Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
godescim bugün kontrolün vardı yanlış hatırlamıyorsam, nasıl geçti, büyümüştür senin yumoşlar baya?

godescim bugün kontrolün vardı yanlış hatırlamıyorsam, nasıl geçti, büyümüştür senin yumoşlar baya?

slm tatlım evet bugün kontrolüm vardı herşey çok güzel dedi doktorum. Yolunda gidiyormuş. Rahim kalınlığımda iyiymiş.
Gonalf 150 kullanıcam dozu düşürdü birde menogen diye bir iğne verdi kalçadan birde yumurtalar kendliğindan çatlamasın diye göbekten başka bir iğne verdi. Galiba önümüzdeki hafta içi perşembe gibi yumurtalara toplanır gibime geliyor. Pazartesi tekrar kontrolüm var.
Şimdilik herşey yolunda gidiyor canım.

Sen nasılsın bakim bebişimiz nasıl herşey yolundamı....

Maşallah, maşallah.....
Hadi az kaldı sona doğru yaklaşıyosun, çok heyecanlı, güzel günler seni bekliyor. Yumurta toplanması sonra döllenme süreci falan çok güzel günler hele transfer ve sonrası.....
Biz iyiyiz canım, canım mercimek köftesi istemişti, yaptım da onu yedik.....
Arada lekelenmem oluyor kahverengi ama iyiyiz, haftaya kontrole gidicem bende, çok merak ediyorum.

godescim bak ne güzel gelişmelerle geliyorsun maşallah nazar değmesin sabırsızlıkla ve umutla bekliyorum gelişmelerini canım benim pazarteside güzel gelişmelerden haberdar et bizi öpüyorum seni

gülücüm dikkat et tatlım sende allah nazarlardan saklasın sizide umudumuza nazar değmesin inş. senide öpüyorum

beni soracak olursanız böle drdan uzak olmak müthiş huzurlu bi şey gevşediğimi hissediyorum

zeynocum ben bugün başladım allahın izniyle dualara senin kırmızılar ne zaman bitiyor
ve adet zamanımda ara vericem kimseye vermiycem çünkü annem falan bilmiyor
benim bu yaşadıklarımı ara verince terslik olmaz inş. yaaa öle bi şart yoktur inş. ve zaten niyet önemli değilmi yüce rabbim kabul etsin inş. bütün duacıların kini:ecrin_bebek:

dikkate ediyorum canım ama neden oluyor bilmiyorum, dr iğne verdi onu kullanıyorum, şu tehlikeli 3 ayı bir atlatırsam rahatlıcam inşallah. Dualarınına bizide kat canım, kendine iyi bak sende

Selam Tatlım..
Canım bende dün başladım. Perşembe son Adet günümdü. Allah kabul etsin dualarımızı. Ben adet olunca eşim devam edecek. Benim adet tarihim 7 Eylül Canım.
Yok Canım ara versende bişey olmaz. Dediğin gibi niyet önemli.

dikkate ediyorum canım ama neden oluyor bilmiyorum, dr iğne verdi onu kullanıyorum, şu tehlikeli 3 ayı bir atlatırsam rahatlıcam inşallah. Dualarınına bizide kat canım, kendine iyi bak sende

benim eltimde hamile ve onun kanaması oluyor arasıra ve dr onada iğne veriyor ama öncelik istirahar diyor ama o dinlemedi ve staja devam etti ki tüm aile gitme dedik dinletemedik 3. kanamsı olunca artık dr resti çekmiş bir tarafta bebek bi tarafta staj sen karar ver demiş ve bebeği zayıf görmüş sonuçta bebek o kanla besleniyor
hava sıcak mıcak demiyor maşallah çarşı ev demeden dolaşıyordu gerçi yine gidiyormuş ama
birde onun sonu aşağıdaymış hemşirelerde demiş erken doğum olabilir diye
ama hala gezme düşünüyor yarında teyzeye gidecekmiş şaşırıyorum ona
aman ondan dedim sanada dikkat et bi gazetede okudum postaydı sanırım bu verdikleri iğnelerin hiç bir fonksiyonu yokmuş en ii tedavisi istirahat diyordu ondan diyorum dikkat et diye birde biz kolay kavuşanlardan değiliz gerçeği sölemek gerekirse
hoş ben daha kavuşmuş değilim ama inş. bi gün olacak aman dikkat canım ve ayrıca dualarım hepimiz için seninde sağlıkla kavuşman için

