Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
giderdim inşallah hayırlı güzel sonuclar alırsın dualarım seninle kk giremedm ama aklım hep senseydi hadi hayirlisi
Godescim bu mesajım sana yazmıştım ama ismini herzamanki gibi çabuk yazmaktan yanlış tasnifim çok özür :kedi: :kedi:

canım çok sağol yarın öğlen belli olacak ak mı kara mı. hakkımda hayırlısı olsun artık ne diyim. Sözlerin tükendiği bir durumdayım...

kızlar keşke size güzel haberler verebilseydim fakat değerim 104'ten 83'e düşmüş. Yani bir hafta içinde sıfırlanacak. O kadar üzgünümki anlatamam size. Yazıcak bişeyde bulamıyorum.
Doktorum kimyasalgebelik olmuş dedi.
Haftaya cumartesi randevum var görüşmeye gideceğim. Umarım bu ay hemen 2. tedaviye başlayabilirim. Hiç ara vermek istemiyorum. Dokorumda pazar günü yurt dışına gidiyormuş haftaya perşembe dönecekmiş ya o arada regli olursam o zaman bu ayı kaçırmış olucam offfff.
Herşeyi sil baştan yeniden yaşamak o kadar zor geliyorki anlatamam size.
Hakkımda hayırlısı buymuş demekki. bebeğime kavuşana kadar pes etmeyeceğim ve mücadeleme devam edeceğim.
İyiki varsınızzz

kızlar keşke size güzel haberler verebilseydim fakat değerim 104'ten 83'e düşmüş. Yani bir hafta içinde sıfırlanacak. O kadar üzgünümki anlatamam size. Yazıcak bişeyde bulamıyorum.
Haftaya cumartesi randevum var görüşmeye gideceğim. Umarım bu ay hemen 2. tedaviye başlayabilirim. Hiç ara vermek istemiyorum. Dokorumda pazar günü yurt dışına gidiyormuş haftaya perşembe dönecekmiş ya o arada regli olursam o zaman bu ayı kaçırmış olucam offfff.
Hakkımda hayırlısı buymuş demekki. bebeğime kavuşana kadar pes etmeyeceğim ve mücadeleme devam edeceğim.
İyiki varsınızzz

Geçmiş olsun canım, ne dicemi bilemiyorum, umutla senden haber bekliyordummafoldumben
Maşallah çok güçlüsün neyseki inşallah bir dahakine kavuşursun bebişine, sabrın sonu selametttir canım denemeye devam

Geçmiş olsun canım, ne dicemi bilemiyorum, umutla senden haber bekliyordummafoldumben
Maşallah çok güçlüsün neyseki inşallah bir dahakine kavuşursun bebişine, sabrın sonu selametttir canım denemeye devam

canım bende ne yazacağımı bilemiyorum. Çok üzgünüm şuan başka da bişey diyemiyorum.
O kadar çok istiyordum ki ama olmadı. Demekki hayırlısı böyleymiş demekten başka elimizden gelen bişey yok.
O kadar vermiş olduğum emeğin boşa gitmesi insanı üzüyor tabi. Çok zor 1,5 ay geçirdim ama olmadı.
keşke donrulmuşum olsaydı ama oda yok sil baştan herşeyi yeniden yaşamak insanın ağrına gidiyor.
Pes etmeyeceğim ve mücadeleme devam edeceğim.

godescim geçmiş olsun canım benim hakkında hayırlısı olsun hepimiz için öle gerçi
sıkma canını (biliyorum üzüleceksin ama) sen elinden geleni yapıyorsun en
azından vicdanen rahat ol tatlım kendine dikkat et

godescim geçmiş olsun canım benim hakkında hayırlısı olsun hepimiz için öle gerçi
sıkma canını (biliyorum üzüleceksin ama) sen elinden geleni yapıyorsun en
azından vicdanen rahat ol tatlım kendine dikkat et

insan ister istemez üzülüyor tabi ama hemen toparlarım ben kendimi. Şöyle 1,2 saat geçsin atlatırım.
Biz elimizden geleni yapıyoruz artık takdir Allahın. ne diyelim. hayırlısı neyse o olsun artık. Bildiğim tek şey var asla pes etmeyeceğim...

Godescim çok üzüldüm hayırlısı olsun örf ya neden olmaz gerçi hersey Allah'tan inşallah önümüzdeki ay kalirsin

Godescim çok üzüldüm hayırlısı olsun örf ya neden olmaz gerçi hersey Allah'tan inşallah önümüzdeki ay kalirsin

canım kısmetten öte bişey olmuyor valla.
bende saatlerce ağladım sonra yatakta sızıp kalmışım şimdi yeni uyandım.
doktorumla konuştum hemen reglimle birlikte tedaviye gene başlayabilirmiyiz diye oda 1-2 ara versek iyi olur dedi. bende 2 ay bekleyemem o zaman önümüdeki ay tekrar başlarız dedim.
Haftaya cumartesi randevum var hem muayne edicek bir sorun varmı diye hemde konuşucağız. Çünkü yeni bir merkeze geçtiler fiyatlarını falan hiç bilmiyorum biraz daha pahalıymış ama bakalım indirim isteyeceğim umarım yaparlar.
Valla salak gibiyim biranda herşey bitti sanki. Eşimde üzülme geçmişe takılmayalım hiç olmamış gibi yeniden başlayalım dedi. Olana kadar devam edicem bakalım ne kadar dayanabileceğim maddi olarak...

