Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Canim elifin girecegi yok tam sopalik. Ben menejeri olarak bilgi vereyim :)))
Bugun itibariyle minnosu onunla birlikte ve 4 tanede dondurulmusu var :))) simdi geri sayim basladi.
Kocaman opuyom seni ve prensimi :))

çok sevindim. kendine iyi baksın bari kontrol altına al onu:)

Bu arada hepinize gunaydiiiiin sizi kocaman öptüm
Godes elifkaya iklim zeyno aren gülücüm hayalbaz ve diğer kizlar mucuk size En Büyük KK

Bugun itibariyle minnosu onunla birlikte ve 4 tanede dondurulmusu var :))) simdi geri sayim basladi.

hadi inşallahhhhhh elifcimmm minişin sımmmmmsıkı tutunur annesine.. dualarımda hepiniz varsınız...

canlarım bu arada bende çarşamba kuzumu göreceğim inşallah:)) o kadar merak ediyorumki anlatamam size, inşallah kalp atışını duyarım, şu anki tek düşüncem bu. dr. tahlilde yapıcaz demişti bir dahaki geldiğinde,sabahtan eşimle gideceğiz işte bakalım kimbilir ne zamana çıkarız. eğer kalp atışını allahın izniyle duyarsam, ordanda alışverşe çıkıcaz, bir hamile pantolonuyla, eşofman altı alıcam, benimkiler sanki sıkmaya başlıyo yavaş yavaş:))) tabiii iyice karnım büyüdüğünde de o zaman birkaç tanede hamile kıyafeti alıcam şöyle modern olanlardan. ben bosbol jile falan eski tip kıyafetleri sevmiyorum, bi arkadaşta vardı siyah keten bahçivan süperdi mesela. o tür bakıcam ilerde. inşallahhhh allah herkese nasip etsin canım arkadaşlarım. önemli olan hamile kalmak değil, sağlıklı olup olmaması, güzel gelişmesi ben hiç büyük konuşmuyorum bu yüzden, hep nasipse diyorum, yarına ne olacağımız hiç belli değiil. allaha emanetiz..

ayy saol canım haber verdiğin için nası merak ediyodum..hadi hayırlısı bakalım inşallah olur.donduruklara da sevindim..donduruktan tüp bebiş daha mı uygun fiyatlı olyo godesim

selam herkese..
ben de bu ay aşılama yaptırmaya karar verdim..ama kafam çok karışık yardımcı olun lütfen..
aşılama acılı bir işlem mi? fiyatı nedir? sgk karşılar mı? aşılamadan önce ve sonra neler yapmam gerekir?
cevap verirseniz çok duacı olurum çok sevinirim.. :KK71:

Merci Menejer hanım :KK34:
Elifcim dualarım seninle tatlım. İnşallah çok güzel haberler vereceksin bize. :KK16::nazar::emir_bebek:
Bisry degil tatlim. Sen nasilsin bayagadur gorusemedik valla hersey yolundami ?
çok sevindim. kendine iyi baksın bari kontrol altına al onu:)
Kontrol ediyorum canim hergun yoklamasini aliyorum. Sen nasilsin seninde tedavi yakladiyoruz canim.
Godes elifkaya iklim zeyno aren gülücüm hayalbaz ve diğer kizlar mucuk size En Büyük KK
Bendende sana mucuk canim. Rejim ne durumda bakim :)))
canlarım bu arada bende çarşamba kuzumu göreceğim inşallah:)) o kadar merak ediyorumki anlatamam size, inşallah kalp atışını duyarım, şu anki tek düşüncem bu. dr. tahlilde yapıcaz demişti bir dahaki geldiğinde,sabahtan eşimle gideceğiz işte bakalım kimbilir ne zamana çıkarız. eğer kalp atışını allahın izniyle duyarsam, ordanda alışverşe çıkıcaz, bir hamile pantolonuyla, eşofman altı alıcam, benimkiler sanki sıkmaya başlıyo yavaş yavaş:))) tabiii iyice karnım büyüdüğünde de o zaman birkaç tanede hamile kıyafeti alıcam şöyle modern olanlardan. ben bosbol jile falan eski tip kıyafetleri sevmiyorum, bi arkadaşta vardı siyah keten bahçivan süperdi mesela. o tür bakıcam ilerde. inşallahhhh allah herkese nasip etsin canım arkadaşlarım. önemli olan hamile kalmak değil, sağlıklı olup olmaması, güzel gelişmesi ben hiç büyük konuşmuyorum bu yüzden, hep nasipse diyorum, yarına ne olacağımız hiç belli değiil. allaha emanetiz..
Ay canim benim carsamba gideceksin demekki. Bak gumbur gumbur gelecek bebisin kalp atislari. Bak o Zaman iste tam olarak inanacaksin bebikin seninle olduguna. Yap tabi canim alisveris sefan olsun valla :)))
tünaydın hatunlar bayadır uğrayamadım nasılsınız
Canim guzel annecik sen nasilsin bebis rahatsiz ediyormu annecigini bakim :))) mucuxxx
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: gelsin bebikler sirayla.

selam herkese..
ben de bu ay aşılama yaptırmaya karar verdim..ama kafam çok karışık yardımcı olun lütfen..
aşılama acılı bir işlem mi? fiyatı nedir? sgk karşılar mı? aşılamadan önce ve sonra neler yapmam gerekir?

