Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
bizde kaçıyoz yarım bebişimle :)))))) (artık dalga geçiyorum yaa ne hallere düştüm)
2 gün daha benimle sonra beni bırakıp gitcek.
Öpüyoruz sizi...

godes hani senin kalan embriyoların donrurulamadı ya doktor bununla ilgili bir açıklama yaptımı. sonuçta 5.gün transferiydi ve kalanlar o güne kadar gelmişti. burada benim gideceğim yerdede yaptıran birine 5.gün transferi yapılmış ve kalan 6 embiryo için dondurulamaz denmiş. keyfimi acaba bir açıklaması var mı.

hayır canım keyfi değil tabikide. benim 5. güne 2 tane kalmştı birini transfer ettiler. Ötekinide 6. güne kadar beklettiler gelişimi biraz yavaştı ve 6. günüde dayanamadı zaten o yüzden benim olmadı.bazen canım 5. güne kadar geliyor fakat gelişimi çok yavaş oluyor yada hücre sayısı yeterli olmuyor o yüzden dondurmaya gerek duymuyorlar dayanmaz diye. Çünkü dondurulmuş embrioların çözünürken sağlıklı bir şekilde çözülmesi lazım.

anladım canım. demekki 5.güne gelen her embiryo sağlıklı olacak diye birşey yok.
godes hiç şu naturel yolla tüp bebeği biliyormusun. 4 tane olumsuz tüp bebekten sonra bir arkadaşıma naturel tedavi uygulanıyormuş şu an.

‎.•´´¯)ღ♥ღBEŞİKTAŞ____
¸.•´´¯)ღ♥ღ____ ¸.•´´¯)♥---♥-=-♥=-♥°°°°♥-=♥-=---♥=---♥(_¸.•´´¯¯¯¯ღ♥ღ¯¯¯¯¯(_¸.•´´SEVGİSİ
¯¯¯¯¯¯¯(_¸.•´´ ¯¯¯¯¯¯¯(_¸.•´´(¯`´•
Taraftar Beyaz KartaLım Siyah Biz Seninle Nescafe Gibiyiz Siyah + Beyaz = Beşiktaş....

bu akşam yenersek herkese benden gazozDD

hiç duymadım canım öyle bişey. Merak ettim bende netten bir araştırma yapim.

herkese merhabalar artık evimdeyim kızlar internetimde var ama beni unutmuş olabilirsiniz neyse ben sude başımdan 2 aşılama geçti 3 yıllık evliyim 24 yaşındayım =)))ve hala bebek hasreti çekmekteyim neyse herkese mrblarr

godes naptın canım doktora gitcektin bugün.meraktayım..

kızlar bu aşılamada çok saçma bişi aklıma takılıyo.ikide bi spermler karışmışsa fikri geliyo aklıma sinir oluyorum.ilk defa eşimi bekledim sperm verdiği yerde eşimden öncede bi adam girmiişti aynı amaçla ondan mı huylandım nedir..bide eşimin spermleri daha öncekilerden az çıktı bi de hareketi herzamankinden yüksek çıktı kendimi huylandırıp duruyorum o önce giren adam aklıma gelince midem bulanıyo

Eşinin sperm verdiği kutuda yapışık bir şekilde adı soy adı yazıyo canım, öyle bir şey mümkün değil, sen kafanı takma böyle şeylere, sonuçta bu ciddi bi işlem onlar bunu göz ardı edemez. gönlün ferah olsun hayalbazcım.

ya canım nie böle oldu bu sefer bilmiyorum daha öncekilerde hiç böyle hissetmemiştim.bu kadar cidddi bi işlemde herhalde azami dikkat eddiyolardır dimi..öööff nerden böle şeyler aklıma geldi anlamadım huzursuz oldum yani

Hoşgeldin canım tekrar aramıza. Valla bizde bebek hasreti çekiyoruz hala. Umarım hepimiz en kısa zamanda bebişleirmize kavuşuruz..

kızlar ben geldim.
Ama gene kafam çorba gibi oldu. nasıl anlatacağım bilmiyorum. Allah beni kesinlikle sınıyor bunun başka bir açıklaması yok.
Şimdi bugün doktora gittim. Önce kan verdim tabi. sonra doktorumun ordan aradım tahlil sonucunu öğrendim. Biliyorsunuz bugün değerim çok az artmış olması gerekiyordu yani cuma 311 çıktıya. Biz bugün ya aynı çıkacaktı, ya düşük, yada maksimum 350-400 bekliyorduk. Ama bu seferde değerim 678,8 çıktı. Şaşırdım kaldım. Doktorum böyle durumlar olabilir çok extrem bir durum olsa da dedi. Sonra ultrasonda baktı rahimim normal gebelikte olması gerktiği gibi kalınlaşmış. Ama tabi değerim henüz kese görmeye müsait olmadığı için keseyi görmedik fakat doktorum bişey var ama net göremiyorum dedi. ama değerin çok güzel artmış dedi.
3 seçenek var dedi.
1. sağlıklı bir gebeliğin başlamış olabilir dedi (% 60)
2. olarak dış gebelik olabilir hala netbir kese görmedik dedi (%20)
3. olarakda mol gebelik olabilir kese görünüp kalp atışı olmayabilir dedi. onada %20 değer verdi.
Bu akşam tekrar iğnelere başlattı doktorum..

Şimdi çarşamba günü tekrar kan testim var. perşembe günüde doktora gideceğim gene. Umarım değerim 2 katına artar ve bir mucize olur.

kızlar ne yapacağımı ne düşüneceğimi bilmiyorum artık. şaşkın ördek gibiyim. herşeyi yaşıyorum.
hakkımda hayırlısı neyse o olsun valla. Ama ümitler tam olarak tükenmedi. hala bir mucize olabilir. bebişim çok inatçı çıktı benim gibi annesine çekmiş. bende çok inatçıyım oda beni bırakmamak için inat ediyor.
Sizleri çok öpüyorum. Lütfen dua edin ve herşey yoluna girsin.

canım senin canın sıkılıyor belli böyle şeyleri kafana taktığına göre. Canım benim hiç öyle bir hata olabilirmi yaa. Bu kadar önemli bir konuda. Böyle bir riski göze kesinlikle almazlar ve gereken neyse yapıyorlardır canım. Hiç böyle şeylerle kafanı meşgul etme. Ve bu günlerini stressiz ve sakin geçirmeye bak olurmu...opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…