Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Canim su dondurulmuslarlada bir deniyim sonra 2-3 ay ara verecegim.
Bugun bebisinin guzel kalp atislarini duyda tatlim bizede haber ver. Bugunden sonra icin dahada rahatlayacak cok sukurki. Artik stres yapmazsin :)))
Seni ve minigimizi kocaman optum.

canım tamam istediğin gibi olsun yüreğinin götürdüğü yere git o hep doğrudur aslında
inşallah duyarız cnm heyecan hat safhada .evet duyduktan sonra bir sancılı dönem daha var cnm 2li test olayı :) bitmiyo beya neyse cnmbende öptüm seni herşey güzel olucak sıkıntı yok

iklim canım güzel haberlerini sabırsızlıkla bekliyorum. Çok bekletme yaaa hemencik gel.

7 hafta 4 günlük halimiz teyzelere selam

maşallah maşallah iklimcim, benim normalde o kadar göbeğim olduğu için aynen öyleyim:)) bebişim bakalım ne zaman büyütecek onu:))) yani ben o göbeğin üstüne göbek yapıcam:))) normalde zayıfım ama işte yumurta göbek diyeliim o kadarınada
haydi bu arada canım meraktan çatladım, gelde güzel haberi ver artık. ayyy aynen varyaa bende şimdiden kalp atışını duyduktan sonra 2li testi düşünüyorum allahım evlatlarımızı sağlıklı eli ayağı düzgün bir şekilde kucaklarımıza almayı nasip etsin.

kızlarrr geldim :)
bebek çok iyimiş gördük tam bir fasulye sıfatında
1cm boyu
saniyedemi dakikadamı dedi pek anlayamadık o an ama kalbi 154 atıyo
dr maşallah herşey yolunda hiç bir sorun yok dedi

eşimin amca kızına gidicez birazdan bu akşam giremem kızlar öpüyorum
bide bebeğin 3 fotosu elimde şu anda gelince onuda koyucam görüşürüz öpüyorum sizleri.

kııııssslarrr naberr...iklim maşallah göbüşüne ...duuuurrr daha o neki görcen sen gününü:)benimki top gibi önümde..takma gibi duruyo:)kalp atışlarını duymuşsundur inşallah hadi artıkın haber ver kızzz

godesim benim kıyamam sana yaa üzülme canım her şey çoook güzel olacak...bebişin yakında gelecek..önce göbüşünde sonra kucakında olcak:)oğluşuma arkadaş gelcek..hatta senden ikiz bekliyorum allahın izniyle..benim tutturamadığımı sen tutturcan tatlım:)seni çok seviyorum

1cm boyu

maşallah maşallaj süperrr..hadi hayırlı olsun.dakikada 154 canımcım

saol canım benim sende hayırlısıyla görüceksin inşallah sağ salimda kucağımıza alırız ve bütün arkadaşlar bebeklerimizin resminide koyarız buraya hepimizin inş:)

1cm boyu

Oooooo super masallah. Dakikada tatlim 154 atiyordur. Herseyin yolunda olmasina cok sevindim. Simdi sira 2 li teste geldi. Adim adim ilerliyoruz.

Oooooo super masallah. Dakikada tatlim 154 atiyordur. Herseyin yolunda olmasina cok sevindim. Simdi sira 2 li teste geldi. Adim adim ilerliyoruz.

saol canıımm evet dakikadadır :) eşimle gelene kadar yolda bunu konuştuk saniyemi dk mı
evet canım sırayla hepsini görücez 2 hafta sonra yine çağırdı dr kontrole

Aman canim oyle donem donem bunalim takiliyorum iste. Ama simdi iyiyim. Dedigin gibi rabbim bekletti beni bu kadar cunku ikiz verecek bana :))) ay basi almaya gidicem teyzesi minnoslarimi. Siki siki sarilicaz hic birakmayacagiz.
Bu arada esim 1 hafta sonra istanbula geliyor ve hic gitmeyecek isten ayrildi :)))) o yuzden mutluyum aslinda. Bende seni cok seviyorum hatta sizi :)))

canım allah gönlüne göre versin ne güzel bir şeyler düşünmüşsün yerim ben üçünüzüde bebiğin bebiğin artı seni

saol canıımm evet dakikadadır :) eşimle gelene kadar yolda bunu konuştuk saniyemi dk mı
evet canım sırayla hepsini görücez 2 hafta sonra yine çağırdı dr kontrole

Valla ya dakikadan bahsetmeyle gecti. Ben cepten yazana kadar hayalbazcim yazmis bende ustune yazmisim :)))
Simdi ben neyi merak ediyom biliyonmu prensmi gelecek prenssesmi :))))) gerci hic onemi yoktur tabi saglikli olsun ama insan genede merak ediyor :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…