Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Ayy kizlar duydunuzmu bartinda kadının bitanesi olmuş nedeni altın cilekmis
Tabi okuduğum kadarıyla 2 gün kullanmış
Bende kullanıyorum arkadasıma getirttim eczanelere dağıtıyor orjinal
Âma ben çok memnun kaldım 13 gün oldu iştah azalma ve 4 kg verdim rahmetli 2. gunünde olmuş öyle olsa ben coooktan gitmiştim:44::44:

ayy sinemcim sabah sabah beni güldürdün Allahta seni güldürsün
hiç gülüncek bi konu deil ama hormonlarım şaştığı için olura olmaza gülüyorm yada ağlıyorum:KK37:
kızım bu altın çilek olmadan da tut boğazını ne olur ne olmaz boşverr sal gitsin:KK24:

hiç gülüncek bi konu deil ama hormonlarım şaştığı için olura olmaza gülüyorm yada ağlıyorum:KK37:
kızım bu altın çilek olmadan da tut boğazını ne olur ne olmaz boşverr sal gitsin:KK24:
Katılıyorum sana Elif bacım.. En Büyük TÜRKİYE

artık kusmak istemiyorum yaaaaa:KK43::KK43::KK43:

Kusma o zaman :KK1:
Şaka bir tarafa vallahi insan herhalde hamile kalayımda herşeye razıyım desede, iş gerçeğe dönüşünce olay farklı oluyor..
İlaçta mı kullanamıyorsun canım?

Son düzenleme:
Kusma o zaman :KK1:
Şaka bir tarafa vallahi insan herhalde hamile kalayımda herşeye razıyım desede, iş gerçeğe dönüşünce olay farklı oluyor..
İlaçta mı kullanamıyorsun canım?

ilaç var ama sürekli almamaya çalışıyorum canım
hem ilacı içince kusamıyorm midem bulanıyo ama çıkaramıyorum ölede fena oluyorum:KK43::-)37:
ama benim suçlu olan:KK57: şom ağzımı açtım hamile kalayımda 9 ay kusayım dedim ahh siz siz olun böle şyler konusmayın sona hemen başınıza geliyo:KK1:

amann yada boşver zeynom hamile kalda kuss nolcak :KK49: unutuyorsun sona:KK16:

Ayy kizlar bugün eczaneye gittim sordum kullanma dedi
İsin kötüsü ben panik atak oldum kendimi yokluyup dürüyorum havalardan olmalı ateş basıyor korkumdan elim ayağım titriyor oluyomuyum diye salak kafam ama attım kizlar
En iyisi boğazımı tutuyim ve bol spor:KK66::KK66::KK66::KK66:

Kizz avlanacak Halim'e guluyonmu allahım koktum valla nese kasın2. Günde olmuş benim 14 gün heralde bu saatten sonra bise olmaz:KK59::KK59::KK59:

kıııssslarrr evde temizlik var..temizlikçi sildi süpürdü yaladı yuttu evi maşallah allah razı olsun..da benim belim yanım ayrıldı yorum yorum yoruldum nası oldu bu iş aaanamadım.kadın çalıştı ben yoruldum o maşallah daha zıppır zıppır:)

Ayy kizlar bugün eczaneye gittim sordum kullanma dedi
İsin kötüsü ben panik atak oldum kendimi yokluyup dürüyorum havalardan olmalı ateş basıyor korkumdan elim ayağım titriyor oluyomuyum diye salak kafam ama attım kizlar
En iyisi boğazımı tutuyim ve bol spor:KK66::KK66::KK66::KK66:

allah korusun sinemcim yaa, sen fazla takılma buna, allah korusun yan etki yapsa çoktan yapardı, gönlünü ferah tut canım:KK16:

kıııssslarrr evde temizlik var..temizlikçi sildi süpürdü yaladı yuttu evi maşallah allah razı olsun..da benim belim yanım ayrıldı yorum yorum yoruldum nası oldu bu iş aaanamadım.kadın çalıştı ben yoruldum o maşallah daha zıppır zıppır:)

ayyyy maşallah:nazar::nazar::nazar: ne güzel temizliğini de yaptırdın demek, artık her an bekliyoruz bebişi temiz eve demek:)) hayalcim inan bende direk o günlere atlamak istiyorum geçsin bu aylar hemencecik, daha şimdiden onu düşünüyorum badana temizlik oda takımı falan çabucak gelsin o günler allahın izniyle, rabbim sanada hayırlı doğumlar versin inşallah.
bu arada bende yine çokkk hafif idrardan sonra akıntımsı kanama geliyor peçeteye, acaba benimde hamileliğim böylemi geçecek, bünyem böyle yapıyo herhalde, aman bebek iyi olsunda ben razıyım buna, hayır yani azıcık birşey iç çamaşırıma bile gelimiyor sadece peçeteye sürülüyor, ama hep elim kulağımda, allah yavrumu esirgesin. bakalım cuma kontrolüm var inşallah herşey yolundadır. neyse öpüyorum seni ve miniğimizi:KK16::emir_bebek::KK16:

kızzz bende öyleyim herşeye sulu göz oldum, eşime gel beni sev biraz yanıma uzan diyorum, offf biraz sonra şimdi işim var diyo, başlıyorum çocuk gibi ağlamaya:))) var yaa nasıl dalga geçiyo benimle ciddi ciddi ağlıyorsun diye sonra hemen geliyor yanıma:))) bu hormonlar hakikaten kafayı yiyo, sonra bende gülüyorum kendime nasıl ağladım ben diye:)) bu küçük bir örnek ağlamama mesela, boş şeyler işte:)))

