Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ben burdayııım merak ettim hadi söyleeee

tamam tamam sölüyomm
bugun adetimin 15. günü 22 mm bi yumurtam olmuş çatlama iğnesi verdi bu sabah 5 te vuruncam çarşamba günüde aşılamam olucak
aslında daha karar veremedim bu ikinci aşılamam olcak geçen ay tutmamıştı tekrar denesemmi bilmiyom lmaz:
gecen ay yumurtam 16 mm di aşılama yapılırken bu ay büyük (kuru incir sayesende hehehe) sizce napamm :uhm:

aaaa süpermiş valla hadi hayırlısı canım benim ben umutlandım bak inşallah tutucak canımm denesemmi ne dene tabi bu kadar olgun yumurtan var şansın çok yüksek dene canım .
bu arada kuru inciri normal ellemi yoksa tarife uygun kaynamış su falan o şekildemi yaptın :uhm:

valla canım üşendim bu ay kaynatmaya zaten aşılama tutmayıncada moralim bozulmuştu ama bi sabah bi akşam ağzıma atıyordum günde 2 tane yedim hergün baksana faydası olmuş acaba kaynatsam kaç olcaktı :roflol:
bu ayda şansımı deneyim yaa bi daha gitmicem zaten hep başa dönüyom bakalım ne olcek 05.05.2010 aşılama saat 5 vayyy şifre gibi :1ninca:

canım bu tür ağrılar normal sen ağrılara fazla takılma hatta ağrılar iiye işaret..
Rabbim gönlüne göre versin inş.

cicvir anlatsana yaa iyisin dimi canım
bak bu daha ilk aşılamaymış ikinciyi denersin olmadı 3. denersin ne olcek bak ben hiç farkına varmadan 2. aşılamamı yaptırcam kısmet be gülüm böyle şeyler vakit zaman şans meselesi
rabbim bizleri görüyor unutmadı bu acıların elbet bi güzel günleri olacak herkesten daha mutlu olcaz biz bebeklerimizi kucağımıza alınca ayrı mutluluk olcak ama OLUCAK merak etme inanalım yeter üzülmek yokk :1hug:

canım bu tür ağrılar normal sen ağrılara fazla takılma hatta ağrılar iiye işaret..
Rabbim gönlüne göre versin inş.

ayy inşallah öyledir. Her sabah adet mi oluyorum diye uyanıyorum. gün boyuda sürüyo bu ağrılar. bide bişey sorucam adet tarihini normal tarihine göre mi hesaplıcaz yoksa çatlatma iğnesinden itibaren mi hesaplıcaz?

Kızlar Merhaba

Ne olur yardım edin. Ben bir hafta önce ilk Aşılamamı yaptırdım. Bir haftadır kasıklarım patlayacakmış gibi bi ağrım var. Bugün dahada fazlalaştı. Korkmaya başladım. ıdrara çıkarken bile Kasıklarım sancıyor. Aynı şeyleri yaşayan varmı???

tmmdır cnm süper yazmışsın ekliyorum listeye hadi bakem bacımm şans senle olsun inşallah ve herkezle tabi bende bu ay iş yok beni unutun anacım ..
sizlerden güzel haber almak istiyorumm..
ok incir fayda etmiş demek sana

merhaba cnm hg
bu dediklerini nerdeyse tüm aşılama yaptıran arkadaşlarımdan duyuyorum ilaçlardan olsa gerek CADIARZU

canım bende de oluyor ama çok çok şiddetliyse dış gebelik olabilir dikkat et bide doktorunla görüş istersen. inşallah normal bişeydir.

son durumu değişen olursa bildirsin

sende dene iklim muhakkat fayda görürsün anacım yaa zemuszemus
senden de güzel haberler alacaz yok öyle kaçmak sende yazcan daha hamileyimmm oleyyy die :teytey:
ozman hersey ne kadan mikemmel olcak :teytey:

sende dene iklim muhakkat fayda görürsün anacım yaa zemuszemus
senden de güzel haberler alacaz yok öyle kaçmak sende yazcan daha hamileyimmm oleyyy die :teytey:
ozman hersey ne kadan mikemmel olcak :teytey:

boshayallersmileboshayallersmile dimi yazcem bigün bende ahh ah boshayallersmile

boshayallersmileboshayallersmile dimi yazcem bigün bende ahh ah boshayallersmile

herhalde yazcan olacak kızım olacakkkk merak etme :asigim:
bende bu ay gercekten değişik bi duygu var anlamadığım kızz iklim yoksam sana bahsettiğim şeyden dolayı olmasın kızz olurmu dersin
bana bak eğer benim olursa senide götürcem ona tamam mı CADIARZU

ayy ne bilim kızz tutarsa inşallah bakarsın bide ondandır konuşuruz valla o konuyu inanıyorum çünkü ben yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…