Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
mrb, aranıza yeni katıldım 11 nisanda aşılama yaptırdım bugüm 3. günüm ama bir türlü vakit geçmiyor bende buralarda takılıp moral bulmaya çalışıyorum ne olur dua edin inşallah tutar bende güzel haberler vereyim size :-)))

canım nerde yaptırdın aşılamanı kaç yumurtan vardı

iklimmm kaç yumurtan vardı hatırlıyormusun

evet canım ama tam değil baya 4 taneydi olgun olan sanırım ve minikte baya vardı 5 şubatta çatlaması için iğne vurundum 20 şubatta tahlilde çıktı :KK49:

Son düzenleme:
size belirtilerimi yazıyım
göz bebeklerim büyüdü
göğüslerim morardı(ilkkez oldu bu) ve uçlarım ağrıyordu
kasığıma iğne batıyor gibi ağrı saplanıyordu
ve rüyamda buket çiçek öyle şeyler görmüştüm
beyaz akıntımda bollaşmıştı

kızlar hepinizi çooooooooooookk seviyorummmmm :KK69:

bizde seni seviyoruz canımcımm

ben ordan hesapladım dediğin adresten ve ordaki adrese göre takvim yaptım.

tüp bebek ya ondan dedim acaba doğrumu olur die ama zate gittiğimde doktorda tam söler dimi

Son düzenleme:
amin inşallah isteyen herkeze versin
adet belirtileri gibiydi canım sadece kasığıma ağrı sağlanıyordu

mrb hoşgeldin
11 nisanda aşılama yaptırdın 3.gündesin ne heyecanlıdır şimdi inşallah pozitiftir sonuç alırsın mutlaka gel paylaş bizimle beraber ilerleriz hakkında hayırlısı

hoşbulduk tşk ederim ilginiz için
hemde çok heyecanlıyım ama çokta umutlanmak istemiyorum sadece dua ediyorum inşallah dualarım tutar :-) sonucuda paşlaşıcam mutlaka

allahım umutlarını boşa çıkarmasın inşallah benimde 9. günüm varmı ağrın sızın..kaç yumurta olmuştu

aminn hiçbirimizin ki boşa çıkmaz inşallah sen 9 günü bitirmişsin ne güzel sonucunu paylaş bizimle olurmu? kızlarr birde size bişey sorucam benim ilk aşılamam doktor bana aşılamaya gelirken idrara sıkışık gel dedi bende öyle gittim aşılamadan sonra 30 dk yattım ve sonra zaten zor duruyordum tuvalete gitmek zorunda kaldım bu sizde nasıl oldu ? yani aşılamadan sonra tuvalete girdiğim için aklımda soru işareti kaldı acaba o sırada geri gelmişmidir diye bu konuda bilgisi olan varsa beni aydınlatır mı lüüttffeeennn

aminn hiçbirimizin ki boşa çıkmaz inşallah sen 9 günü bitirmişsin ne güzel sonucunu paylaş bizimle olurmu? kızlarr birde size bişey sorucam benim ilk aşılamam doktor bana aşılamaya gelirken idrara sıkışık gel dedi bende öyle gittim aşılamadan sonra 30 dk yattım ve sonra zaten zor duruyordum tuvalete gitmek zorunda kaldım bu sizde nasıl oldu ? yani aşılamadan sonra tuvalete girdiğim için aklımda soru işareti kaldı acaba o sırada geri gelmişmidir diye bu konuda bilgisi olan varsa beni aydınlatır mı lüüttffeeennn

düz kasıklarımda biraz ağrım vardı şimdi daha iyiyim senin nasıl gidiyor var mı sıkıntın?

Aramıza yeni katılan Arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum:KK16::KK16:
İnşallah Allahın izniyle yavrularınıza kavuşursunuz...
Şimdi Elifcim sıra sene..Sen Sigarayı bıraktınmı bakalım????:KK20:

Aramıza yeni katılan Arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum:KK16::KK16:
İnşallah Allahın izniyle yavrularınıza kavuşursunuz...
Şimdi Elifcim sıra sene..Sen Sigarayı bıraktınmı bakalım????:KK20:

canım başkası içerken kokusundan tiksiniyorum

kendimde içemiyorum sabahları hele midem kötü oluyo

akşam kocam eve gelince cebinde bulunca 1-2 tane içiyorum cnm arada ama eskisi gibi tatta almıyorum inş. bıakıcam:97:

hoşbulduk tşk ederim ilginiz için
hemde çok heyecanlıyım ama çokta umutlanmak istemiyorum sadece dua ediyorum inşallah dualarım tutar :-) sonucuda paşlaşıcam mutlaka

Hoş geldin canım senide listeme ekledim yani dua listeme ekledim dualarım sizinle
Canım inşallah pozitif sonuc alırsın :emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

canım başkası içerken kokusundan tiksiniyorum

kendimde içemiyorum sabahları hele midem kötü oluyo

akşam kocam eve gelince cebinde bulunca 1-2 tane içiyorum cnm arada ama eskisi gibi tatta almıyorum inş. bıakıcam:97:
:KK16::KK16::emir_bebek::nazar:
Efferin sana:KK71:

Herkese günaydın :KK3:

ben de pazartesi yada salı günü aşılama yaptırıcam ama hiç bir fikrim yok. Bilgisi olan paylaşabilir mi acaba :18:

X