Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Canım kesinlikle doğru zaman değilmiş demekki. Ama kötü olan şu tuttuğunu görüpte sonradan düştüğünü görmek insanı çok üzüyor ilk yaptığım testte direk negatif görsem bu kadar üzülmezdim. Ama ne yapalık demekki bunları yaşamamam gerekiyormuş. İnanılmaz zor 1,5 ay geçirdim. Bir sürü hastalıkla uğraştım bronşit oldum ama hiç pes etmedim ve yoluma devam ettim. Demekki Allah benim sabrımı deniyor. Ama hiç pes etmeye niyetim yok.
İnşşallah hakkımda hayırlısı olur bu sefer.
Umarım en kısa zamanda bebişlerimize kavuşuruz.....
opuyorumnanaktan

evet haklısın canım benim çok zor günler geçirdin ama allah sabrını veriyor gerçekten, rabbim kimseye kaldıramayacağı yükü vermezmiş. amin inşallah hepimiz en kısa zamanda kavuşuruz yavrularımıza. öptüm canım görüşürüzopuyorumnanaktan

arkadaşlar bir şey soracağım size. soğan kürü yapıcam bu ay tam olarak nasıl yapılıyor günde kaç kere içiliyor ve sabah aç karnına mı içiliyor? kızlar bilenler lütfen cevap yazsın.. bu gün adet oldum ben. bu ay pre seed alıcam soğan kürünüde yapıcam bu ay öyle deneyeceğim. bir de adetten itibaren kaç gün içiliyor soğan suyu?

arkadaşlar bir şey soracağım size. soğan kürü yapıcam bu ay tam olarak nasıl yapılıyor günde kaç kere içiliyor ve sabah aç karnına mı içiliyor? kızlar bilenler lütfen cevap yazsın.. bu gün adet oldum ben. bu ay pre seed alıcam soğan kürünüde yapıcam bu ay öyle deneyeceğim. bir de adetten itibaren kaç gün içiliyor soğan suyu?

canım ilk kürü adetinin 7.günü başlıyorsun 15 gün sabah akşam ılık olarak 1 bardak içiyorsun. adet olsanda devam ediyorsun. 15 günden sonra bırakıyorsun. sonra devam etmek isetrsen birkaç ay daha bu sefer adetine 10 gün kala başlayıp 10 gün içiyorsun.
bir ortaboy beyaz soğanın kahverengi yapraklarını çıkarttıktan sonra 4 e bölüp 2 bardak kaynayan suya atıp 5 dk. kaynatıp. ılıdıktan sonra sabah akşam yemeklerden yarım saat önce falan içiliyor.

canım kısmetten öte bişey olmuyor valla.
bende saatlerce ağladım sonra yatakta sızıp kalmışım şimdi yeni uyandım.
doktorumla konuştum hemen reglimle birlikte tedaviye gene başlayabilirmiyiz diye oda 1-2 ara versek iyi olur dedi. bende 2 ay bekleyemem o zaman önümüdeki ay tekrar başlarız dedim.
Haftaya cumartesi randevum var hem muayne edicek bir sorun varmı diye hemde konuşucağız. Çünkü yeni bir merkeze geçtiler fiyatlarını falan hiç bilmiyorum biraz daha pahalıymış ama bakalım indirim isteyeceğim umarım yaparlar.
Valla salak gibiyim biranda herşey bitti sanki. Eşimde üzülme geçmişe takılmayalım hiç olmamış gibi yeniden başlayalım dedi. Olana kadar devam edicem bakalım ne kadar dayanabileceğim maddi olarak...

canım çok güçlüsün ve mantıklısın. buda eminim seni daha kolay sonuca götürecek. insan kısmetinden öteye gidemiyor.
godes regli falan oldun mu. olmadıysan bir daha baktırsana deeğrine.

canım çok güçlüsün ve mantıklısın. buda eminim seni daha kolay sonuca götürecek. insan kısmetinden öteye gidemiyor.
godes regli falan oldun mu. olmadıysan bir daha baktırsana deeğrine.

canım tekrar baktırmadım doktorum 5 gün sonra tekrar baktır değerin kaç olucak sıfırlanacakmı dedi. Çaşamba yada perşembe baktıracağım canım. henüz reglide olmadım zaten. Ama değerim sıfırlanınca olurum sanırım tamda bilmiyorum ama......

Ay canım hadi hayırlısı inşallah tüm emeklerinin karşılığını alırsın. hadi birimiz artık hamile kalalım değilmi. Gülümcümden sonra tekrar tıkanıp kaldık. Birimiz yolumuzu açsın.

