Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Yas kizlar elimden geldigi kadar yazılarıma dikkat ediyorum baze kelimeler otomotik kendinden oluyo islerde bom b... Oluyo yazilarim tabii

bende kaçayım bari benim herüf gelmiş ruh öküzüm benim o :KK70:D

hepinize kucak kucak sevgi selam esenlik diliyorum hepinizi öpüyorum beni özleyin anacım:KK70:DŞeniz

kızlar az işlerim var eşim kızmasın halledersem dönerim öpüyorum sizleri tekrar hoşbuldum

bizde kaçıyoz yarım bebişimle :)))))) (artık dalga geçiyorum yaa ne hallere düştüm)
2 gün daha benimle sonra beni bırakıp gitcek.
Öpüyoruz sizi...

kızlaaaarrrrrr sohbet bayağı koyuymuş yaa benim hesap açık kalmış, öğlen düştüm tekrar bağlanamadım öylece kalmış. gerçekten çok iyi olmuş uzun zamandır hiç sayfa ilerlemiyordu, hepinizi teker teker okudum.

Hayalbaz aşılaman hayırlı olsun canım allah bu sefer muradına erdirsin inşallah.
İlicim sende hoşgeldin ama görüşemedik, iyi olduğuna sevindim tatlım, bir dahakine rastlaşırız umarımopuyorumnanaktan
Godescim bahçeciden fiyat almadım canım internetten araştırma aşamasındayım daha. Bu arada diyet fikrinizde iyimiş ama olmuyoo yaaa, benimde 5 kilo falan fazlam var ama geçenlerde 3 gün yaptım dayanamadım yine aynıyım:tomato: çok zor diyet yapmak gerçektende, umarım başarırsınız.
herkese iyigeceler tatlı uykular allaha emanet olun kızlarr.

X