Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
sizler nasılsınız iisiniz inş. elfi öğrendik o yorgunlukla baş ediyor şu an :)
godescim senin hangi aşamada az kaldı sanırım

gitmedim ki önceki aşılama17.gün son bulmuştu bundada17. günüm akşam ne güzel hazırlamıştım kendimi bugün tahlile gidecektim eşim hevesimi kırdı yaa dün idrarda baktıkta koca bi negatif çıkınca ondan yok işte boşuna gitme dedi benim koca bugün inş. olmam diye bekliyorum
ama az önce kaburgalarımın bittiği yere bi ağrı girdi içimi baydı resmen
çok şiddetliydi bakalım
hıı idrarda çıkmazmı gerçekten yaa normal adet günüm 28inde falan ama var daha yani benim aşılama erken oluyor ya daha 2 gün var yani adete offfffffffffffffffffff yorum bekliyorum

hayırlısı olsun canım bu kadan bekledin 2 gün daha bekle madem kesin sonuç alırsın
preseddi de aşılaman tutmazsa deneyebilirsin eczaneden alınıyor biraz pahalı ama işe yarayacaksa bişi değil okadan para döküyoruz aşılamalara falan 130 lira hiç bişi :eek:lmaz:

sizler nasılsınız iisiniz inş. elfi öğrendik o yorgunlukla baş ediyor şu an :)
godescim senin hangi aşamada az kaldı sanırım

:roflol::roflol: geçer geçerr hatta yine canım ister belkii yorgunluk falan kalmazz:roflol::roflol:

ben kahvaltı yapıp geliyorummm menemen var ablaaaa kahvaltıyaa
sen seversinnn buyrunnnnnnnnn

uff ne diyorsun adam zaten çok terliyor şapır şapırr üstüme lap lap terleri damlıyordu vallahi kızz böğğ geldi beee resmen :roflol:

valla böğğğğ ben tüp bebek tedavisi oluyorum diye iyice boşladım hiç kendimiz denemiyoruz valla. Niye öyle yapıyorsam belki kendiliğinden hamile kalıcam tüpe gerek kalmadan ama havada çok sıçak banada böğğ geliyor...

QUOTE=elfkaya;14344415]:roflol::roflol: geçer geçerr hatta yine canım ister belkii yorgunluk falan kalmazz:roflol::roflol:[/QUOTE]

:roflol:[:ecrin_bebek::emir_bebek: deli kız

mutlucum benim sona pek gelemedik
ben lucrin diye iğne kullanıyorum yumurtalıkları baskılasın diye 14 gün kullandım iğneleri ama hiç işe yaramamış ve yumurtalıkları baskılamamış. O yüzden başka ilaç verdi onu kullanıyorum çarşamba kontorulüm var. Yani 10-15 gün daha uzadı tedavi

haaa dün birde ne oldu arkadaşlar
ilişkiden sonra çok çok çok az kahverengi bişi geldi akıntıyla birlikte
inş.:ecrin_bebek::emir_bebek: işarettir yaaa
ve arkasından hala bişey gelmedi.

mutlucum benim sona pek gelemedik
ben lucrin diye iğne kullanıyorum yumurtalıkları baskılasın diye 14 gün kullandım iğneleri ama hiç işe yaramamış ve yumurtalıkları baskılamamış. O yüzden başka ilaç verdi onu kullanıyorum çarşamba kontorulüm var. Yani 10-15 gün daha uzadı tedavi

hadi yaaa hayırdır inş. bak hele illaki gelişecem diyolar ölemi bi keramet var bunda
siz çalışın yinede bari illa gelcem diyosa ya :ecrin_bebek::emir_bebek:

haaa dün birde ne oldu arkadaşlar
ilişkiden sonra çok çok çok az kahverengi bişi geldi akıntıyla birlikte
inş.:ecrin_bebek::emir_bebek: işarettir yaaa
ve arkasından hala bişey gelmedi.

ay canım inşallah yerşelme kanaması falandır.
Hakkında hayırlısı olsun.
Ama idrar testine takılma lütfen

ay canım inşallah yerşelme kanaması falandır.
Hakkında hayırlısı olsun.
Ama idrar testine takılma lütfen

inş. tatlım yaaa tmm idrara takılmıycam
bu arada bi akrabadan bahsediyordum çocuğuna bakmıyor çocuk babanede
duruyor demiştim hatırladın mı o kadın şimdi ikinciye hamile onda birde adet düzensizliği var 2,3 ayda bir adet oluyor yaa allahım bizede nasip tüm isteyenlere ve banada yarabbimmmm
ammiinnnn

inş. tatlım yaaa tmm idrara takılmıycam
bu arada bi akrabadan bahsediyordum çocuğuna bakmıyor çocuk babanede
duruyor demiştim hatırladın mı o kadın şimdi ikinciye hamile onda birde adet düzensizliği var 2,3 ayda bir adet oluyor yaa allahım bizede nasip tüm isteyenlere ve banada yarabbimmmm
ammiinnnn

Ayyy hatırlamazmıyım acayip sinir olmuştum. Allahım böyle insanlara çocuk veriyor yaaaa. Gerçi vardır bir bildiği ama.
Biz çok stres yapıyoruz ondanmı olmuyor acaba. :KK43:

X