Bı araştır bencede uygun biyer bulursun belki bende özele gittim sonuc ne oldumu sabıkama bende olsam ayni tepkiyi gösterirsin sana massallah kapalım bizim imtihanmz bu ay bebekle ilgili rüyalar gördüm son 1 hafta derken suan regli oldum üzüldüm açıkcası balalım inşallah bizde kucağımıza bebisimizi alcaaz

Bı araştır bencede uygun biyer bulursun belki bende özele gittim sonuc ne oldumu sabıkama bende olsam ayni tepkiyi gösterirsin sana massallah kapalım bizim imtihanmz bu ay bebekle ilgili rüyalar gördüm son 1 hafta derken suan regli oldum üzüldüm açıkcası balalım inşallah bizde kucağımıza bebisimizi alcaaz

canım doktorumu değiştirmeyi hiç düşünmüyorum. Bir şekilde fiyat konusunuda halletmeye çalışacağım.
Canım regli olduğuna üzülme lütfen. Çünkü biz ne yaparsak yapalım kaderimizden ötesi olmuyor. Umarım en kısa zamanda kavuşuruz bebişleirmizi ne diyim.
canım sen başka doktora gidecektin. Kime gitmeye karar verdin. Belki senin doktoruna giderim demiştin.

En son sizin bildiginiz başka bise olmadı suan düşünmüyorum olursa bende direk tupbebek istiyorum eşimde tupbebege karsı normal yolda olsun istiyo bakalım kısmet

İyiki varsınızzz

godes canım ne diyeceğimi bilemiyorum. çok üzüldüm. kısmet değilmiş öyle düşün. tabii ki pes etme. bu 2.kimyasalın oldu bence bir araştırma hastanesine gidip genetik ve pıhtılaşma testlerini yaptırsan. zaten 2. tüp bebek tedavisine 3 ay aradan sonra başlanıyor. bu arada da neden 2 kimyasal oldu onun araştırması yapılır.

İyiki varsınızzz

canım benim yaaa inan ne kadar üzüldüm bilemezsin, gerçekten bu kader kısmet işi godescim, düşün yani yumurtan dölleniyo ama tutunamıyo bu kesinlikle allahtan, daha vakti değilmiş canım benim. sen gerçekten çok güçlüsün bunu hemen atlatacağına inanıyorum hepimizin hakkında hayırlısı olsun.

godes canım ne diyeceğimi bilemiyorum. çok üzüldüm. kısmet değilmiş öyle düşün. tabii ki pes etme. bu 2.kimyasalın oldu bence bir araştırma hastanesine gidip genetik ve pıhtılaşma testlerini yaptırsan. zaten 2. tüp bebek tedavisine 3 ay aradan sonra başlanıyor. bu arada da neden 2 kimyasal oldu onun araştırması yapılır.

Canım dün çok üzgündüm ama bugün yeni bir güne güzel bir şekilde merhaba dedim. Yeni bir gün ve yeni umutlar. Geçmişe takılı kalmayacağım ve önüme bakacağım. Kadere kısmete çok inanıyorum o yüzden hakkımda hayırlısı demekki buymuş.
Senin dediğin gibi bu 2. kimyasal gebeliğim oldu. İlki bu kadar değerlerim artmamıştı 10 çıkmıştı ve sonra 4 de düşmüştü. Ama sonuçta ondada başlamıştı hamilelik. Cumartesi görüşmeye gittiğimde zaten doktorla detaylı görüşeceğiz. O zaman bunun üzerindede konuşacağız. Büyük ihtimalle genetik testi yaptırırım.
Umarım bu sefer herşey güzel olur...
opuyorumnanaktan

canım benim yaaa inan ne kadar üzüldüm bilemezsin, gerçekten bu kader kısmet işi godescim, düşün yani yumurtan dölleniyo ama tutunamıyo bu kesinlikle allahtan, daha vakti değilmiş canım benim. sen gerçekten çok güçlüsün bunu hemen atlatacağına inanıyorum hepimizin hakkında hayırlısı olsun.

Canım kesinlikle doğru zaman değilmiş demekki. Ama kötü olan şu tuttuğunu görüpte sonradan düştüğünü görmek insanı çok üzüyor ilk yaptığım testte direk negatif görsem bu kadar üzülmezdim. Ama ne yapalık demekki bunları yaşamamam gerekiyormuş. İnanılmaz zor 1,5 ay geçirdim. Bir sürü hastalıkla uğraştım bronşit oldum ama hiç pes etmedim ve yoluma devam ettim. Demekki Allah benim sabrımı deniyor. Ama hiç pes etmeye niyetim yok.
İnşşallah hakkımda hayırlısı olur bu sefer.
Umarım en kısa zamanda bebişlerimize kavuşuruz.....
opuyorumnanaktan

En son sizin bildiginiz başka bise olmadı suan düşünmüyorum olursa bende direk tupbebek istiyorum eşimde tupbebege karsı normal yolda olsun istiyo bakalım kısmet

Anladım canım. Eşini ikna etmeye çalış canım. Çünkü zaman çok cabuk geçiyor. Hepimiz tabiki doğal yolla olsun istiyoruz ama olmuyor işte. Umarım eşini ikna edebilrsin.
opuyorumnanaktan

X