Ilk once hayirlisi olsun canim. Asilama hic agrili bir islem degil cok basit. Sgk nin karsilamasi nerde yaptirdiginla alakali. Ozeldede fiyatlar cok farkli eger klomenle tedavi olacaksan 400-600 arasi fiyat degisiyor ama igneli olursa 900-1000 civarinda. Ama bu fiyatlar heryerde degisiyor tabi. Asilamanin normal yolla hamilelikten hic bir farki yok o yuzden extra bisry yapmana gerek yok.

Bende seni öptüm canımcım. Kendine iyi bak..:KK16:
Canım benim Rabbim yavrunu sağsalim kucağına almayı nasip etsin inşallah. Evet herşey nasip kısmet. Herşeyden önce sağlıklı ve hayırlı bir evlat olsun inşallah.
tünaydın hatunlar bayadır uğrayamadım nasılsınız
Ben kendi adıma iyiyim canikom. Hava çok güzel burda. Bol bol temiz havada geziyorum. Sen nasılsın?? :KK16:
selam herkese..
Öncelikle hoşgeldin aramıza. Ben bir sene önce yaptırmıştım aşılamayı ve inan fiyatını falan unuttum.
Bildiğim tek şey benim canım çok yanmıştı. Ama canı yananda sırf ben varım sanırım. Demekki benim Doktorumdan kaynaklandı. Bilemiyorum. Herşey gönlünce olur inşallah.. :emir_bebek::emir_bebek:

Bisry degil tatlim. Sen nasilsin bayagadur gorusemedik valla hersey yolundami ?

Kontrol ediyorum canim hergun yoklamasini aliyorum. Sen nasilsin seninde tedavi yakladiyoruz canim.

Bendende sana mucuk canim. Rejim ne durumda bakim :)))

Ay canim benim carsamba gideceksin demekki. Bak gumbur gumbur gelecek bebisin kalp atislari. Bak o Zaman iste tam olarak inanacaksin bebikin seninle olduguna. Yap tabi canim alisveris sefan olsun valla :)))

Canim guzel annecik sen nasilsin bebis rahatsiz ediyormu annecigini bakim :))) mucuxxx
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: gelsin bebikler sirayla.
Boncuğum ben iyiyim şükürler olsun. Reglimi bekliyorum. Kapıya dayandı ama gelemedi bir türlü. Sancımda var. Bir gelsede tedaviye başlasam. Sen neler yapıyorsun? Tedavin ne durumda?:KK16::KK16:

iklimmmm yada hayallll, bu çizelgede son haftada gösteriyo niyekiii? tarihi normal giriyorum böyle oluyor:KK43:(( kaldıramıyorumda.. yardım edin kızlarr yaaa neden böyle oldukii!!

inşallahhh duyucam pıt pıtları godesim bakalım evet o zaman daaha bir benimsicem, inan şuanda hala hamile olduğumu hissetmiyorum, hayalbazda diyordu ilk başlarda, anlam veremiyordum nasıl hissetmiyor diye, aynı bende öyleyim valla:))) bir de karın büyüdükçe ve hareket ettikçe çok benimsiyormuş anneler, bakalım yaşayıp göreceğiz.. daha çok minik yavrum kendisini hissettiremiyo bebeğim:emir_bebek:

zeynocum öyle canım allah hayırlı sağlıklı evlat olmasını nasip etsin, önemli olan bu.

iyi olmanıza sevindim kızlar elifin durumunada çok sevindim hayırlısı inşallah
bende iyiyim saolun kızlar bir evdeyim bir geziyorum :) eşimde az evde dur diyor :)

merhabaaaaaaaa

beni merak etmeyin ben iyiiym kızlar yatıyorum dinleniyorum. zaten bütün tedavi sürecinde istanbuldaydım annemlerde dün bebeğim bana kondu bende evime kondum:) çok şükür evimdeyim bundan sonra bol bol konusuruz.

son 8 gün kaldı bakalım :18::18::18::18:

inşalaahhh pozitif sonuç alırımmm:84::84::84::84:

ben 8 gün nası dayancam yaaaa :89::86:

iğnelerde totoşumu mosmor etti ağlıyorum artık vurunurken çocuk gibi:94::94:

Son düzenleme:
Bende seni öptüm canımcım. Kendine iyi bak..:KK16:

Boncuğum ben iyiyim şükürler olsun. Reglimi bekliyorum. Kapıya dayandı ama gelemedi bir türlü. Sancımda var. Bir gelsede tedaviye başlasam. Sen neler yapıyorsun? Tedavin ne durumda?:KK16::KK16:

canim insallah gelmez kirmizilar ne diyim tatlim. Ama geleceksede bekletmesin ya gelsinde tedavine basla. Canim bende 5 nisanda regli olucam olduktan 2 gun sonrada doktora gidince dondurulmuslari denemek icin. Bende cok sabirsizlaniyorum tedavi baslamak icin. Gelsinler artik minikler kiziyorum cok

X