:teytey:OOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEEEEEYYYYYYYY.......:teytey:
Basketbol Milli TAkımımız FİNALDE,
Maçı izlerken bebişimde benim kadar heyecanlıydı, bebişimin ilk hareketlerini duydum kıpır kıpırdı halada seyirmeler oluyor, hiç unutmıcam bu anları:emir_bebek::ecrin_bebek:

aaaahhhh godesim...dün merakla seni bekledim ve sonucunu gördüğümde o kadar moralim bozuldu ki sana bişeyler yazma cesaretini bulamadım.Denecek şeyler belli sende çok iyi biliyosun ki sizin için hayırlısı böyleydi.O yüzden bu kadar güçlüsün zaten..Ama tabi insan hemen kabullenemiyo..bu bi gerçek.ama gerçekten sana bayılıyorum..maşallah çok güçlüsün canım..eee herkese gücüne göre sınav..seni çok seviyorum canım ve çok içten dua ediyorum sana.. senin de dediğn gibi herşey çok güzel olacak...

Maçı izlerken bebişimde benim kadar heyecanlıydı, bebişimin ilk hareketlerini duydum kıpır kıpırdı halada seyirmeler oluyor, hiç unutmıcam bu anları:emir_bebek::ecrin_bebek:

kız gülücüm niye izledin bu maçı sen..ben hamile olsam bu maçı izlemezdim haa hop oturdum hop kalktım.elimin titreme yeni geçti:)züpperrdi

aaaahhhh godesim...dün merakla seni bekledim ve sonucunu gördüğümde o kadar moralim bozuldu ki sana bişeyler yazma cesaretini bulamadım.Denecek şeyler belli sende çok iyi biliyosun ki sizin için hayırlısı böyleydi.O yüzden bu kadar güçlüsün zaten..Ama tabi insan hemen kabullenemiyo..bu bi gerçek.ama gerçekten sana bayılıyorum..maşallah çok güçlüsün canım..eee herkese gücüne göre sınav..seni çok seviyorum canım ve çok içten dua ediyorum sana.. senin de dediğn gibi herşey çok güzel olacak...

Canım olsun ya ne yapalım bir sınav veriyoruz. ben eminim üstesinden geleceğime.
cuma günü almış olduğum kötü haberden dolayı yaşadığım üzünyü hemen atlattım. Hatta kendimi dahada güçlü hissediyorum. Şİmdi 2. tedavi için çok sabırsızlanıyorum. Biran önce günler geçsede başlasam. kendimde o güçü fazlasıyla hissediyorum. İnsanoğlu ne kadar çabuk atlatıyor herşeyi.
İnanki şuan çok iyiyim. Kadere çok fazla inandığım için. Herşeyde vardır bir hayır diyorum....
kurban bayramına inşallahh hepimizzz hamile olarak gireriz ne güzellllll olurrr..
:ecrin_bebek::emir_bebek:

AY yerim onu ben yaaa. Oda hissetmiş demekki heyecanı. Gülümcüm ya cinsiyeteini o kadar merak ediyorum ki. Baksana basketbol maçına bu kadar tepki verdiğine göre erkek olmasın sakın.:))))) Ay canım benim sağlıklı olsunda ne fark eder dime kız erkek. Ama biran önce belli olsun ben bile sabırsızlanıyorum ya.
öpüyorum ikinizide opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

canım tekrar baktırmadım doktorum 5 gün sonra tekrar baktır değerin kaç olucak sıfırlanacakmı dedi. Çaşamba yada perşembe baktıracağım canım. henüz reglide olmadım zaten. Ama değerim sıfırlanınca olurum sanırım tamda bilmiyorum ama......

godes canım bende adet olunca tüp bebeğe başlayacaktım. zaten çok cesaretim yoktu senin yaşadığından sonra iyice kırıldı cesaretim. bekleme lüksüm yok ama kafamı toparlamam lazım yıl sonuna kadar bekleyim diyorum.
dün düşündüm ne heyecanla başlamıştım aşılamaya. insan o zaman bu kadar cesaretsiz olmuyor. bu olmazsa 3 aşılamadan birinde mutlaka olur diye bakıyorsun. birde sorun yok deniyor aşılamayla kesin olur diyorsun. sonra ilk negatifi görüyorsun çok üzülüyorsun ama önünde seçenekler olduğu için hayırlısı deyip 2.ciye başlıyorsun. mayıs ayında ilkini haziranda da 2.cisini yaptırdım. ikinci negtiften sonra iyice umudum tükendi. keşke bunlarla oyalanmayıp tüp bebek yaptırsaydım diyordum ama böyle olumsuzluklarda iyice umudumu kırıyor.

