Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
biraz araştırma yaptım canım rahim ağzı bazı kişilerde biraz daha geniş oluyormuş ve ilişki sırasında rahime hava gidebiliyormuş. Ama hamile kalmaya engel gibi bişey bulamadım.

godescim yalnız adamın dediği doğru yani ben biliyordum hava olduğunu ama adamın demeside şok etti yani beni :1shok:

godescim yalnız adamın dediği doğru yani ben biliyordum hava olduğunu ama adamın demeside şok etti yani beni :1shok:

canım eğer öyle bişey olsa zaten doktorun söylerdi sana. Adam nasıl hamile kalırsan düşük yaparsın falan diyorki. Bence inanma. Çok kafanda taklıyorsa doktoruna aç sor. Ama bana çokda inandırıcı gelmedi.

godes msn ye gel istersen burda tam yazamıyorum

sudecim şimdi biri yazmış ondada aynı şey olmuş hatta rahim filminde görünmüş hava doktoruna sormuş hamileliğe engel değil demiş.

nekadarlık evlisin canım ilk aşılamanda kaç yumurtan olumuştu neden olmadı bişey dediler.

canım 5 yıllık evliyim. son 1 yıldır bebeiş istiyoruz. 4 ay normal yolla olmayınca 3 kere üst üste aşılama yaptım olmadı. Sonrada tüp yaptım işte. Bu ay tam 1 yılımız oldu. Dotorlar ne desinki kısmet işte. Görünürde bir sorun yok.
bende genelde 3-4 yumurta oluyor aşılamada.

Elif Listene gurban olam hayatım.. kaydirigubbakcemile3
Eşimede gösterdim gülüyor, özel hayatımızda kalmadı gayrı diyor

Slm Canım.. İyi gidiyor maşallah. Ama iki gündür pek bakamadık derslere. Babam geldi onunla geziyoruz.. Sen nasılsın??

selam kıslaarrr.dün bi ara girdim bi daha giremedim misafiirim vardı.

arencim nereye kayboldun demişsin o yüsden işte çıkmak zorunda kaldım akşam girerim diyodum misafirlrim geç gitti..inş bugün daha da iyisindir canım..

semiii kız boşver görümceni alla alla aşılamadan önce eline hoparlör alıp mahalleye mi duyurcaktın boşver.o şimdi senin psikolojiini anlayamaz alınma cidden..

seda kız sende boşver o adamı cidden nası anlamış:)çok taklma yani..ilk defa duydum rahme hava kaçtığını da acaba bende de varmı die gelldi aklıma:)varsa bile baksana bebişe engel diilmiş..bişicik olmaz onları düşünme sen canım..inş gelir bebişin..

yeni katılan bi arkadaş vardı ay şimdi adınnı unuttumbilmiyorumkismile ne zaman test yapıyım die soruş.bence de 12. gün yaptır.ben 11. gün yaptırdım 6.8 çıktı.çok ortada bi sayıydı.negatife çok yakındı.zaten doktorda %90bebek yok ilaçların etkisi ama 2 gün sonra tekrarlayalım dedi 2 gün sonra yani 13. gün 40 çıktı.ama o iki gün negatif düşünmüştüm.yani galiba 12. günden önce net çıkmıyo şüphe kalıyo

aman kızlar yaa hepiniz sözleşmişsiniz bugün beni yalnız bıraktınız (((((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…