Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Selam Canlar..
Bende bugün Adet oldum.. akannehir
Adet düzenleyici hapı da bırakmaya karar verdim. Sinirlendim ya herşeyi bırakıyorum bugün :eek:lmaz:
Yarın belki fikrimi değiştiririm ama zaten benim Adetlerim öyle çok fazla düzensiz değildiki.. Amannnnn
Bak Elif bende katıldım gıymatlum sana. olumunekankayizsmile

Gel kafaları çekelim :içelim: :teselli: :emir_bebek: <-- boshayallersmile

öyle ii olurki bi kafaları çeksek ohhhhhhhhh :içelim: ne iyi gelir biliyonmu zeyno

Çok sıcak var... Atın beni Denizlere sengözlerimebaksanab
Temizliğe başladım Fıstıklar ama sıcakta hiç çekilmiyor.

slm kızlar
bugün doktora gittim şuan için herşey yolunda iğnelere başladım bugün. Çarşamba tekrar kontrole gideceğim ona göre iğnelerin dozunu ayarlayacak.
Yavaş yavaş sona yaklaşıyorum valla. Çok heyecanlıyım bakalım ne gibi bir sonuç bekliyor olacak beni

slm kızlar
bugün doktora gittim şuan için herşey yolunda iğnelere başladım bugün. Çarşamba tekrar kontrole gideceğim ona göre iğnelerin dozunu ayarlayacak.
Yavaş yavaş sona yaklaşıyorum valla. Çok heyecanlıyım bakalım ne gibi bir sonuç bekliyor olacak beni

Hadi hayırlı olsun, sonuda iyi olur inşallh, hangi ilacı kullanıyorsun canım, kaç ıu ile başladın?

Geliyor Geliyor Junior Godes geliyor :emir_bebek:
Rabbim inşallah yüzünü güldürecek canım benim.. Çok inanıyorum. opuyorumnanaktan
:CüvCüv: <<-- Bir kaç hafta sonra Godes :nazar: Sonuç Junior Godes -->> :emir_bebek:

slm kızlar

godesim ıyarhlı uğurlu olsun canım ya hadi bakalım inşallah en güzel sonucu alırız çok heyecanlıyım senin için.... anagbelince tatilde bol bol çalıştık ama adetim ucun nadköşesinden meraba demeye başladı bi kaç saate tam ilegr heralde....napalım...

Geliyor Geliyor Junior Godes geliyor :emir_bebek:
Rabbim inşallah yüzünü güldürecek canım benim.. Çok inanıyorum. opuyorumnanaktan
:CüvCüv: <<-- Bir kaç hafta sonra Godes :nazar: Sonuç Junior Godes -->> :emir_bebek:

ay canım ne güzel yazmışsın. Ama kendimi çok kaptırmak istemiyorum. Sonra eğer sonuç negatif olursa yıkılmamak için. Herşey kısmet inşallah dediğin gibi olur tatlım.

godesim ıyarhlı uğurlu olsun canım ya hadi bakalım inşallah en güzel sonucu alırız çok heyecanlıyım senin için.... anagbelince tatilde bol bol çalıştık ama adetim ucun nadköşesinden meraba demeye başladı bi kaç saate tam ilegr heralde....napalım...

çok sağol canım benim.
Herşey kısmet be canım eğer regli olursanda lütfen üzülme ve mücadeleye devam et. Kısmette ne varsa o olur...
Hepimiz için hayırlısı neyse o olur inşşallah...

kızlar bu arada sabah 10:30 kontrolum var bakalım yumoşlar ne durumdalar...

umarımçok güzel bir gelişme olmuştur seninde olurda inş. gülücüm gibi bizde direk transfer oluruz transfere :)
gelsin bebişler gelsin en güzel uykusuz geceler :ecrin_bebek::emir_bebek::CüvCüv:
şu hayırlı günlerin yüzü suyu hürmetine
çok güzel günlere denk gelecek 11 ayın sultanı bütün güzel nurlarını yağdırsın umarım üzerimize

HERKESİN RAMAZANLARI MÜBAREK OLSUN

Son düzenleme:
senin yumoşlar çalışkan canım, büyümeye başlamışlardır. sen dikkat ette çok fazla büyümesinler, uslu dursunlar:emir_bebek:

evet canım ya benim yumoşlar pek laf dinlemiyor inşallah çok fazla büyümezler yaa. Şimdide o kurku başladı valla. Doktor dozuda düşürmedi cumartesi tekrar bakıcaz dedi. Gene gonalf 300 devam
Sen kaçla başlamıştın canım ve sonra nasıl devam ettin

umarımçok güzel bir gelişme olmuştur seninde olurda inş. gülücüm gibi bizde direk transfer oluruz transfere :)
gelsin bebişler gelsin en güzel uykusuz geceler :ecrin_bebek::emir_bebek::CüvCüv:
şu hayırlı günlerin yüzü suyu hürmetine
çok güzel günlere denk gelecek 11 ayın sultanı bütün güzel nurlarını yağdırsın umarım üzerimize

HERKESİN RAMAZANLARI MÜBAREK OLSUN

Canım ne güzelde yazmışsın öyle. İnşallah bu hayırlı günlerde bende güzel sonuçlar elde ederim.
İnşalahh siz transefere gerek kalmadan hamile olursun.....

Seninde canım ramazanın mübarek olsun..

evet canım ya benim yumoşlar pek laf dinlemiyor inşallah çok fazla büyümezler yaa. Şimdide o kurku başladı valla. Doktor dozuda düşürmedi cumartesi tekrar bakıcaz dedi. Gene gonalf 300 devam
Sen kaçla başlamıştın canım ve sonra nasıl devam ettin

Hayırlı olsun canım daha ilk kontrolde bişey belli olmaz tatlım cmrt .6.gün olacak galiba o zaman baya büyümüş olurlar, ama beni gün aşırı çağırıyorlardı kontrole, e2 düzyine bakıldı 2 kez ben puregon 200 kullandım canım sadece 2 gün 175ıu oldum.

oooooyyy oy yine adet oldum...neden her seferinde üzülüyorum neden alışamadım bi türlü...ne denebilir ki...

gulucum dayanamıyorum yaaa şimdi bu ay da ramazan bişe yapamıcaz eşim ramazanda bekleyelim diyo ondan sonra da yine aşılama tutcak mı tutmıcak mıı...ümidimi iyice kaybettim sanki..ne bilim..

X