amma yazdım be kolum yoruldu :):ecrin_bebek:

teşekkürler canım, ben 10 gündür dinleniyorum, işe falanda gitmiyorum, bi yemek yapmak için kalkıyorum, eşimde yardım ediyor. o makalelerden birini bende netten okumuştum, bencede pek bi işe yaramıyor ilaç ama tedbir olarak ben yinede yaptırıyorum, dediğin gibi önemli olan dinlenmek. Eltinde ne kadar umursamazmış bizim ödümüz kopuyor bişey olacak diye, bazıları işkolik oluyor oda öyle galiba, Allah korusun inşallah bişey olmaz. Sonuçta hepimizinki Allaha emanet.
Sende biran evvel kavuşursun bebeğine umarım.:ecrin_bebek::CüvCüv:

slm kızlar giremiyorum sık sık. Çok rahatsızım 15 gündür geçmeyen öksüriğim var. Filmler falan çekildi bronşit başlangıcı olmuşum nefes bile zor alıyorum bazen boğulucam sanıyorum ve eşimi sürekli tembihliyorum gece kulağın bende olsun falan diye. Bir sürü ilaç kullanıyorum. Yumurta toplama zamanına kadar biraz daha iyi olmam gerek. Dokroruma gösterdim ilaçları şuan için kullanabilrsin dedi.
Bu arada iğneler beni bahfetti. Hele kalçadan olan oturamıyorum çok ağrı yapıyor. Birde bu göbekten yaptığım iğneler sanki artık batmıyor zorla sokuyorum yada bana öyle geliyor bilmiyorum.
Herşey üst üstte geldi. Şu öksürüğüm bir geçse rahatlayacağım valla.
Kızlar zor çok günler geçiyorum. bir sürü ilaç 3 tane iğne birde off offfff
Sürekli yatıyorum dinleniyorum.
Bugün ağlama krizine girdim sinirlerim çok bozuk sanırım. Bünyem alt üst oldu. Birde ağrılarım. Yumurtalarda geliştirler galiba onlarda kasıklarımda ağrı yapıyıyor. O yüzden sinirlerim çok bozuk.
Biran önce olsun bitsin istiyorum şu yumurta toplama işlemi. Artık pek sabrım kalmadı
Yarın kontrolüm var. Size güzel haberlerle dönerim inşalahh.
Çok öpüyorum sizi fazla duramıyorum hemen yatacağım.
İyi geceler
Bu arada iiyi dikleriniz için çok teşekkür ederim....

ayy canım ablamın sinirlemi bozulmuş:sinifsinif: canım ablam az kaldı sabret birascık daha dişini sık valla güsel günler göreceksin hersey üstüstüne geliyor Allahım sınıyo demekki seni ne olur çok yıpratma kendini hersey olacağına varıyo nasılsa tamammı canım ablam hersey çok güsel olcak bak birkaç ay içinde görürsün:1hug:

Çok geçmiş olsun canım, çok kötü bir zamana gelmiş gerçekten, sen yinede dikkatli ol tedavini aksatma. son zamanlarda benimde iğne yaptığımyerler morarmıştı, göbeğimin etrafı mosmor olmuştu, bi yerden sonra vücutta dayanamıyor galiba. Allah kolaylık versin. ben şu anda başka bir iğne kullanıyorum o acayip yakıyo, 1-2 gün oturamıyosun bile. napalım dayanıcaz canım, yeterki kanama falan olmasın, bende çok sıkıntılı günler geçiriyorum, yarın kontrole gidicem İnşallah bebişim iyiydir, bir haftadır az az kanamam oluyor.

Canım çok geçmiş olsun. İnşallah iyileşirsin bir an önce. Canım gerilmen çok normal. Hem Hava sıcak, hem hastasın, hemde tedavi süreci sinirlerini yıpratmıştır. İnşallah güzel sonuç alacaksın tedavinden ve bütün bunlara değmiş diyeceksin. Seni çok öptüm tatlım.

geceler gündüze gebe...az kaldı..sabır...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…