Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ayy gülücüm yaaa ne güzel geçen haftalarda bende eltimle gittim bebeğinin kalp atışlarını duyduk gördük onun ki 12 haftalık baya insana benziyo :) hareketleri falan o an bile nasıl heyecanlandım seni düşünemiyorum kendinin olunca:ecrin_bebek::emir_bebek::nazar: allah nazar lardan saklasın

çok heyecanlandım bende, transferde falanda heyecanlanmıştım ama bu bambaşka, ilk kez bebeğimi gördüm benimki daha çok küçük ama o bile benziyo bebeğe. kalp atışları çok ilginç, tam kalbin olduğu yerde bi kırpıntı gibi hızlı hızlı atıyordu. Anlatılabilecek bişey değil canım, Allah hepinize tattırsın İnşallah, sağ salim bide kucağımıza alabilirsek inşallah:Saruboceq:

Kızlar ben geldim... Hu Hu... opuyorumnanaktan
Evim Evim güzel Evim..Yetti gali.. İstemiyorum bavul hayatı akannehir

Benle beraber bugün yeğenimde geldi :emir_bebek: Ablam ikinci yeğeni doğurdu bugün sabah.. Paşa geldi Paşa..
O kadar mutluyumki ama dokunsanız ağlarım. Ablamda Almanyada olduğu için yeğenimin sadece resimlerini ve video görüntülerini görebildim.. mafoldumben

Rabbim hepimize bu güzel duyguyu nasip etsin. Bende istiyorum artık Bebek.. :emir_bebek:

Son düzenleme:
Kızlar ben geldim... Hu Hu... opuyorumnanaktan
Evim Evim güzel Evim..Yetti gali.. İstemiyorum bavul hayatı akannehir

Benle beraber bugün yeğenimde geldi :emir_bebek: Ablam ikinci yeğeni doğurdu bugün sabah.. Paşa geldi Paşa..
O kadar mutluyumki ama dokunsanız ağlarım. Ablamda Almanyada olduğu için yeğenimin sadece resimlerini ve video görüntülerini görebildim.. mafoldumben

Rabbim hepimize bu güzel duyguyu nasip etsin. Bende istiyorum artık Bebek.. :emir_bebek:

Gözün aydın canım, teyzelik de çok güze bir duygudur,3 kere yaşamış biri olarak söylüyorum, Hani bir laf var ya teyze anne yarısıdır diye. Teyze olmak da anne olmanın yarısıdır bence tebikler, Allah hayırlı, sağlıklı, uzun ömürler versin yeğenine:nazar:

Gözün aydın canım, teyzelik de çok güze bir duygudur,3 kere yaşamış biri olarak söylüyorum, Hani bir laf var ya teyze anne yarısıdır diye. Teyze olmak da anne olmanın yarısıdır bence tebikler, Allah hayırlı, sağlıklı, uzun ömürler versin yeğenine:nazar:
Aminnn Canım. Tşk ederim. Evet Canım aynen dediğin gibi teyze Anne yarısıdır demiyorlar demi boşuna. Kurban olurum ben onlara.. Rabbim sanada sağ salim kucağına almayı nasip etsin tatlım.. :nazar: :nazar:

Tünaydınnnn bu arada Kızlar... Sıcak çok sıcakkkkk.. Oturduğum yerde çatlicam sanki ya. akannehir

kızlarrr 5 gün kaldııı adetimee çok tırsıyorummm eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

Hadi bakalım fıstıklar inşallah, zeynepcim senden haberimiz yok ama elifcim bu ay çooook çalıştısempatiksalakcinni
İnşallah güzel haberler alırız bana da hamilelik arkadaşı çıkar, yani kendimi düşünüyosam ne olayım:roflol:

Hadi bakalım fıstıklar inşallah, zeynepcim senden haberimiz yok ama elifcim bu ay çooook çalıştısempatiksalakcinni
İnşallah güzel haberler alırız bana da hamilelik arkadaşı çıkar, yani kendimi düşünüyosam ne olayım:roflol:
Ben bu ay çok çalışmadım canım. Memlekete falan gittik. Yani bir evde 10 kişiyle ne kadar çalışabilirsen.. :KK1:

X