Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
:83: tamam ama zoooooooorr bişey saati gelince vucudum titriyor bu bir alışkanlık ha deyince oolmuyo işte :KK43:
ama sayıyı yarıdanda indirdim artık günden güne indirdim ki 2 tane üst üste yakan ben ken :86:

canım iradeni hafife alma.insanın karar verip de yapamayacağı bişe yok.inan ki bak..daha çok çabala..

canım benim süper bir haber verip hepimizi çok mutlu ettin öpüyorum seni
hayırlı uğurlu olsun inşallah.
evet içiyorumda hala :85: komple bırakamıyorum mide bulantım olsa iğrenirim sigaradan belki ama maşallah diyim hiç bulanmıyor..
dr içmemeye çalış dedi pek o mevzuya değinmedi.
canım 5 hafta biterkendi sanırım keseyi gördük 2 hafta sonrada yani 8.haftamdada kalp atışı için çağırdı ..
sen son adet tarihini baz alarak takip çizelgesi yap kendine cnm hem takibide kolay oluyor ..
cuma git bakalım keseyi kesin görürsün cnm ama kalp atışını göremessin erken çünkü..hadi hayırlısı :nazar:

tekrar sağol canım benim allah sanada çok güzel bir hamilelik yaşatır inşllah. bende de canım çok şükür mide bulantım falan yok olsa belki tiksinirim de içmem ama canım çok istiyor ne yapayım allahıma emanetiz. benimde hesaplamama göre tam 5 haftalık oluyor canım keseyi görürüz o zaman. kalp atışını da duyayım tek arzum bu şimdi için.

canım benim ne kadar sevindim anlatamam. ne diyeceğimi bilemiyorum duyunca çok heyecanlandım.Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin.

çok teşekkür ederim arencim, amin canım inşallah darısı tez zamanda başınıza olsun.

ay yerim seni kız ya. Dün ne konuşuyorduk bugün ne. Hay Allahım ya nasıl bir mucizedir.
Nasılda hemen boyut değiştirdin tatlım hemen sigara olayına falan girmişsin.
Şuan yanında olup sıkı sıkı sarılmak hatta sevinçten seninle ağlamak isterdim :KK19:
:KK48:

ahhhh godesimm canım arkadaşım benim hiç sorma hala ve hala inanamıyorum, pek birşey hissedemiyorum. gerçekten benimki allahımın bana verdiği bir mucize. neler konuşuyorduk evet. dediğin gibi onun saati zamanı gelmiş allah bu zamana yazmış ve doğal yolla olması varmış (kiii bana göre imkansızken). canım benim seninde haberini alacağıma o kadar eminimki içime çok doğuyor iyi güzel haberlerini ennn yakın zamanda bekliyorum inşallah seninde kısmetin dondurulmuşlarındadır. her zamanki desteklerin içinde çok teşekkür ederim öpüyorum seni kocaman tatlımmm:KK16::KK16::KK16:

oooy oy oy ne güzel bi gün ne güzel haberler yaaa çok güzel çok sevindimmm:KK52::KK52::KK52::KK52:ne heyecanlı anlar onlar yaa o test sonuçları falan:)darısı tüm topikimizin başına inşallah:)allahın işini görüyomusun yaa verecekse veriyo sen tüpte tutma doğal yolla ol işte...tebriklerimi sunduktan sonra şimdi de fırça faslına gelelimmmm....eveeeettt byyy bak bu bebişi ne kadar zorluklarla elde ettin ne sigarasından bahsediyosun sen aşkolsun yaaa..iradeni kullan içmicem de ve içme tamam..kendini bu konuda dinleme..bebişin allahın bi hediyesi ve emaneti ona sahip çık sigara olayı bitti...İKLİM bunlar senin için de geçerli canım lütfen..ve ELİF sen de 1.derecede anne adayı olarak nasipleniyosun bu sözlerde...lütfen kızlar yaaa:KK20:

canım benim seni atlamışım şimdi fark ettim kusura bakma. evet hayalbazım sen 2 aşılama ve tüp bebekle olma, bunların üstüne normale ihtimal vermezken, gel normal yolla ol, rabbim ol deyince oluyor işte bunun ötesi yokk. amin inşallah topikimizdeki herkesin tek tek haberini alıcaz burdan canım. ahhhh ahhhh inan yapamıyorum şu sigara işini allaha emanet ettim o bizi korusun. seni öpüyorum canımm:KK16:

