Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
canım allah gönlüne göre versin ne güzel bir şeyler düşünmüşsün yerim ben üçünüzüde bebiğin bebiğin artı seni

Evet teyzesi ye bizi hahahaha cok kaptirdim kendimi :)))) aman ne olucak biraz bende boyle eglenim test gunune kadar. Onumde koskoca 1 ay var tadini cikarayim bari :))))

Iklimcim bu arada resimleride sabirsizlikla bekliyorum :)))))

Son düzenleme:
Evet teyzesi ye bizi hahahaha cok kaptirdim kendimi :)))) aman ne olucak biraz bende boyle eglenim test gunune kadar. Onumde koskoca 1 ay var tadini cikarayim bari :))))

yerim sizi karamsar olmandansa eğlenmeni tercih ederim en iyisi kafan rahat olsunda gülüm:)

kızlarrr geldim :)
bebek çok iyimiş gördük tam bir fasulye sıfatında
1cm boyu
saniyedemi dakikadamı dedi pek anlayamadık o an ama kalbi 154 atıyo
dr maşallah herşey yolunda hiç bir sorun yok dedi

dün okudum canım ama bişey yazamadan çıktım, bir dahada giremedim. maşallah çok sevindim iklimcim yaa hayırlısıyla bende duysam o kadar merak ediyorumki alttan mı baktı dr canım yoksa karından mı duydu kalp atışını??? bir de ikili testi kaçıncı haftada yapıyorlar bilgin var mı?

Evet bundan sonra boyle. Karamsar olmak yok. Esimde geliyor hersey yoluna girecek ben inaniyorum.

canımmmm demek eşin çarşamba gelecek ve bir daha gitmeyecek çokkkkk sevindim tatlım yaa, aman bir dahada allah ayrılık vermesin, en kötü ayrılığınız bu olsun. o da bitti çok şükür. inşallah tutacak bu sefer canım kii allah korusun tutmazsa biraz kendine zaman tanıyıp normal yollada olabilir, çünkü sizde bir sorun yok. yumurtlama günlerinde iyi çalışırsın canım, biz o dört gün, gün aşırı canımız çıktı zorla oldu son ikisi hele. ama bak iyi ki de yapmışız ama dediğin gibi senden bomba bekliyoruz ikiz hamişi olarak, topiğimizde ilk olursun inşallahhh

Tatlim esimin hangi gun gelecegi belli degil ama en kisa surede gelicek isleri devredince.
Dedigin hersrye kayiliyorum canim dondurulmuslarlada olmazsa normal yolla bir kac ay deniyecegim. Suan hic istemedigim kadar ikizlerim olsun istiyorum (nasil bakacaksam) az kaldi paylaticam bombayi :)))))

seyyar tayyar buldu ikizleri patladı gittii

menacerim godes benim hakkımda bilgi verirmisin en şu an meşgulümde hahahaha

kıslar
salı yumurtalar toplanıyo
bu hafta transfer olacak inş. bi sorun çıkmazsa:94:
dün kontrole gittik godeslen hersey yolunda inş. böle sorunsuz geçer ve bu ay pozitifi görürüm:84:

kızlarrr geldim :)
bebek çok iyimiş gördük tam bir fasulye sıfatında
1cm boyu
saniyedemi dakikadamı dedi pek anlayamadık o an ama kalbi 154 atıyo
dr maşallah herşey yolunda hiç bir sorun yok dedi

bu fasulya yedi buçuk liraaaaaa:86::86:

saol canım darısı sana :)
karından baktı cnm alttan asla bakmam dedi dr.bize 2liyi 11.12. hafta arası dedi :)
sen dr gittinmi cnm keseyi gördünmü ?

kıslar
salı yumurtalar toplanıyo
bu hafta transfer olacak inş. bi sorun çıkmazsa:94:
dün kontrole gittik godeslen hersey yolunda inş. böle sorunsuz geçer ve bu ay pozitifi görürüm:84:

hadi hayırlı olsun kuzu salı günü bir an önce gelsin bu hafta hayatına minik bişey giricek kız hazırlayın kendinizi

kızlar resmi koyucam ama buraya koymak istemiyorum albümüme koyuyorum arkadaşım olanlar görebilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…