godes canım bende adet olunca tüp bebeğe başlayacaktım. zaten çok cesaretim yoktu senin yaşadığından sonra iyice kırıldı cesaretim. bekleme lüksüm yok ama kafamı toparlamam lazım yıl sonuna kadar bekleyim diyorum.
dün düşündüm ne heyecanla başlamıştım aşılamaya. insan o zaman bu kadar cesaretsiz olmuyor. bu olmazsa 3 aşılamadan birinde mutlaka olur diye bakıyorsun. birde sorun yok deniyor aşılamayla kesin olur diyorsun. sonra ilk negatifi görüyorsun çok üzülüyorsun ama önünde seçenekler olduğu için hayırlısı deyip 2.ciye başlıyorsun. mayıs ayında ilkini haziranda da 2.cisini yaptırdım. ikinci negtiften sonra iyice umudum tükendi. keşke bunlarla oyalanmayıp tüp bebek yaptırsaydım diyordum ama böyle olumsuzluklarda iyice umudumu kırıyor.

canımcım seni öyle iyi anlıyorumki. Bende senin gibi düşünmüştüm. Hiç bir sorunumuz yok aşılamayla kesin hamile kalırım dedim. Fakat peş peşe 3 aşılama yaptırdım ve hep negatif oldu. Ama bu seferde aşılamayla olmadı kesin tüp bebekle olur dedim. O kadar inandımki kesin gözüyle baktım fakat onun sonuçunuda biliyorsun malum.
Ama sonuça bu bir gerçekki tüp bebeğin tutma şansı daha çok. Ben keşke o kadar çok aşılama yaptırmasaydımda direk tüpe geçseydim diyorum. Benim yaşamış olduğum şeyi lütfen kendinle kıyaslama herkeste öyle olacak diye birşey yok canım. Sakın umudun kırılmasın. Önce inanman gerek canım. Ben bir kötü olay yaşadım ama umudum hiç kırılmadı inan. Zaten kırılmış olsa 2. yi hiç düşünmezdim. Sende lütfen kuvvetli ol ve tutacağına inan. kendini hazır hissetmen çok önemli.Benim olayım senin umudunu kıracağına gülümcümü düşün ve moral bul. Etrafımızda bir sürüde güzel örnek var canım.
Hakkında hayırlısı olur canım.
Ama önce kendin inanman gerek bunu hiç unuma.
opuyorumnanaktan

ya ablacım bi türlü arayamadım seni dbaşım çok kalabaklıktı gelen giden doluydu annemlerden eltime halamlara ordan başka yerlere geçtik hiç fırsatım olmadı nasılsın iyimisin nasıl gidiyo_?
en son ne yaptın doktora gittinmi ne dedi geçmişi okuyamadım yazdıysan bi daha yazma yorulma ben bakayım sen kendin nasılsın onu anlat

bayanssulusmileseni sormalı ablam ben iyiyim oyumu kullandım geldim kahvaltı yaptık işlerimi yapım patronla konusmaya gitcem sanırım yarın işe başlıyorum hayırlısıyla

Canım hiç öenmli değil anladım zaten yoğun olabilceğini. Canım cumartesi randevum var. 2. tüp için konuşacağım doktorumla.
Beni sorarsan ben gayet iyiyim. Artık üzülmüyorum. Zaten geçmişede takılı kalıp kendimi sürekli üzmeye niyetimde yok. Önümde uzun yıllar var. Hiç pes etmeye niyetimde yok zaten. Mutlaka bir gün olacak çok inanıyorum buna. O yüzden önüme bakıyorum.

bayanssulusmileseni sormalı ablam ben iyiyim oyumu kullandım geldim kahvaltı yaptık işlerimi yapım patronla konusmaya gitcem sanırım yarın işe başlıyorum hayırlısıyla

ay canım ne güzel. Çok iyi gelecek sana çalışmak. Hadi hayırlısı olsun bitanem.

Canım hiç öenmli değil anladım zaten yoğun olabilceğini. Canım cumartesi randevum var. 2. tüp için konuşacağım doktorumla.
Beni sorarsan ben gayet iyiyim. Artık üzülmüyorum. Zaten geçmişede takılı kalıp kendimi sürekli üzmeye niyetimde yok. Önümde uzun yıllar var. Hiç pes etmeye niyetimde yok zaten. Mutlaka bir gün olacak çok inanıyorum buna. O yüzden önüme bakıyorum.

ya abla biraz daha düşünsen diyorum bana sorarsan çok üstüste geldi tedavilerin biraz kendini dinlendirmeyi düşünmüyormusun.zaten sen korunmayı bırakıp hemen tedaviye başladın aşılamalar tüpler falan biraz kendine gelsen kafanı dağıtsan normal yollarla denesen ne bilim yılbaşına kadar falan ya ne diyeceğimide bilemiyorum ama azcık dinlenmek ii gelir beki sanaopuyorumnanaktan

X