Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ben geldim kızlar
valla ben bugun sabah kalktığımdan beri iş yapıyorum cam kapı yer derken heryeri sildim süpürdüm
güya hamile kalayım die bu ay hiç bişiye elimi sürmemiştim ya ev leş gib olmuştu bugun de geberdim heryeri temizleyecem die ama sonunda bitti
ramazandada azcuk rahat ederim bu kadar işim olmaz en azından

GÜLÜCÜM yeğenimiz büyümüş ha Allah tamamına erdirsin inşallah canım benim :nazar:
godes ablam yok nerelerde o da evde olcaktı acaba temizlikmi yapıyo benim gibi:1rolleyes:

ben geldim kızlar
valla ben bugun sabah kalktığımdan beri iş yapıyorum cam kapı yer derken heryeri sildim süpürdüm
güya hamile kalayım die bu ay hiç bişiye elimi sürmemiştim ya ev leş gib olmuştu bugun de geberdim heryeri temizleyecem die ama sonunda bitti

GÜLÜCÜM yeğenimiz büyümüş ha Allah tamamına erdirsin inşallah canım benim :nazar:
godes ablam yok nerelerde o da evde olcaktı acaba temizlikmi yapıyo benim gibi:1rolleyes:

Merhaba, valla benim evde kirlendi iyice. ama umursamamaya çalışıyorum. olmadı haftaya bi kadın alıcam. bi yandanda tayin bekliyoruz. ev taşınacak. o yüzden hiç uğraşmıyım diyorum. Bebişim rahatsız olmasın diye bol bol dinleniyorum.
Godes biraz stres yaptı galiba, eskiden daha sık girerdi. Kolay değil bu süreçe tabii.

ben geldim kızlar

Gızzz sümüklü.. Büyümüşde temizlik yaparmış. Arkandan da ben geliyorum bekle. Adet olayım temizlik yapıcam :eek:
Kız bu ay olmazsa önümüzdeki ay yeni umut be tatlım. Üzülüpte kendimizi harap edince hamile mi kalıyoruz sanki.

günaydın kızlarropuyorumnanaktan bende sizdenim aynen temizlik beni bekliyo maaaleseff
kafamçokkarıştı elim gitmiyo bir türlü ramazanada ne kaldı ama nasıl yapıcam bu sıcakta bilmiyorum. bugünde eşimin asker arkadaşının nikahına gidicez akşamada misafirim olabilir, pazar anneme gidicem, pazartesi ramazan alışverişi derken napcam bilmiyorum

slm kızlarr
Havalar çok sıçak o yüzden bilgisayar başına bile oturamıyorum daha sıçak oluyor sanki. Birde üşütmüşüm galiba çok kötü öksürüyorum boğazlarım falan çok kötü Sürekli yatıyorum evde.
Bu arada hala regli olmadım doktor 2-3 gün içinde olursun ilaç bittikten sonra dedi. Bugün 4. gün hala tık yok :KK43: patlayacak gibiyim 10 gün sonra 2 ay olacak valla regli olmayalı. Bomba gibiyim.
Sizi öpüyorum çok sonra tekrar gelmeye çalışırım.

slm kızlarr
Havalar çok sıçak o yüzden bilgisayar başına bile oturamıyorum daha sıçak oluyor sanki. Birde üşütmüşüm galiba çok kötü öksürüyorum boğazlarım falan çok kötü Sürekli yatıyorum evde.
Bu arada hala regli olmadım doktor 2-3 gün içinde olursun ilaç bittikten sonra dedi. Bugün 4. gün hala tık yok :KK43: patlayacak gibiyim 10 gün sonra 2 ay olacak valla regli olmayalı. Bomba gibiyim.
Sizi öpüyorum çok sonra tekrar gelmeye çalışırım.[/QUOTE
Geçmiş olsun, aslında iyi adet olmaman hasta hasta nasıl tedavi olucaktın. sen dinlende adet olana kadar atlat hastalığı, şöyle sapasağlam başla tedavine. Geç olsunda sonu iyi olsun oralara takılma hiç iyileşmene bak, ilaç falan kullaıyormusun soğuk algınlığı için?

günaydın kızlarropuyorumnanaktan bende sizdenim aynen temizlik beni bekliyo maaaleseff
kafamçokkarıştı elim gitmiyo bir türlü ramazanada ne kaldı ama nasıl yapıcam bu sıcakta bilmiyorum. bugünde eşimin asker arkadaşının nikahına gidicez akşamada misafirim olabilir, pazar anneme gidicem, pazartesi ramazan alışverişi derken napcam bilmiyorum
Aman boşver o zaman temizliği hayatım.. Sen bol bol çalış eşinle birlikte bu kadar yoğunluğun içinde kafa takmaya fırsatın olmaz bakarsın tutar..
slm kızlarr
Sizi öpüyorum çok sonra tekrar gelmeye çalışırım.
Canım çok geçmiş olsun. Merak etmiştim seni. Bol bol dinlen Vitamin al.. Tedavin için enerji depola tatlım..

zeynocum ilaç kullanmıyorum o yüzden bu kadar uzun sürdü. Sadece balllı süt içiyorum arada. Zaten son birkaç aydır çok ilaç kullandım o yüzden birde bunun için kullanmiyim diyorum. İdare ediyorum işte bu şekilde düne göre daha iyiyim bugün.

