Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
bitanem 5 inde olmam lazimdi hala olmdim ama az once idrar testi yaptim negatif cikti gerci hic umudum yoktu ama genede yapim dedim. Artik olmazsam dojtora giderim bir sorun var sanirim. Bakalim haftaicine kadar bekleyecegim.

tühhh bi süpriz patlatsaydın sende keeşke varyaaa... bazen tüpten sonra oluyor düzensizlik, bende de olmuştuya 10 gün. olursun inşallah çok bekletmez seni, bir an önce gelsin bebişler:emir_bebek::emir_bebek: öpüyorum canı[/QUOTE]

Canim benim keske supriz yapabilseydim ama olmuyor iste. Kismet ne diyim reglim olimde biran once tedaye basliyim istiyorum. Bu sefer 2 minnos konulacak insallah birakmazlar beni..
Sen nasilsin tatlim bebis nasil hersey yolundami. Bir gorustuk bir daha kaldi en kusa zamanda tekrar goruselim canim. Optum kocaman

Godescim ben istiyorum ama senle kiyasladigimda sen benden çok istiyosun sana Rabbim biran önce versin i̇nssallah inanıyorum bugün sende bize supriz yapcan:emir_bebek:

Canim benim keske supriz yapabilseydim ama olmuyor iste. Kismet ne diyim reglim olimde biran once tedaye basliyim istiyorum. Bu sefer 2 minnos konulacak insallah birakmazlar beni..
Sen nasilsin tatlim bebis nasil hersey yolundami. Bir gorustuk bir daha kaldi en kusa zamanda tekrar goruselim canim. Optum kocaman[/QUOTE]

inşallah 2side bırakmaz annesinide bir dahada seni uğraştırmaz, bir kerede iki yavruna kavuşursun inşallahhh. ben iyiyim canım çok şükür, yalnız şu iki üç gündür bir mide bulantım varki hep yatırıyor beni koltuktan kalkınca tekrar tutuyor hopp aşağı tekrar yatıyorum, ne güzel hiç bulantım yoktu o başladı işte. inşallah fazla sürmezde geçer bir an önce. geçmesede ne yapalım sağlık olsun, sonu güzel olsunda herşeye değer sağlıklı eli ayağı düzgün bir şekilde bebeğimi kucağıma alayımda bunlara razıyım. çarşamba günü kontrolüm var bakalım inşallah herşey yolundadır, öyle canım benim işte... görüşelim canım gerçekten çok iyi olur bende öpüyorum kocaman:KK54:

Kızlar uyku tutmadı beni.. Siz şu an kesin mışıl mışıl uyuyorsunuzdur..
Bende kafayı bu aralar tüp bebek tedavisine taktım. Böyle boşuna zaman harcayacağıma, hemen tüp bebek tedavisine mi başlasam acaba ya.. Burda 3 Embriyo birden transfer ediyorlarmış, yani o zaman tutma ihtimali daha yüksek olmazmı?? Yavaş yavaş araştırmalara başladım. Bazen çok hevesleniyorum, sonrada birden Umutsuzluğa kapılıyorum. Tutmazsa kendimi toparlayamam diye korkuyorum. Bütün hayallerim yıkılır.. :emir_bebek:

evet kaderden öteye geçmez yazılı olan ne ise o olacak..hayırlısını istemek lazım şüphesiz allahın takdiri ilahisi..

Bende kafayı bu aralar tüp bebek tedavisine taktım. Böyle boşuna zaman harcayacağıma, hemen tüp bebek tedavisine mi başlasam acaba ya.. Burda 3 Embriyo birden transfer ediyorlarmış, yani o zaman tutma ihtimali daha yüksek olmazmı?? Yavaş yavaş araştırmalara başladım. Bazen çok hevesleniyorum, sonrada birden Umutsuzluğa kapılıyorum. Tutmazsa kendimi toparlayamam diye korkuyorum. Bütün hayallerim yıkılır.. :emir_bebek:

merhaba, inşallah hayırlısı ile bebeğini kucağına alırsın. ben de aşılama yaptırdım hatta bugün 29. günüme giriyorum, eğer tutmazsa tekrar deneyeceğim bu ay... tüp bebkte tek embriyo transfer ediliyor çünkü kanunen yasak diye biliyorum ben, geçen yıl çıkmış bu yasa, burada derken nereden bahsettin? artık çoğul gebelik riskini devlet de kabul ettiği için izin vermiyormuş, bir araştır istersen... çok da kafana takma, hepimiz sabırsızız ama sonuçta ebnim inancıma göre üç şey şaşmamış saatinden; ölüm, doğum, nikah.. bazen eşime diyorum boşuna uğraşıyoruz, nasıl olsa günü var, aşılatsak da olacak aşılatmasak da olacak diye :)))

zeynocum benim fikrimi soracak olursan bencede boşa zaman harcama ve tüp bebek tedavisine başla derim, tamam elbet zamanı var ama belkide senin için zamanı tüp bebekle gelecek, o vesile olacak. ohh hemde 3 tane transfer hee:))) yani sayı arttıkça şansın tabiki bir o kadarda yüksek oluyor, sabah bi dr vardı tvde o da öyle dedi, eskiden 3 embriyo kanunu varken çok daha garantiydi dedi. yani bence bir kez dene mutlaka canım, olmazsa da allahtan, onada hazırlıyorsun o aşamada kendini zaten. ilk iki günden sonra inan yeni tedavi için araştırmaya bile başlıyorsun, allah onun metanetinide veriyor tatlım. ama öyle bir şansında varken ben mutlaka değerlendir derim, maddi engeliniz yoksa hiç bekleme bitanem. allah yardımcın olsun.

merhaba, inşallah hayırlısı ile bebeğini kucağına alırsın. ben de aşılama yaptırdım hatta bugün 29. günüme giriyorum, eğer tutmazsa tekrar deneyeceğim bu ay... tüp bebkte tek embriyo transfer ediliyor çünkü kanunen yasak diye biliyorum ben, geçen yıl çıkmış bu yasa, burada derken nereden bahsettin? artık çoğul gebelik riskini devlet de kabul ettiği için izin vermiyormuş, bir araştır istersen... çok da kafana takma, hepimiz sabırsızız ama sonuçta ebnim inancıma göre üç şey şaşmamış saatinden; ölüm, doğum, nikah.. bazen eşime diyorum boşuna uğraşıyoruz, nasıl olsa günü var, aşılatsak da olacak aşılatmasak da olacak diye :)))
Canım ben Almanyada yaşıyorum. Türkiyede bi tane Aşılama yaptırdım ama malesef tutmadı. Gerçektende güzel söylemişsin. Eğer nasipte varsa zaten günü belli.. Burda 3 Embriyo transfer ediliyorsa madem bende şansımı deneyeyim diyorum. İnşallah sende en kısa zamanda bebeğini kucağına alırsın.
zeynocum benim fikrimi soracak olursan bencede boşa zaman harcama ve tüp bebek tedavisine başla derim, tamam elbet zamanı var ama belkide senin için zamanı tüp bebekle gelecek, o vesile olacak. ohh hemde 3 tane transfer hee:))) yani sayı arttıkça şansın tabiki bir o kadarda yüksek oluyor, sabah bi dr vardı tvde o da öyle dedi, eskiden 3 embriyo kanunu varken çok daha garantiydi dedi. yani bence bir kez dene mutlaka canım, olmazsa da allahtan, onada hazırlıyorsun o aşamada kendini zaten. ilk iki günden sonra inan yeni tedavi için araştırmaya bile başlıyorsun, allah onun metanetinide veriyor tatlım. ama öyle bir şansında varken ben mutlaka değerlendir derim, maddi engeliniz yoksa hiç bekleme bitanem. allah yardımcın olsun.
Canım benim haklısın. Hiç zaman kaybetmeyeyim diyorum. Biraz araştırıcam bakalım. :KK16:

:122::122::122::122::122::122::111::111::111::111::111::111:

Ay ben senin o avatarlarına kurban olurum :nazar::nazar::nazar:
Canım benim Allah yüzünü hep güldürsün.. Nazar değmesin..
Bütün hamile arkadaşlarımızı Allah nazarlardan saklasın.. Kendinize çok çok iyi bakın canlarım.
Çok uğraştınız yavrunuza kavuşmak için, o yüzden dahada çok dikkat edin..