vayyy anasını behlül geliyo he yakında
bu günleride gördük ölemi :KK43: duygusallaştım bak yine
ne günler geçti heyy gidii şimdi hayalbazcık evi temizletmişte bebeğini bekliyormuş vay vayy allahım sana çok şükür...
darısı başta godes ablam olmak üzere:KK49: sinem:KK49: zeyno:KK49: mutlu :KK49:aren :KK49:ve unuttuysam bağışlağn herkesin başına:KK49:

byyyy

kız benimde bu aralar sık sık kasıklarım ağrıyo kanamam falan yok şkür ama korkuyorum
acaba büyüyo ondanmı bilemiyorm ki :26:
bir an evvel şu 3 ayımı atlatıyımda bulantı ve kusmalarım geçsin die bekliyorm
ne yesem çıkıyo yada acayip rahatsız ediyo :KK43: çok sinirim bozuldu aç aç dolanıyorm:KK43:

byyyy

kız benimde bu aralar sık sık kasıklarım ağrıyo kanamam falan yok şkür ama korkuyorum
acaba büyüyo ondanmı bilemiyorm ki :26:
bir an evvel şu 3 ayımı atlatıyımda bulantı ve kusmalarım geçsin die bekliyorm
ne yesem çıkıyo yada acayip rahatsız ediyo :KK43: çok sinirim bozuldu aç aç dolanıyorm:KK43:

yaa bende kafama çok takıyorum bu kanama olayını, tam kanamada denmez kahverengimsi akıntı geliyo bazende kahverengi kana dönüşüyo birazcık. anlamadım gitti, demek herkesin vücudu farklı reaksiyon gösteriyor. bende de mesela kusmam bulantım kasık ağrım hiç olmadı şükür. ama bu kanama en korkutucusu bence, sen yine şükret ve inşallah hiçte kanaman olmaz, senin belirtiler normal olan şeyler zaten. banada normal diyorlar ama ne de olsa kan görünce insan çok huzursuz oluyor.

yaa kızlar dedğiniz gibi zaman ne de çabuk geçiyo..daha düne kadar hamile kalcam die yırtınıyodum..artık sanki sadece bebek için eşle yakınlaşılır die hissediyodum..her bebik gördüğümde ağlıyodum..şimdiyse temizlik tamam, hastane çantam tamam, tüm kıyafetlerini bebişin yıkadım ütüledim, nevresim takımlarını yıkadım ütüledim..herşeyimiz tamamlandı..bi karnımdan çıkması kaldı:)şaka gibi cidden..dün aile sağlığı merkezine gittim.hemşire karnımı muayene etti ve dedi ki bu bebek baya aşağıda ,yerine yerleşmiş gibi 1 hafta 10 güne bekle dedi:18:..yaa nerden nereye..bu topike 59. sayfada yazmışım ilk..geçen eskileri okudum da öle duygulandım ki...dua edin bana kızlar..doğum için..rabbim bu güsel duyguları en kısa zamada topiğimizin tüüüüüüümmm anne adaylarına yaşatsın..hamişler zaten tamam..hemen sonlara atlamayın her haftanın tadını çıkarın..godes,aren zeyno,sinem ve adını yazmayı unuttuum başka arkadaş varsa innnnnnnnnnnnnnnnnnnşaaaaalllllllaaaahhhh ben doğurmadan yahutta en geç bebişin kırkı çıkmadan hayırlı haberlerinizi alırım:KK49::KK49::KK49:

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

yaa kızlar dedğiniz gibi zaman ne de çabuk geçiyo..daha düne kadar hamile kalcam die yırtınıyodum..artık sanki sadece bebek için eşle yakınlaşılır die hissediyodum..her bebik gördüğümde ağlıyodum..şimdiyse temizlik tamam, hastane çantam tamam, tüm kıyafetlerini bebişin yıkadım ütüledim, nevresim takımlarını yıkadım ütüledim..herşeyimiz tamamlandı..bi karnımdan çıkması kaldı:)şaka gibi cidden..dün aile sağlığı merkezine gittim.hemşire karnımı muayene etti ve dedi ki bu bebek baya aşağıda ,yerine yerleşmiş gibi 1 hafta 10 güne bekle dedi:18:..yaa nerden nereye..bu topike 59. sayfada yazmışım ilk..geçen eskileri okudum da öle duygulandım ki...dua edin bana kızlar..doğum için..rabbim bu güsel duyguları en kısa zamada topiğimizin tüüüüüüümmm anne adaylarına yaşatsın..hamişler zaten tamam..hemen sonlara atlamayın her haftanın tadını çıkarın..godes,aren zeyno,sinem ve adını yazmayı unuttuum başka arkadaş varsa innnnnnnnnnnnnnnnnnnşaaaaalllllllaaaahhhh ben doğurmadan yahutta en geç bebişin kırkı çıkmadan hayırlı haberlerinizi alırım:KK49::KK49::KK49:

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
Canım benim.. Duygulandırdın beni. İnşallah kolay bir doğum geçirirsin. Dualarım ve kalbim seninle. Yavrunu, mis kokulunu kucağına aldığında, gözünden akan mutluluk gözyaşlarını Rabbim bizede nasip etsin inşallah.. :KK71::KK71::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Allaha emanetsin Canım.

vayy anasını yaa:KK43:
bende baktım geçenlerde eski sayfalara :KK43:
Allah ne kadar büyük ve biz ne kadar aciziz:KK59:
istemeyi bile bilmiyoruz ama o veriyo Allahım inşallah herkese nasip etsin herkeseee:KK49:
İstanbulda olsaydın behlülümü görmeye gelirdim valla hocam
haa bu arada behlül diyorum ama erkekimizin adı ne olcak?:KK69:

bu cumartesi 4lü için gidicez bakalım o zaman tam çıkar kızmı erkekmi:)
bugün fık fık oynadı benim cadı :KK53:

X