Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Ayyy hatırlamazmıyım acayip sinir olmuştum. Allahım böyle insanlara çocuk veriyor yaaaa. Gerçi vardır bir bildiği ama.
Biz çok stres yapıyoruz ondanmı olmuyor acaba.

olabilir onun gibi şöleee yayla gibi geniş olmamız lazım :ecrin_bebek:
sonra gelcekler galiba

ayyy hiç memnunda olmazmış kaydirigubbakcemile5

senin şimdi gelmemesi gerekenin tarihi nedir
bekliycekmisin yoksa kanda baktırırmısın elfcim

canım ağustosun 7 sinde ama ben kanda baktırmıcam bakalım beklicemm eyvahedigeldismile

benimda kasıklarımda ağrı var. Sanki yumurtalıklarımı hissediyorum. İnşallah ilaç işe yaramıştır yaaaa

mutlu kendinden bahsetsen biraz canım seni dinlemek istiyorum yaşını başını herseyini anlat

ablamla artık giydiğimiz şeyi bile biliyoruz

mutlu kendinden bahsetsen biraz canım seni dinlemek istiyorum yaşını başını herseyini anlat

ablamla artık giydiğimiz şeyi bile biliyoruz

yaş haziran itibariyle otuz 2007 haziranda evlendik üniversitede okuyordum eylülde bitirdim ve kpss belasına çalışmaya başladım onun için de önce kariyer dedim ve bebeğimi erteledim nerde bilirdim böle nazlı olacağını 2008 aralıkta biz çalışmalara başladık olmadı 2009 nisanda idrar yollarımdam rahatsızlanınca ilaç kullandığım için çalışmalara ara verdik sonrada haziranda sınava girecektim ilk aylara denk gelmesin normaldede bulantıları olan birisiyim sınavım rezil olmasın diye korunmaya devam sınavdan sonrada kızamıkcık aşısı oldum bi 3 aqyda öle koruma derken biz 6 ay arada korunduk ve ekim ayındada dr a gittik tahlillerde allaha şükür bi sorun çıkmadı ama bu sorun olmaması daha sonra bende sorun yarattı
( sorun yoksa neden olmuyor diyor insan)
ilk ay bi iltihap varmış onun için ilaç kullandım sonraki 3 veya 4 ay klomen tedavisi bu arada bi bhcg 54 çıkmıştı ama olmadı adet oldum ve rahim filmi ikiside tıkanıkmış açıldılar şükür ki
ve gerisi nisandan itibaren sizde biliyorsunuz aşılamalar eşimde 31 yaşında böle işte
hayırlısıyla gelmesini bekliyoruz bu arada kpssyi kazanmıştım2009eylülde atamam oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…