Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Mutluuuu naber canım???

iiyim be canım sen nasılsın geçmişi şöle bi okuyayım dedim

bugün keşke test günüm olsaydı ve keşke mutlu haber alsaydım çünkü benim doğum günüm ne güzel olurdu ömrüm boyunca alacağım ,aldığım en güzel hediye olurdu ama daha 5. günü aşılamanın

nice mutlu yıllara tatlım. Bu sene olmadı diye üzülme inşallah seneye kucağında bebeğinle kutlarsın.
Herşey gönlünce olsun tatlım

ıyi ki doğdun Mutluuuuu
ıyi ki doğdun Mutluuuuuuuu
Nice sağlıklı Mutlu Bebişli Yıllar dilerim Tatlımmm opuyorumnanaktan a.s.

nice mutlu yıllara tatlım. Bu sene olmadı diye üzülme inşallah seneye kucağında bebeğinle kutlarsın.
Herşey gönlünce olsun tatlım

teşekkür ederim gözüm
annem geldi kutlamaya onun için çıkmak zorundayım inş. bu güzel dileğin olur. herkesin olsunda benimde olsun

Az önce eşime aşılama yaptırmayaağım. Tüp bebek yapıcam dedim. oda bana ne dedi forum sitelerinden sürekli okuyorsun bişeyler sonra kararını değiştiriyorsun dedi. boşuna niye o kadar para vrelim bi kez daha deneyelim dedi. bende senin için söylemesi kolay eziyeti çeken strese giren benim dedim. Aşılamanın yüzdesi çok düşük dedim. Sonra hiç kouşmadı. ben tekrar sorunca ben karışıyorum ne istiyorsan onu yap dedi.
Çok uyuz yaa. Beni anlamıyor bir türlü

zeynom iyiki doğdun canım. sana mutlu yıllar. yeni yaşın sana uğur getirsin. öpüldünnnnnnnnnnnnnnn.

Canım Godesüm ya benimde kafamı karıştırdın be tatlım. Hmmm şimdi şunu diyeyim enişte haklı kafanı forum karıştırıyo bencede lmaz:
Maddi açıdanda arada dağlar kadar fark var canım. Hiç bilemiyorum be tatlım gerçekten çok zor bir karar.

ya maddi acıdan fark var evet tatlım ama veremiyecek durumda değiliz. Sanki tüp bebeğe boşuna para veriyormuşuz gibi düşünüyor ne acelemiz var tekrar aşılama yapalım diyor. Ama benim işte acelem var bunu anlamak istemiyor

Yani orda da sen haklısın.. tüp bebeğin tutma ihtimali daha yüksek. Aşılama tutmazsa tekrar psikolojin bozulacak. Oy Godesim Allah yardımcın olsun. Karar vermek kolay değil.
Canım iyi geceler. opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…