zeynocum canım eğer maddi olarak müsaitseniz bende tüp bebişi dene derim hemde 3 embriyo çok büyük bi şanss.ama dışarda yaptırcan yere dikkat et allah korusun yurt dışında pek güvenemiyom yaa pek bi rahatlar nemelazım..hele geçen başkalarının embriyosunu bi kadına vermişler ya yanlışlıkla sonra ortaya çıkınca kadın bebeği aldırmamış tabi doğurup sahibine vermiş aman allahım düşünmek bilem istemiyom:KK52::KK52:

iklimmmm nasılsın canım sesin soluğun çıkmıyor, nasıl gidiyor hamişlik?? bebiş nasıl?? sıkıntın var mı karın bel ağrın mide bulantın falan? benim karın ve bel ağrım ara ara devam ediyor, hala korkuyorum bazen, bir an önce çarşamba olsunda yavrumu göreyim istiyorum, hep aklım onda iyi mi, sağlıklı büyüyor mu diye, mutlaka sende öylesindir, şu 3 4 ayı geride bıraksam daha bir rahatlicam gibime geliyor, tabi her zaman allaha emanet bebeklerimiz, hep iyi olsunlarda, insan bir yerden sonra kendinden geçiyor onu düşünmekten.

zeynocum canım eğer maddi olarak müsaitseniz bende tüp bebişi dene derim hemde 3 embriyo çok büyük bi şanss.ama dışarda yaptırcan yere dikkat et allah korusun yurt dışında pek güvenemiyom yaa pek bi rahatlar nemelazım..hele geçen başkalarının embriyosunu bi kadına vermişler ya yanlışlıkla sonra ortaya çıkınca kadın bebeği aldırmamış tabi doğurup sahibine vermiş aman allahım düşünmek bilem istemiyom:KK52::KK52:

Canım benim maddi durumum orta şekerli bu aralar. Yani kötü de değil ama ne kadar tutar onuda bilmiyorum henüz. Sigorta yüzde ellisini karşılıyormuş bi Arkadaşın dediğine göre. Kızzzz Allah korusun, düşünmesi bile ööööögggggggggg:KK53:
Canım ben Aşılama yaptırırken bile çok korkmuştum ya Spermleri karıştırırlarsa diye :KK9:
İnsan belirli bi süre sonra kafaya neyi takacağını şaşırıyor :KK9: Ben tırlattım herhalde :KK1::KK1:

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

kızlar 9 gün kaldı doktora gitmeme inşallah bi aksilik çıkmaz

şinci ben gittiğimde ilk keseyemi bakcak yoksam kalp atışınamı :26:

Günaydın Fındık kurdum.. :KK16:
Keseye bakar.. Kalp atışları bildiğim kadarıyla 10.-12. haftalar arasında duyulmaya başlanır.
Keseyi de bazen hemen görmeye biliyorlar. Ablamın hamileliğinde kese 7. haftasında göründü..
Sen şimdi kaç haftalık hamilesin canımcım?? :nazar::nazar::nazar:

Günaydın Fındık kurdum.. :KK16:
Keseye bakar.. Kalp atışları bildiğim kadarıyla 10.-12. haftalar arasında duyulmaya başlanır.
Keseyi de bazen hemen görmeye biliyorlar. Ablamın hamileliğinde kese 7. haftasında göründü..
Sen şimdi kaç haftalık hamilesin canımcım?? :nazar::nazar::nazar:

4 veya 5 haftalık canım bende dr a gitmeden tam bilmiyorum ki:26:

canım ben ilk doktora gittiğimde alttan baktı 5 haftalık dedi keseyi gördü, 2 hafta sonra tekrar çağırdı, yine alttan baktı kalp atışını gördük, yani o kalp atışını 7. haftada gördü ama alttan bakarak, karından görünmüyo küçük olduğu için. sonra 7+5te tekrar hafif kanamam olmuştuya o sabah gittiğimde karnımdan gördü kalp atışını, düşün yani 4 günde bile fark ediyor. yani şu an bile sana alttan baksa dr. keseyi görür elifcim. ama tüp bebek diye alttan bakmayabilir, banada istersen bakmam için rahat değilse ama inan bir etkisi yok sağlıklıysa zaten düşmez dedi. bende güvendim ve baktırdım çok şükürde bir şey olmadı hem meraktan erken çıktım. yarın tekrar kontrolüm var bakalım bebiş nasıl :nazar::emir_bebek::nazar:

X