Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
çok iyi gidiyor canım, yarın ilk kontrolüm var, heyecandan ölüyorum ama keyfim yerinde, allahım yardım eder inşallah, sen napıyosun?

ayyy cnm ne güzel ya ben snn yerinde olsam saatleri geçiremezdim. çok harika ya inşallah sağlıklı sihhatli kucağına almak ta nasip olur

ayyy cnm ne güzel ya ben snn yerinde olsam saatleri geçiremezdim. çok harika ya inşallah sağlıklı sihhatli kucağına almak ta nasip olur

amin canım cümlemize inşallah,
çalışınca daha kolay geçiyor zaman, test sonucunu beklerken izindeydim, geziyordum falan ama hiç geçmiyordu sanki zaman, bide çok şükür onun kadar zor bi bekleyiş değil

amin canım cümlemize inşallah,
çalışınca daha kolay geçiyor zaman, test sonucunu beklerken izindeydim, geziyordum falan ama hiç geçmiyordu sanki zaman, bide çok şükür onun kadar zor bi bekleyiş değil

evet haklısın. senn şimdi tüp bebek değil mi? ya ksr bakma ben çok uzun zamandır girmiodum da fazla takip edemedim

kızlar naber ya..ben tatildeyim giremiyom pek.akçaydan girdik istanbuldan çıkcaz inşallahhh..bu arada doğal çalışmalar da devam ediyo...dua edin bakalımmm..öptümm

ben geldim ama kimse yok, ben yinede haberleri yazıyım. bebeğimi ve gebelik kesesini gördük. Kalp atımlarınıda gördük. 6 hafta 2 günlük çıktı, 5.6mm boyunda, kalbide güzel güzel atıyor.
ÇOOOOOOOOOOK MUTLUYUM ALLAH BOZMASIN
:teytey:alkisalkisalkishihoyyyt:ecrin_bebek::lepi:

Elifcim bu preseed jeli gtgdyrda buldum 90 tl, 30lu kaset şeklinde ovulasyon testide 17 tl ordan sipariş vermeyi düşünüyorum ama nakit alacağım için ödeme şekillerini anlamadım tel açıcam hafta içi. çok iyi fiyatı eczanelerde 130 tl bir de ovulasyon testine sen 50 demiştin 5 tanesine. Burda 30 tanesi 17tl ve %99 garantili diyo.

AYYY CANIM KIRK BİR KERE MAŞALLAH ÇOK SEVİNDİM ALLAH BANA VE BURDAKİ TÜM ARKADAŞLARA NASİP ETSİN O DUYGUYU:Saruboceq: AYYY BİR DE CİNSİYETİ NE ACABA BEN ONUDA ÇOK MERAK EDERİM SENİN YERİNDE OLSAM, TABİ SAĞLIKLI OLSUN YETER AMA İNSAN MERAK EDER YAA:ecrin_bebek:

sağol canım amin inşallah, bizde merak ediyoruz cinsiyetini ama daha çok erken, yorumlar hep erkek olduğu yönünde, hayırlısı olsun da hiiiç farketmez bizim için,

allah tamamına erdirsin çook sevindim canımmm ayy o şimdi margarin kadardır ufacıkk yerim onu benn Şeniz
:CüvCüv::ecrin_bebek::teytey::teytey:

allah tamamına erdirsin çook sevindim canımmm ayy o şimdi margarin kadardır ufacıkk yerim onu benn Şeniz
:CüvCüv::ecrin_bebek::teytey::teytey:

sağol canım darısı tüm isteyenlerin başına:Saruboceq:
Margarin ne kızbilmiyorumkismile

Vallahi teyzesi o kadar minik ki, ultrasonda görüyosun minnacık, hele kalbi orda pıt pıt atıyo Harika bir duygu anlatamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…