Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Kızlar beni unuttunuzmu bilmiyorum ama geldim girmiyorum sanmayın hep giriyorum okuyorum yazılanları ve çıkıyorum bende ise aynı taz aynı hamam :KK5: 4 yıl oldu hala yok hala yok tüpbebeğede başlamadık 3 aşılamadan sonra sinirlerimiz iyce harab oldu eşim gece gündüz dua ediyo ben ailelerimiz ama yok işte ....ama kızlar elifide okuyunca dayanamadım ağlaya ağlaya yazdım şu satırları bilmiyorum ben buraya hiçbirzaman yazamayacağım :KK5: Neyse godesime ve bana da nolur dua edin hayalcime az kaldı doğumuna abbim yardımcın olsun elifcim çok hayırlı olsun hepinizi candan sevgilerimle selamlıyorum a.e.o lun..... :KK58:

Canim nerelerdesin sen bakim kaybolma boyle ya ses ver arada. Canim lutfen pes etme lutfen. Sen 3 asilamayla yiprandim diyorsun ben 4 asilama 2 tup yaptim ama bak hala pes etmedim. Cunku cocuk istegi o kadar buyukki icimde aslada pes etmeyecegim.
O yuzden herseyin bir zamani var tatlim demekki bizler icin dogru zaman henuz gelmemis ama gelmeyecegi anlamina gelmiyor. Moralini yuksek tutmaya calis ve yoluna devam et. Tabikibu yolculugumuzda tökeslendigimiz zamanlar oluyor onemli olan tekrar agaya kalkip kaldigimiz yerden devam edebilelim emin ol en sonunda bizlerde hedefemize ulasacagiz. :KK54:

godes naber canım ben ev topluyorum cumartesi taşınacağım çok zormuş yaaa bazen kal geliyo resmen malmal bakıyorum eve ne yapıcamı şaşırıyorum resmen:KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

godes naber canım ben ev topluyorum cumartesi taşınacağım çok zormuş yaaa bazen kal geliyo resmen malmal bakıyorum eve ne yapıcamı şaşırıyorum resmen:KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

Slm tatlim allah yardimcin olsun kolay gelsin sana. Yardim eden varmi canim yoksa yalnizmisin.

Kızlar beni unuttunuzmu bilmiyorum ama geldim girmiyorum sanmayın hep giriyorum okuyorum yazılanları ve çıkıyorum bende ise aynı taz aynı hamam :KK5: 4 yıl oldu hala yok hala yok tüpbebeğede başlamadık 3 aşılamadan sonra sinirlerimiz iyce harab oldu eşim gece gündüz dua ediyo ben ailelerimiz ama yok işte ....ama kızlar elifide okuyunca dayanamadım ağlaya ağlaya yazdım şu satırları bilmiyorum ben buraya hiçbirzaman yazamayacağım :KK5: Neyse godesime ve bana da nolur dua edin hayalcime az kaldı doğumuna abbim yardımcın olsun elifcim çok hayırlı olsun hepinizi candan sevgilerimle selamlıyorum a.e.o lun..... :KK58:
Canım olumsuz düşünmemek bazen elde değil biliyorum. Bende zaman zaman öyle hissediyorum. Ama demekki bizim için henüz daha vakti gelmemiş diye düşünüyorum. Hayırlısı olsun be tatlım.
Allahın izniyle hepimiz Anne olucaz, kimimiz şimdi kimimiz daha geç ama olucak bundan eminim.:KK16:
Mutlucum kolay gelsin canım benim.. Canım yeni evin de güle güle otur. Bu arada tedavi falan görüyormusun canım sen?:KK16:

Bazen de Hayat hep süprizlerle dolu canlarım. Mesela benim Kayınımın nişanlısı Ailenin tek çocuğu..
20 Yıl sonra doğmuş diye anlatmıştı Annesi. Düşünün yani o kadar tedavi olumsuz cevap veriyor. Sonra Yıllar sonra dünyalar güzeli bir Kız çocuğu.. Umudumuz tükenmesin yeterki..

Kizlar yaa nerdesiniz godes unuttunmu beni
Elif hayalbaz zeyno mutlu kustum size giriyorum yoksunz

Elifkaya bu senin ilk denemendi dımı bende düşünüyorum nerden oldun ve nekadar tuttu merak ettim:44:

evet İlk denemem canım
İSTANBUL CERRAHİ HASTANESİ nde Serdar Bey yaptı tedavimi
3750 TL hastaneye verdim 1000 TL de ilaçlara verdim o kadar cnm
:KK49:

canım hiç umudunu kaybetme seni çok iyi anlıyorum ben test yapmaya gittiğim gün ağlaya ağlaya godesle konustum biliyorum negatif olmadı işte falan die ümidim hiç yoktu hiççç
ama oldu inanamadım.
bigün sende öle olacaksın ümitlerinin yıkıldığı anda rabbim seni öle güzel güldürecekki bugunleri unutacaksın kendine çok çokk ii bak cnm ümidini yitirme tmm mı:KK19:

günaydınnnnnnnnnnnnnnn nerdesin godess ablaaaaaaaaaaammmm:84::84:

seni çok sevdiğimi sölemişmiydim bu arada:KK69::KK69::KK69::KK69:

canım hiç umudunu kaybetme seni çok iyi anlıyorum ben test yapmaya gittiğim gün ağlaya ağlaya godesle konustum biliyorum negatif olmadı işte falan die ümidim hiç yoktu hiççç
ama oldu inanamadım.
bigün sende öle olacaksın ümitlerinin yıkıldığı anda rabbim seni öle güzel güldürecekki bugunleri unutacaksın kendine çok çokk ii bak cnm ümidini yitirme tmm mı:KK19:

canım senin adına çok sevindim aşılamamı yaptırdınn...aşılamadan sonra belirtilerin nelerdi....

slm kizlar ben aranizda yeniyim 07.04.2011 2.asilamami oldum insallah tutar dua edin lutfen:KK43::KK59:

bende ilk aşılamamı oldum 04/04 te inşallah ikimizinkide olur arkadaşım...sende problem neydi...aşılamadan sonra yaşanan belirtiler hakkında bilgi verirmisinn

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: bugün rüyamda ilk kez bebeğimi gördüm kızlar:))) erkekmiş, sapsarı saçlı mavi gözlü, kıvırcıkımsı saçları, tıpkı bennnnnn:))))) ayyyy yerim onu varya nasıl mama yediriyordum, yanakları sarkmıştı kilodan, tek göğüsümden süt geliyordu, tekinden gelmiyordu, o tek geleni nasıl çeke çeke içiyordu yavrum benim, o da yetmeyip mama veriyordum, kuzum benim yaaa çok tatlıydı amaaaaaa:emir_bebek::KK69::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

Kizlar yaa nerdesiniz godes unuttunmu beni
Elif hayalbaz zeyno mutlu kustum size giriyorum yoksunz
sinem canım unuturmuyum hiç yaa. Çok sık girmiyorsun şekerim karşılaşamıyoruz. Bende çok sık giremiyorum gündüzleri dışarda oluyorum. Akşam eve gelincede kimse olmuyor.
günaydınnnnnnnnnnnnnnn nerdesin godess ablaaaaaaaaaaammmm:84::84:

seni çok sevdiğimi sölemişmiydim bu arada:KK69::KK69::KK69::KK69:
miniğim benim bende seni çok seviyorumm canımcım. Canım hergün konuşup mesajlaşıyoruzya hala niye neredesin diyon yahuuuu. daha çokmu istiyon ilgi yoksa he.
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: bugün rüyamda ilk kez bebeğimi gördüm kızlar:))) erkekmiş, sapsarı saçlı mavi gözlü, kıvırcıkımsı saçları, tıpkı bennnnnn:))))) ayyyy yerim onu varya nasıl mama yediriyordum, yanakları sarkmıştı kilodan, tek göğüsümden süt geliyordu, tekinden gelmiyordu, o tek geleni nasıl çeke çeke içiyordu yavrum benim, o da yetmeyip mama veriyordum, kuzum benim yaaa çok tatlıydı amaaaaaa:emir_bebek::KK69::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:
ay canım benim ne güzel bir rüya görmüşşün öyle yaa. Sana benzer inşallah bebeşin dünya güzeli olur valla. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin tatlım.:KK54::KK54::KK54:

ay canım benim ne güzel bir rüya görmüşşün öyle yaa. Sana benzer inşallah bebeşin dünya güzeli olur valla. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin tatlım.:KK54::KK54::KK54:[/QUOTE]

canımsın çok sağol inşallaahhh rabbim sanada tez zamanda hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin. bu arada sen adet olmadınmı daha tatlım, ayın 7sinde olacaktın yanlış hatırlamıyorsam???

ay canım benim ne güzel bir rüya görmüşşün öyle yaa. Sana benzer inşallah bebeşin dünya güzeli olur valla. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin tatlım.:KK54::KK54::KK54:

canımsın çok sağol inşallaahhh rabbim sanada tez zamanda hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin. bu arada sen adet olmadınmı daha tatlım, ayın 7sinde olacaktın yanlış hatırlamıyorsam???[/QUOTE]

bitanem 5 inde olmam lazimdi hala olmdim ama az once idrar testi yaptim negatif cikti gerci hic umudum yoktu ama genede yapim dedim. Artik olmazsam dojtora giderim bir sorun var sanirim. Bakalim haftaicine kadar bekleyecegim.

bitanem 5 inde olmam lazimdi hala olmdim ama az once idrar testi yaptim negatif cikti gerci hic umudum yoktu ama genede yapim dedim. Artik olmazsam dojtora giderim bir sorun var sanirim. Bakalim haftaicine kadar bekleyecegim.[/QUOTE]

tühhh bi süpriz patlatsaydın sende keeşke varyaaa... bazen tüpten sonra oluyor düzensizlik, bende de olmuştuya 10 gün. olursun inşallah çok bekletmez seni, bir an önce gelsin bebişler:emir_bebek::emir_bebek: öpüyorum canımm

X