Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
oooooooooooooo tamam anlaştık. Söz ama tamammı hele bir hamile kalim kızım sen yandın valla. gel gel diye başının etini yiyecem görürsün

gelcem uleyyynnn o bebikinde bağa benzesin benim gibi şebek olsun diye elimden geleni yapcam yaşasın kötülükkkk
artık benden bi tane daha çekilirmi gör bakalım sen :roflol:

gelcem uleyyynnn o bebikinde bağa benzesin benim gibi şebek olsun diye elimden geleni yapcam yaşasın kötülükkkk
artık benden bi tane daha çekilirmi gör bakalım sen :roflol:

ay yerim seni ben. Sen gel gel benzesin sana ben şebeklkeri çok severim. O yüzden senide çok seviyom zaten.

Ay bir türlü çıkamdım ya. AMma seviyoruz birbirimiz kopamadık bir türlü.
Hadi ben kaçtım bu sefer gerçketne gidiyom
bye

hadi 3 deyince çıkalım
biiiiiiiiiirrrrrrrrr
ikiiiiiiiiiiii
üüüçççç kaydirigubbakcemile3

selammmmmmmm kızlaarrrrropuyorumnanaktan... bende kuaförden geldim şimdi saçlarımı sarıya boyattım civciv gibi oldum:))) artık böylece tamamen hamile kalabilme psikolojisinden çıktım. olursa olur olmazsa seneye tüp bebek allahtan hayırlısı. 7 ay önce falan saçlarımı kendi rengine boyatmıştım hani hamile kalırsam falan boya istemesin diye. kendi kendime dedim amaaannn kasma kendini git sarıya boyat, çık o psikolojiden diye. gerçekten rahatladım yaaaa

Ohhh sefan olsun tatlım.. ıyi yapmışsın. Bende bi bakıma girecem tatile gitmeden.. Banada iyi gelir. Bi on gün sonra falanda adet olurum. Artık boşver modundayım. 30 uma kadar beklicem.. Yani bi senem kalmış zemuszemus

ayyyy canım aynı ben valla. bende öyle kendi rengimde şuan saçlarım. Bende bekliyorum ya hamile kalırsam sonra diplerini boyatamam diye. benimde şu tüp bebek olayı bir bitsin ona göre bende boyacacağım valla.
Sen en iyisni yapmışsın canım Aman hamilede kalırsan öyle gezersin ne olacakki dime ama yeterki hamile kalalım dipleri koyu olsun kim takar o zaman :))))))))))))))

Ama ben bu ay hiç ümitli değilim kendimden canlar ya.. Hiç öyle bir his yok içimde.

işte böyle ümitli olma sonra hamile kaldığında dahada çok şaşırır ve sevinirsin dime ama. Böylesi daha güzel olur.
Ya aslında şöyle Canım. Daha pozitif düşünüyorum. Olacak ama biraz zaman zeynep diyorum. Acele etme. Stres yapma diyorum kendi kendime. Olaya bakış açımı değiştirdim. Yumurta takibide yapmayınca, ovülasyon testide kullanmıyorum.. Rasgele beraber olduk eşimle. Yani kesin tutmuştur gözüyle bakmıyorum hatta tutmamıştır diyorum. Tek çizgi görmeye alıştım nasıl olsa.. Ben inanıyorumki benim yavrum hiç beklemediğim bir anda Anne bak ben geldim diyecek.. Ay bak gözlerim doldu.

çok güzel yazmışsın canım. Pozitif düşünmene çok sevindim. Zaten üzülsekde üzülmesekde sonuç değişmiyor geleceği zaman belli dime ama. O yüzden rahat davranmak en güzeli. Zaten doğru zaman geldiğinde olacak.

uyuz işte ne olcak :umursamaz: dövsemde hıncımı alsam bigün :mymeka:
Ay alemsin sen ya. Benimkide dün sürekli şap şap koluma vuruyor. Ben böyle seviyorum seni diyor. Tamam dedim. Bi vurdum. Bak bende böyle seviyorum dedim kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…