Tsk ederim canım benim. Ben iyiyim Allaha şükür, en kısa zamanda tedaviye başlayacağım bende. Öpüyorum seni.
İnşallah:nazar::emir_bebek: Yanlış mı okuyorum diye tekrar tekrar baktım. Bu ne güzel bir haber böyle.
Bak ne dedim sana, güneşini sakın söndürme, umut her zaman vardır:KK49: İnanılmaz heyecanlandım canım benim ya. Bak işte Rabbimin sınavından geçiyoruz. Tedaviyle olmadı ama doğal yoldan hamile kaldın. Çok sevindim. Rabbim sağsalim kucağına almayı nasip etsin inşallah. :emir_bebek::nazar: :KK16::KK16:

yaaa evet canım senlede daha o gece konuştuk burda sana imkansız derken, umutsuzluktan bahsederken, allahım meğerse yavrumu bana bağışlamış. ennn ama eennnnnnn yakın zamanda sanada nasip etsin allahım canım. bak sende canım ve burdaki herkeste senin dediğiin gibi güneşinizi söndürmeyin, umut umut umut.... hiç bir şey imkansız değilmiş ben bunu şimdi daha iyi anladım allahıma binlerce kez şükürler olsun. öpüyorum senide canım:KK16:

ahhhh godesimm canım arkadaşım benim hiç sorma hala ve hala inanamıyorum, pek birşey hissedemiyorum. gerçekten benimki allahımın bana verdiği bir mucize. neler konuşuyorduk evet. dediğin gibi onun saati zamanı gelmiş allah bu zamana yazmış ve doğal yolla olması varmış (kiii bana göre imkansızken). canım benim seninde haberini alacağıma o kadar eminimki içime çok doğuyor iyi güzel haberlerini ennn yakın zamanda bekliyorum inşallah seninde kısmetin dondurulmuşlarındadır. her zamanki desteklerin içinde çok teşekkür ederim öpüyorum seni kocaman tatlımmm:KK16::KK16::KK16:

canım seninle faceden yazışmamıza baktım muczilerden bahsetmiştin bak buraya koplayayım
bende ne yapayım bugün paralı günümüz vardı biraz kafa dağıttım. psikolojik olarakta bayağı bi atlattım o tüp bebek olayını. bakalım şuanda olurundayız, yaza inşallah ayarlayabilirsek, en geç yaz sonuna yaptıracağız tekrar tüp bebek. allah büyük mucizelerle dolu hayat.. bakarsın normal yolla hamile kalmışım:)) ümitsiz vakaa ama olur mu olur, neler duyuyoruz, nelere şahit oluyoruz. allah hepimizin yardımcısı olsun, bebişlerimize tez zamanda kavuştursun inşallaaahhhhh. öpüyorum seni canımm:* iyi gecelerr..
Canım bak 15 gün önceki görüşmemiz :))))
Heran herşey olabiliyor. Hatta sen bunları yazarken bebişin seninleymişde senin haberin yokmuş. İmkansız diye bişey yok tatlım. Rabbim yeterki ol desin.
Seni kocaman öpüyorum hep güzel haberlerini bekliyorum tatlım. Doktordan randevu aldınmı. Muhakak bilgi ver tatlım..

selamm
kismeler yokmuuu
biz godesciğimlen cumartesi son kez kontrole gitcez
pazarteside yumurtalar toplancak

yaa bu iğneler bugun 3 e çıktı çok zor oluyomuş yaa:KK59:

BYYY senin için çok sevindim Allah tamammına erdirsin inş.

İKLİM HAYALBAZ BYYY size çok iş düşüyo bizim için bol bol dua edin Allah hepimizin dualarını kabul etsin inş. AMİNNNN:KK19:

Son düzenleme:
godescim elifi yalnız bırakmıyorsun ne güzel :KK49: güzel haberi beraber yaşarsınız belki :KK54:

godescim elifi yalnız bırakmıyorsun ne güzel :KK49: güzel haberi beraber yaşarsınız belki :KK54:

ay canım ya inşallah yaaa. Evet canım bu tedaviye birlikte başldık sayılır elifcimle kendime uğur getiremedim inşallah ona uğur getiririm.
Sen nasılsın canım herşey yolundamı. ne zaman gidicen bir daha doktora..

ay canım ya inşallah yaaa. Evet canım bu tedaviye birlikte başldık sayılır elifcimle kendime uğur getiremedim inşallah ona uğur getiririm.

