Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Ben geldim.
Kafam çok karışmasına rağmen tüp bebek olayı kesinleşti.
Doktor çok acele davrandığımızı daha 1 yılın dolmadığını. Hiç problem yokken bu kadar erken tüp bebek yaptığımı duyanlar kesin beni dolandırıcı olarak düşünür dedi. Ama tabi karar sizin bir kere daha aşılama yapabilrisniz dedi. Tutma olasılığı biliyorsunuz yüzde 30-35 dedi. Ama biz genede tüp bebek yapıcaz karar verdik dedik. :))))
Ultrasonda baktı. herşey çok iyi dedi normal bir bayana göre yumurta rezervin baya fazla dedi. Sonra doğum kontrol hapı verdi. Reglimin 21. günü tekrar gidicem ve iğnelere başlayacağız. Hakkımda hayırlısı olsun valla. Uzun protokal yapacaz daha iyi dedi. ben yaa çok uzun hep uzuyor dedim. ne bu acelen dedi. Eşime baktım suratıma bakıyor kızgın kızgın :)))) Böylesi daha iyi dedi. Durumlar bu işte.

canım hakkında hayırslısı olsun. inanıyorum bu sefer olacak. sen moralini yüksek tut ki, bebişte sana tutunsun.

sen neden böle heyecanlı heyecanlı yazmamışsın
sanki hergün tüp yaptırıyor gibi memnun kalmadınmı yoksam:gitme:

sen neden böle heyecanlı heyecanlı yazmamışsın
sanki hergün tüp yaptırıyor gibi memnun kalmadınmı yoksam:gitme:

ya öylemi yazmışım farkında değilim tatlım. Evet sanki normal bişeymiş gibi pek heyecanlanmadım. Birde doktor kafamı karıştırdı yok erken falan dedi. Bizde yaptırıcaz dedik. Biraz kafam karıştı sadece.

senin kafana yattıysa bi sorun yoktur bakma dr falan

ya kafama hem yatıyor hemde çok acele ettiğimi düşünüyorum. Aman neyse artık bu yola bir kez girdik birde bunu deniyim belki kısmetim tüp bebektir. Hakkımda hayırlısı olsun artık başka bişey demiyorum.

Selam Kızlar

Canım yeni tedavin hayırlı uğurlu olur inşallah ve bebişine kavuşursun..

Ya kızlar bu tüp bebek olayıda amma uzun sürüyor ya 18 gün daha bekeleyecem sonra 10 gün iğneler. of sonra 12 daha bekle ooooo ölürüm o zamana kadar ben yaa. Acaba ısrar etseydimde kısa protokolmü yaptırsaydım.
Hay Allah kahretsin beni ne kararsız bir karıyım yaa

canım yeni kararın tedavin hayırlı uğurlu olsun inş. bu sefer hayırlı haberler alırız senden :)

bu arada selamalar nasılsınız kızlar 3,4 gündür giremedim

canım yeni kararın tedavin hayırlı uğurlu olsun inş. bu sefer hayırlı haberler alırız senden :)

bu arada selamalar nasılsınız kızlar 3,4 gündür giremedim

çok sağol tatlım. İnşallah güzel haber verebilirim ama daha çok zaman var :)))))))
sen nasılsın bakim.

çok sağol tatlım. İnşallah güzel haber verebilirim ama daha çok zaman var :)))))))
sen nasılsın bakim.

iyiyim işte göğüslerde ağrım var karnım ağrıyor birde çok enteresan hiç akıntım yok ilk aşılamada çok geliyordu bu vajinal jel varya o kesik süt gibi yapıyordu akıntımı yine öyle ama 3 ve ya 4 gündebir geliyor akıntım ya su gibi geliyor işte öyle tuhaf sizce ne demek bu

ay canım bilmiyorumki hiç. ama bence belirtilere kafanı takıpta canını sıkma derim. Bir ayımız bir ayımıza uymuyorki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…