgunum dinlenmem gerek yarın iş var ama burdakileride merak ediyorum. Sonra okumakla başa çıkamiyorum. Birde iklim ve lefkaya şu gizli şeyi söylese rahatlayacağım :))))

bence de ya olmas ama yumurtam çatlamadan ben çatlıcam söleyin şunufisfisfis

bence de ya olmas ama yumurtam çatlamadan ben çatlıcam söleyin şunufisfisfis

İKLİİMMM VE ELFKAYAAA hadi ya çok nazs yaptınız ama küsücez heee hayalbaz da merak ediyor bende daha bir çok arkadaşımızzzzz madem gizli burda niye yazdınız gizli gizli yazışsaydınız yaaaaa
belki ben hamileyimdir şimdi ama siz beni üzüyorsunuz aaamaa bebşime bişey olur sonra üzüntüden görürsünz

kız bu kadar merak ettirdik perdonda ama budada açık açık söylenmez inanan var dalga geçen var yerimseniben

kızlar fazla merak ii değildir haa :roflol:
ben yinede anlatam size geçen hafta bi hocaya gittim hiç gitmemiştim öle biyere dedim hep doktora gidiyom bide bunu deneyem hoca bana muska yaptı dedi senin çocukların olcak merak etme hemde birkaç ay içinde onu konusuyoz yaw olursa hocadan bilcem yanii doktordan deil :roflol:
ama çok güldüm size yaaa meraklılarr :roflol: :roflol: :roflol:

kız bu kadar merak ettirdik perdonda ama budada açık açık söylenmez inanan var dalga geçen var yerimseniben

ya bence bişi olmaz azın buraya dalga geçen geçer nolcek eğleniriz ama yazmam diyosanız özelime yazıverin çat die çatlayıvercem hem godese yazık diil mi aaaaaaaaaaaaaa:sinifsinif:

hmmmmm o muskanın bi fotokopisini alsakdelikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…