Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ya kızlar siz rejim diyorsunuz geri bende dedim ama benim sürekli karnım acıkıyor yaaaa

Arencim sabah 8diyo ama hayyaya o saate kahvaltı yapamam saat 10da bir dilim kepek ekmek. 4 zeytin 2 kibrit kutusu peynir domates salatalık 12 de bir porsiyon meyve 14 de 5 kasık sebze yemek 1dilim kepek ekmek 1bardak yoğurt 1kofte büyüklüğünde et salata istediginkadar 1tali kasığı yaglanmis olacak 17bir porsiyon meyve 19 5 kasık sebze 1 köfte kadr et 1 dilim ekmek salata sınırsız ve 1 su bardağı yoğurt yatarken meyve

Meyvelerin porsiyonlari
Elma yarım muz 1 küçük,armut 1 üzüm 15 tane kavun ince dilim kiraz 12 tanevisne 14 kayısı 3 afganı 1 dut 8 kivi 1taze incir 1 yeşil erik 10 portakal suyu vs 1caybardahi

ya topiği taşıyalım ismini falan değiştirelim dedikya hiç elleşmeyelim böle çok güsel alıştık hemde.

lan bu arada hepimizde yine aynı tas aynı hamam tek başımıza dolanıyoz bi gülücüm abdestli çıktı diğerlerimiz sap gibi dolanıyo hala:roflol: bende dahil.:roflol: ne topikmiş ya

BU TOPİĞİ AÇAN VARYAA AHH BİSMİLLAH DEMEDEN AÇMIŞ BAKSANA NE BİÇİM KARI BU YA AY KIZLAR DEDİKODU KİBİ OLMASIN AMA BEN O İKLİM KARISINDAN ZATE HİÇ HAZ ETMEZDİM KENDİSİ DE YOK OHH RAHAT BÖLE VALLA :roflol::roflol::roflol:

ya ayarlayın biyer haberleşin no problem siz beraber olun yeter...
ama burdada iyiyiz asıl yerimiz burası
hee apdessizmi denk geldiki acaba onun uğursuzluğu sizede yapıştı kaldı :tomato:
yohh canım hiç dedikodu olurmuuu -tatlicadiarzu-

Arencim sabah 8diyo ama hayyaya o saate kahvaltı yapamam saat 10da bir dilim kepek ekmek. 4 zeytin 2 kibrit kutusu peynir domates salatalık 12 de bir porsiyon meyve 14 de 5 kasık sebze yemek 1dilim kepek ekmek 1bardak yoğurt 1kofte büyüklüğünde et salata istediginkadar 1tali kasığı yaglanmis olacak 17bir porsiyon meyve 19 5 kasık sebze 1 köfte kadr et 1 dilim ekmek salata sınırsız ve 1 su bardağı yoğurt yatarken meyve

Meyvelerin porsiyonlari
Elma yarım muz 1 küçük,armut 1 üzüm 15 tane kavun ince dilim kiraz 12 tanevisne 14 kayısı 3 afganı 1 dut 8 kivi 1taze incir 1 yeşil erik 10 portakal suyu vs 1caybardahi

bu ne ya. bende böyle rejim yapamıyorum. kendim ayarlamalıyım ne yiyip ne içeçeğime.
Sa na kolay gelsin valla.

ya ayarlayın biyer haberleşin no problem siz beraber olun yeter...
ama burdada iyiyiz asıl yerimiz burası
hee apdessizmi denk geldiki acaba onun uğursuzluğu sizede yapıştı kaldı :tomato:
yohh canım hiç dedikodu olurmuuu -tatlicadiarzu-

yok kız sensiz tadı yoktu buraların(desemde sen yinede havalanma) :dilcikar:
iyiki varsın lülülülülülü

ya kızlar siz rejim diyorsunuz geri bende dedim ama benim sürekli karnım acıkıyor yaaaa

Benim kadar kimse açlığa dayanamaz ama açılmadan bizeler yiğidin sorun olmuyo tabi aksam bu saate biraz kriz tutuyo yeşil çaylar gecistiriyorum

canlar bu akşam beraber olmamız çok güzeldi..şu anda çıkmam lazım hepinizi çok seviyorum dua edin öptümm

X