zeynocum ilaç kullanmıyorum o yüzden bu kadar uzun sürdü. Sadece balllı süt içiyorum arada. Zaten son birkaç aydır çok ilaç kullandım o yüzden birde bunun için kullanmiyim diyorum. İdare ediyorum işte bu şekilde düne göre daha iyiyim bugün.
İlaç kullanma zaten Bitanem. Taze sıkılmış Portakal suyu, Nar suyu falan iç. Gerçi ben Narsuyunun tadını hiç sevmedim. Kiwi çok C Vitamini içerir onuda tavsiye ederim. Çokta sıcak varya inanırmısın kaç gündür evden çıkmıyorum. opuyorumnanaktan

İlaç kullanma zaten Bitanem. Taze sıkılmış Portakal suyu, Nar suyu falan iç. Gerçi ben Narsuyunun tadını hiç sevmedim. Kiwi çok C Vitamini içerir onuda tavsiye ederim. Çokta sıcak varya inanırmısın kaç gündür evden çıkmıyorum. opuyorumnanaktan

ay canım kim gidipte alacak nar suyu falan. Yanıyor burası kafamı camdan bile çıkaramıyorum.
Bu arada sabırsızlıkla beklediğim reglim teşrif etti en sonunda :)))))
Pazartesi doktor yolu göründü bana. İnşallah bir sorun olmazsa yumurta geliştiricilere başlayacağım.
Hadi hayırlısı valla inşallah bu kadar beklemeye değer bir sonuç alırım :))

ay canım kim gidipte alacak nar suyu falan. Yanıyor burası kafamı camdan bile çıkaramıyorum.
Bu arada sabırsızlıkla beklediğim reglim teşrif etti en sonunda :)))))
Pazartesi doktor yolu göründü bana. İnşallah bir sorun olmazsa yumurta geliştiricilere başlayacağım.
Hadi hayırlısı valla inşallah bu kadar beklemeye değer bir sonuç alırım :))
Ayyy ilk defa regl olduğuna sevindim :emir_bebek:
Canım inşallah pozitif sonuç alıcaksın tedavinden. Çok umutluyum senden..

Ayyy ilk defa regl olduğuna sevindim :emir_bebek:
Canım inşallah pozitif sonuç alıcaksın tedavinden. Çok umutluyum senden..

canım benim çok sağol. bende sevindim valla regli olduğuma beni daha fazla beklemedi.İnşallah bu sefer başarıcam.
Tamda ramazan ayına denk geldi bir yandanda diyorum böyle bir zamanda yaptırmak doğrumu. Bir ay daha beklesemiydim. Ama artık bekleyecek sabrımda kalmadım.
Bu şekilde olmasındada vardır bir hayır diyorum. Bakalım canım sonuç ne olacak.

canım benim çok sağol. bende sevindim valla regli olduğuma beni daha fazla beklemedi.İnşallah bu sefer başarıcam.
Tamda ramazan ayına denk geldi bir yandanda diyorum böyle bir zamanda yaptırmak doğrumu. Bir ay daha beklesemiydim. Ama artık bekleyecek sabrımda kalmadım.
Bu şekilde olmasındada vardır bir hayır diyorum. Bakalım canım sonuç ne olacak.
Canım nasip kısmet.. Bu zamana denk geldiyse vardır bundada bir hayır. Bende adet olmayı bekliyorum. Kasıklarım ve karnım ağrıyor her zamanki gibi. Çok fazla üzülmedim geçen ay alıştımmı ne. Hani diyorum ya ağlayıp sızlayıncada olmuyorki bu iş. Ben bu yola baş koydum, ben bu bebeği :emir_bebek: istiyorum.. O yüzden ağlamadan sızlanmadan inatla yoluma devam edeceğim tatlım. Rabbim hayırlısını versin hepimiz içinde.

Canım nasip kısmet.. Bu zamana denk geldiyse vardır bundada bir hayır. Bende adet olmayı bekliyorum. Kasıklarım ve karnım ağrıyor her zamanki gibi. Çok fazla üzülmedim geçen ay alıştımmı ne. Hani diyorum ya ağlayıp sızlayıncada olmuyorki bu iş. Ben bu yola baş koydum, ben bu bebeği :emir_bebek: istiyorum.. O yüzden ağlamadan sızlanmadan inatla yoluma devam edeceğim tatlım. Rabbim hayırlısını versin hepimiz içinde.

canım ne güzel yazmışsın. Ağlayıp sızlamakla elimize bişey geçimiyorki gerçektende. İnsan tabiki üzülüyor ama önemli olan hemen kendimizi toparlayıp yolumuza devam etmemiz.
Biz bu yola baş koyduk o yüzden yılmadan hedefemize ulaşana kadar mücadelemize devam edeceğiz....
Amin canım hepimiz için hayırlısı olsun.
:emir_bebek::emir_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

Selam Canlar..
Bende bugün Adet oldum.. akannehir
Adet düzenleyici hapı da bırakmaya karar verdim. Sinirlendim ya herşeyi bırakıyorum bugün :eek:lmaz:
Yarın belki fikrimi değiştiririm ama zaten benim Adetlerim öyle çok fazla düzensiz değildiki.. Amannnnn
Bak Elif bende katıldım gıymatlum sana. olumunekankayizsmile

Gel kafaları çekelim :içelim: :teselli: :emir_bebek: <-- boshayallersmile

X