Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
benden bişi yok ağşama kadan yatıyorum akşamdaa ......... anladın sen onuuu :jeyyar:bu ay böle geçiyo senden naberr

ya ben de paso yatıyom bu ay çok tembelim ..macera haftası bu ay başlıyo benim..11,13,15,17. günler çalışma planı yaptım:) işte bi de şu preseedi alsam..tabi herşeyden önce benim kocacımı iyileştirmem lazım dimi:)

kız elif bu pressed kutusunun içinde 6 tüp preseed mi var topiklerde öle bşileer yazıyo

ne oldu şaşırdınmı :))
ya eşim düğüne gitti arkadaşlarıyla tek kaldım :gitme:

iyi akşamlar kızlar bu gece saat 1 de çatlatma iğnemi vurduruorum. salı günü aşılama dua edin bana

iyi akşamlar kızlar bu gece saat 1 de çatlatma iğnemi vurduruorum. salı günü aşılama dua edin bana

iyi akşamlar canım hayırlı olsun aşılaman tutacağına inandım bir an umarım tutucak stres yapma kendine hayırlısı olsun inşallah

Allah yardımcın olsun canım, herşey gönlünce olur umarım. benim uğurlarımı sana gönderiyorum İnşallah sende hamile kalırsın beni gibi:ecrin_bebek::emir_bebek::CüvCüv:

X