Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
oooooyyy oy yine adet oldum...neden her seferinde üzülüyorum neden alışamadım bi türlü...ne denebilir ki...
Canım bende hep üzülmicem diyorum.. Ama gel görelim ki yine üzülüyorum. İlk zamanlar ağlıyordum hatta ama artık en azından ağlamıyorum. Pazar günü bende Adet oldum. Karnım falan ağrıyordu geleceği belliydi zaten ama yinede üzüldüm işte. Bu mübarek Ayda bol bol dua edelim. Rabbim dualarımızı kabul etsin. Çocuk isteyen herkesin kucağını doldursun inşallah.

zeynom biliyomusun ben ağlama huyumu da bırakamadım..nesse ya geçer..

gulucum dayanamıyorum yaaa şimdi bu ay da ramazan bişe yapamıcaz eşim ramazanda bekleyelim diyo ondan sonra da yine aşılama tutcak mı tutmıcak mıı...ümidimi iyice kaybettim sanki..ne bilim..

çok zor canım biliyorum, bende yıllarca her ay aynısını yaşadım, adet olduğum gün sanki öldüğüm gün gibiydi. her ay umutla acaba bu ay mı diye meraklanıyordum, günlerce tuvalette geliyor mu gelmiyor mu kontrao ediyordum, hele bikaç gün gecikince offf, offf, ama hep hüsrah hep hüsran, ama bilki herşeyin bi zamanı var. sen elinden geleni yapmaya devam et, neler duyuyoruz, insanlar ne mucizeler yaşıyor. çok şükür senin mucizeye de ihtiyacın yok. drunla konuş, kaç kere aşılama denedin bilmiyorum ama denemeye devam diyorum. Allah yardımcın olsun, Biraz önce kuzenimin bebeğinin kaybettiğini öğrendim, aramızda 1-2 gün vardı, çok üzüldüm. herkesin aısı farklı tabii ama bu dahada zor, hamile kalmakla bitmiyor, her zaman duanı tam yap canım, bi hamile kalsam diyip kesme, iyi bir gebelik , iyi bir doum ve hayırlı ömürlüsünden versin ALLAHım.

zeynom biliyomusun ben ağlama huyumu da bırakamadım..nesse ya geçer..
Ay kıyamam sana ben ya.. Ağlayıpta rahatla madem canım benim. Bizi en iyi biz anlıyoruz.. Başkası anlamıyor. Ben çok üzülünce çevremdekiler sürekli aman evliliğin tadını çıkar, ne yapacaksın çocuğu diyor. Tabi bunu diyenlerin Çocuğu var. Ateş düştüğü yeri yakıyor güzelim. Rabbim bizede nasip edecek inşallah.
Canım Allah kuzenine sabır versin. Çok üzücü. İnşallah allah bir daha böyle bir Acı yaşatmaz. Üzülmemek elde değil tatlım, ama sen kendine çok iyi bakmak zorundasın. Allaha emanetsiniz. Rabbim sizi kötü gözlerden, kötülüklerden korusun.

Sağol canım, evet ateş düştüğü yeri yakıyor, Allah sabrınıda verir İnşallah, Kimseye yaşatmasın bunları:Saruboceq:

herkese mrb arkadaşlar ben 1. aşılamamda başarısızlar listesindedim. ve 2 . aşılamaı yaptırdım. dünde tahlil yaptırdım81.76 çıktı hamilyim. sizlerle de paylaşmak istedim. hiç bir zaman umudunuzu yitirmeyin arkadaşlar.çok dua edin bu mübarek günlerde. allah sizlere de mutluluğu yaşatsın.

Canım tebrik ederim, gözün aydın, senin adına çok sevindim, topiğimize yeni bir hamiş katıldı çok şükür, Allah tamamına erdirsin.
Bu arada benim uğurlar yine başardı vallahi, kendime de azıcık yontuyim dimi:ecrin_bebek::CüvCüv:

smgecim hayırlı olsun çok sevindim..nerde yaptırdın aşılamayı

saol cnm allah olmayanlara da versin. inşallah hayırlısıyla kucağımıza da alırız.
canım ilk kan testin heralde kaçıncı gün yaptırdın?
13. gün yaptırdım çok aşırı ağrılarım vardı. haladevam ediyor.
smgecim hayırlı olsun çok sevindim..nerde yaptırdın aşılamayı

saol cnm allah sana da bu güzel duyguyu tattırır inşallah. büyük doğumun doktoru özelde yaptırdım.

Son düzenleme:

normal canım bende hala oluyor, adet olucakmış gibi. ne zaman gidicen dra?

Oy canım tebrik ederim. Rabbim sağsalim kucağına almayı nasip etsin inşallah. Çok sevindim. Darısı başımıza. a.s.

çok sevindim yaa allah tamamına erdirsin inş sağlıkla kucağına alman dileğiyle
smgecim darısı bizim başımıza

Son düzenleme:

çok sevindim canım allah tamamına erdirsin, allah hayırlı sağlılı evlat olmasını nasip etsin canım. amin allahım inşallah hepimize nasip etsin. benim bu ayda umudum gitti bugün adet oldum ne diyeyim hayırlısı allahtan.

arkadaşlar hayırdır hiç kimse yok merak ettim. iklim içinde üyelik iptali yazıyo nedenki?? hepinizi merak ettim yeni topik falan mı açtınız??

arkadaşlar hayırdır hiç kimse yok merak ettim. iklim içinde üyelik iptali yazıyo nedenki?? hepinizi merak ettim yeni topik falan mı açtınız??

ya canım ben de gidiom geliom kimse yok..iklime niye öle yazıyo ki alla allaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…