Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
deme ya üzüldüm elfkayaya ama nasip
bari sen adet olma kuzum senden sevinelim azda bizlerde iyi haberler yok bu aralar :KK43:
ben 9.da gidicem kontrole şimdi doğum kontrol verdi 15.günü dr olucam bi 15 gün sonrada adette gelicem dr o zaman tedaviye başlanıcak ortalama 20 gün var gibi şekerim henüz belli bişi yok ..
ama tiroidlerime baktırmamı istedi baktırdım dün sonuç üzücü artmış yine hormonlarım :KK43:

deme ya üzüldüm elfkayaya ama nasip
bari sen adet olma kuzum senden sevinelim azda bizlerde iyi haberler yok bu aralar :KK43:
ben 9.da gidicem kontrole şimdi doğum kontrol verdi 15.günü dr olucam bi 15 gün sonrada adette gelicem dr o zaman tedaviye başlanıcak ortalama 20 gün var gibi şekerim henüz belli bişi yok ..
ama tiroidlerime baktırmamı istedi baktırdım dün sonuç üzücü artmış yine hormonlarım :KK43:
İnşallah herşey yoluna girerde sende yavruna kavuşursun be güzelim. Bende şu an sadece Adet düzenleyici hap kullanıyorum. Onu kullanmaya başladığımdan beri de sürekli uykum geliyor ve sürekli uyuz gibi kaşınıyorum. Ah be İklimcim Allah yardımcımız olsun. Hapı bırakayım diyorum bu sefer yine Adet düzenim bozulucak. Ne yapsam şaşırdım kaldım..

benimde çok fena yaa adet görmek ve ben akannehir ilaçsız asla :KK43:
bende ginera kullanıyorum mahfetti beni ya bi kasık ağrısı uyku sorma sennkinin adı ne?

benimde çok fena yaa adet görmek ve ben akannehir ilaçsız asla :KK43:
bende ginera kullanıyorum mahfetti beni ya bi kasık ağrısı uyku sorma sennkinin adı ne?
Cyclo-Progynova benim İlacın adı. 21 gün kullanıyorum. 7 gün ara veriyorum. 7 gün içinde Adet oluyorum zaten. Sonra devam.. Bu haplar tabi hep Hormon ilacı olduğu için böyle oluyoruz tatlım benim tahminim. Kayınvalidemde kullanıyor aynı ilacı. Onda aşırı tüylenme yapmış..

anladım cnm ondanda kullanmıştım oda aynısı ya ama bu daha beter :KK43:
ay değsin bu işkencelere nolurrrrr

anladım cnm ondanda kullanmıştım oda aynısı ya ama bu daha beter :KK43:
ay değsin bu işkencelere nolurrrrr
Evet Canım katılıyorum sana.. Daha fazlada hap alırım.. Tüylerede razı olurum :KK1: Yeterki Bebiş gelsin artık. Sonrada lazerle aldırırım tüyleri kaydirigubbakcemile3

Hayırlı Cumalar Canlarım..

Tüm evlat hasreti çekenler için ellerimizi Rabbe kaldırmaya ne dersiniz.
Henüz evladı olmayıp dünya tatlısı bir bebek hasreti çekenler için.
Ümit ederiz ki Rabbimiz sesimizi duyup bizlere güzellikler ihsan eder.

Ve zekeriyya iz nada rabbehu rabbi la tezernı fardev ve ente hayrul varisın
Festecebna lehu ve vehebna lehu yahya ve aslahna lehu zevceh innehüm kanu yüsariune fil hayrati ve yed'unena rağabev ve raheba ve kanu lena haşiıyn

Zekeriya da; hani Rabbine çağrıda bulunmuştu: "Rabbim, beni yalnız başıma bırakma, sen mirasçıların en hayırlısısın." Onun duasına icabet ettik, kendisine Yahya'yı armağan ettik, eşini de doğurmaya elverişli kıldık. Gerçekten onlar hayırlarda yarışırlardı, umarak ve korkarak Bize dua ederlerdi. Bize derin saygı gösterirlerdi. (Enbiya Suresi, 89-90)

AMİNNNNN

Son düzenleme:
Merhaba, kontrolden geldim. Bebişim büyümüş 7+5 olmuş, boyu da 14,2mm olmuş teyzeleri. Maşallah 1 haftada ne kadar değişmiş. Dr artık normal gebe kabul ediyorum sizi dedi. Kan ve idrar testi için örnek verdim, yarın çıkıcakmış.:nazar::nazar::nazar:

Hayırlı Cumalar Canlarım..

Tüm evlat hasreti çekenler için ellerimizi Rabbe kaldırmaya ne dersiniz.
Henüz evladı olmayıp dünya tatlısı bir bebek hasreti çekenler için.
Ümit ederiz ki Rabbimiz sesimizi duyup bizlere güzellikler ihsan eder.

Ve zekeriyya iz nada rabbehu rabbi la tezernı fardev ve ente hayrul varisın
Festecebna lehu ve vehebna lehu yahya ve aslahna lehu zevceh innehüm kanu yüsariune fil hayrati ve yed'unena rağabev ve raheba ve kanu lena haşiıyn

Zekeriya da; hani Rabbine çağrıda bulunmuştu: "Rabbim, beni yalnız başıma bırakma, sen mirasçıların en hayırlısısın." Onun duasına icabet ettik, kendisine Yahya'yı armağan ettik, eşini de doğurmaya elverişli kıldık. Gerçekten onlar hayırlarda yarışırlardı, umarak ve korkarak Bize dua ederlerdi. Bize derin saygı gösterirlerdi. (Enbiya Suresi, 89-90)

AMİNNNNN
AMİN İNŞALLAH:emir_bebek::Saruboceq:

Merhaba, kontrolden geldim. Bebişim büyümüş 7+5 olmuş, boyu da 14,2mm olmuş teyzeleri. Maşallah 1 haftada ne kadar değişmiş. Dr artık normal gebe kabul ediyorum sizi dedi. Kan ve idrar testi için örnek verdim, yarın çıkıcakmış.:nazar::nazar::nazar:
Maşallah yeğenimize..:emir_bebek: :nazar:

X