olurmu öyle şey kendime uğur getiremedimde ne demek :82: aşk olsun..
iyiyim cnm cumartesi 5te yine konrolum kalp atışı için gidicez bakalım o günde iyi geçerse daha bir inanıcam vallahi :81:

canım seninle faceden yazışmamıza baktım muczilerden bahsetmiştin bak buraya koplayayım
bende ne yapayım bugün paralı günümüz vardı biraz kafa dağıttım. psikolojik olarakta bayağı bi atlattım o tüp bebek olayını. bakalım şuanda olurundayız, yaza inşallah ayarlayabilirsek, en geç yaz sonuna yaptıracağız tekrar tüp bebek. allah büyük mucizelerle dolu hayat.. bakarsın normal yolla hamile kalmışım:)) ümitsiz vakaa ama olur mu olur, neler duyuyoruz, nelere şahit oluyoruz. allah hepimizin yardımcısı olsun, bebişlerimize tez zamanda kavuştursun inşallaaahhhhh. öpüyorum seni canımm:* iyi gecelerr..
Canım bak 15 gün önceki görüşmemiz :))))
Heran herşey olabiliyor. Hatta sen bunları yazarken bebişin seninleymişde senin haberin yokmuş. İmkansız diye bişey yok tatlım. Rabbim yeterki ol desin.
Seni kocaman öpüyorum hep güzel haberlerini bekliyorum tatlım. Doktordan randevu aldınmı. Muhakak bilgi ver tatlım..

ayyyy evet bitanem gerçektende onu yazarken bebeğim benleymiş demek, gerçektende hayat mucizelerle dolu. bugün dra gittim, karından baktı göremedi ayy nasıl korktum yok diye, birde alttan bakayım dedi, daha sokar sokmaz ayy aratmadı beni bak orda dedi:))) olamaz böyle bir duygu nasıl gözlerim doldu, şuanda 4 haftalıkmış, normal olması gereken yerde merak etme dedi, ama tabiki kalp atşını görmeden kesin konuşmak doğru olmaz dedi. 2 hafta sonra tekrar çağırdı görürüm belki dedi. şimdi tahlil falan vermeye gerek duymuyorum 2 hafta sonraki geldiğinde vericem dedi. tüp bbek yaptırdım falan dedim, oluyo çok oluyo öyle senin gibi normal olan kaç hastam var tüpten sonra dedi. ama sana kıymetli bebek muamelesi yapıcam biraz daha diğerlerine göre dedi. progestan hap verdi düşük için, birde folbiol içiyorum zaten. şimdiliik bu kadar canlarım bakalım allaha emanetiz kalp atışınıda duysam çok rahatlicam. öpüyorum canım..

selamm
kismeler yokmuuu
biz godesciğimlen cumartesi son kez kontrole gitcez
pazarteside yumurtalar toplancak

yaa bu iğneler bugun 3 e çıktı çok zor oluyomuş yaa:KK59:

ayyy canım yaaa hadi inşallah bebeğin sana sımsıkı tutunur bu tedavi vesile olur, sakın heyecan yapma yumurta toplamada falan, hiç ağrı sızı olmuyo yani. haydi bakalım güzel haberlerini bekliyorum, tabikide dualarım sizinle hep.

olurmu öyle şey kendime uğur getiremedimde ne demek :82: aşk olsun..
iyiyim cnm cumartesi 5te yine konrolum kalp atışı için gidicez bakalım o günde iyi geçerse daha bir inanıcam vallahi :81:

cumartesi günü kaçıncı haftanın içinde olucan tam olarak canım. ayy ne güzel senin günler geçti, bende bi şu 2 haftayı atlatsam da kalp atışını duysam allahın izniyle. inan bende onu bekliyorum sanki onu duyunca daha bir moda giricem:KK49::KK49::KK49:

cumartesi günü kaçıncı haftanın içinde olucan tam olarak canım. ayy ne güzel senin günler geçti, bende bi şu 2 haftayı atlatsam da kalp atışını duysam allahın izniyle. inan bende onu bekliyorum sanki onu duyunca daha bir moda giricem:KK49::KK49::KK49:

aynen canım duymassam olmaz duyarsam inancım yükselicek inş rabbim duyarız kalp atışlarını işte 8. hafta olucak hemen hhemen benim konrolde.5 ARTI 5 TE SADECE KESEYİ GÖRDÜK

X