Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ne yapıyon bakim. ben bol bol ağladım yaprak dökümünü izlerken. Ne kadar duygusalım böyle ya

bende yatcamda öle bakınıyorum abla
sende bugunlük ağla tamamda yarın o pozitif karı geri dönsün ona göre yoksa çekerim kulaklarını büyük müyük dinlememmmkaydirigubbakcemile

bende yatcamda öle bakınıyorum abla
sende bugunlük ağla tamamda yarın o pozitif karı geri dönsün ona göre yoksa çekerim kulaklarını büyük müyük dinlememmmkaydirigubbakcemile

söz veremiyorum bakalım. Bir regli olim o zaman dönücem normale söz :)

kesinlikleeeeeeeeeeee "çok güzel cümle hayatın sırf ondan ibaret olduğunu silsek" süper yaaa. Bundan sonra öyle düşünelim tamamı.Ben söz veriyorum. Bak bundan sonra aşılamam falan tutmadığında üzülmeyeceğim. Şuan bunu gerçekten çok inanarak yazıyorum

06.06.2010
GODES HANIM BUNLARI YAZAN SENSİNNN HEEE alkisalkisalkis

06.06.2010
GODES HANIM BUNLARI YAZAN SENSİNNN HEEE alkisalkisalkis

ayyy deliya bak ya nerden neleri bulmuş mikrop. ben onu yazarken nerden bilim bugünleri regli olmayacağımı falan filan dime ama. beni niye böyle morartıyon bakim çok ayıp :eek:

ayyy deliya bak ya nerden neleri bulmuş mikrop. ben onu yazarken nerden bilim bugünleri regli olmayacağımı falan filan dime ama. beni niye böyle morartıyon bakim çok ayıp :eek:

BENİM İŞİM BUUU KIZIMM guclubacismile
Amacım seni morartmak deil ablam estağfurullah sadece aklıma geldi buldum bende
Ama arada sırada böyle koyvermek gerekiyor deşarj olmak gerekiyor sen regl olana kadan karışmıcam isyanlarda dolan farkyapmaz sonra iyi olda olumunekankayizsmile olmazsanda ben çekerim nazını yaa merak etmee mafoldumben ama seni güçsüz görmek istemiyorum canım ablamm :çok üzgünüm:

BENİM İŞİM BUUU KIZIMM guclubacismile
Amacım seni morartmak deil ablam estağfurullah sadece aklıma geldi buldum bende
Ama arada sırada böyle koyvermek gerekiyor deşarj olmak gerekiyor sen regl olana kadan karışmıcam isyanlarda dolan farkyapmaz sonra iyi olda olumunekankayizsmile olmazsanda ben çekerim nazını yaa merak etmee mafoldumben ama seni güçsüz görmek istemiyorum canım ablamm :çok üzgünüm:

ay canım benim çok sağol. Ama sana bu eziyeti çektirmeyeceğim bana katlanman gibi. ben düzelirim 1-2 güne kalmaz merak etme sen. Sen şimdi bursaya gidicen cuma günü ne zaman döncen bakim.

ay canım benim çok sağol. Ama sana bu eziyeti çektirmeyeceğim bana katlanman gibi. ben düzelirim 1-2 güne kalmaz merak etme sen. Sen şimdi bursaya gidicen cuma günü ne zaman döncen bakim.

pazartesi veya salı günü döncem
aaaaa aşkolsun sana katlanmak eziyet deil zevktir benim için ciddi diyorum bak olumunekankayizsmile
yarın evdesin dime sen :hulya:

kocam çağırıyor ablam çıkmam lazım yarın sabah görüşmek üzere :emir_bebek:
iyi gecelerrrrrrrrrr boshayallersmile

pazartesi veya salı günü döncem
aaaaa aşkolsun sana katlanmak eziyet deil zevktir benim için ciddi diyorum bak olumunekankayizsmile
yarın evdesin dime sen :hulya:

aaa ne çok kalıcan öyle kendinden mahrum bırakacan beni :gitme:
Evet yarın evdeyim tatlım. hep sizmi temzlik yapacasınız biraz da ben yapim dime ama

GÜNAYDIN CANLARIM
Ben erkenciyim bugün. Çok geç yatmama rağmen uyuyamadım. Erkenden kalktım.
Bugün kayınvalideme gidicem. Yarında eşim izinli büyük ihtimal. Yani Cumartesi görüşücez arada kaçıp gelemezsem.

O zamana kadar kendinize iyi bakın fıstıklar.
opuyorumnanaktan

Yeni doğan sperm gerekli talimatları alıyordu:
Sinyali alır almaz ileri atılacaksın, olanca gücünü harcayarak tünelin
içinden geçeceksin.Sakin durma, vazgeçme, derinlerde kırmızı, top gibi bir
şeyle karsılaşacaksın. Hemen onun yanına gidip kendini tanıtacaksın:
- "Selam, benim adim sperm," diyeceksin. O da sana,
- "Selam,benim adim yumurta," diyecek.
Böylece tanışacaksınız ve birlikte geleceğin bebeğini oluşturmaya başlayacaksınız.

Ve o gün gelir. Sinyali alır almaz ileri fırlar sperm, var gücüyle ilerler, o kadar hızlıdır ki soluk soluğa kalır ama pes etmez.
Tünelin içinde ilerlemektedir. Bir ara arkasına bakar, çevresinde hiçbir arkadaşı kalmamıştır. Onlar için üzgündür ama görevini de yerine getirmek
zorundadır.

ilerlemeye devam eder, derken sözü edilen,top gibi,kırmızı,şeyi görür..
Hemen yanına gidip, kendini tanıtır:
- "Selam benim adim sperm."
Yuvarlak, kırmızı, top gibi şey cevap verir:
- "Selam, benim adim da bademcik."
:roflol::roflol::roflol:
UYAN KIZZZZ ABLAAA

Yeni doğan sperm gerekli talimatları alıyordu:
Sinyali alır almaz ileri atılacaksın, olanca gücünü harcayarak tünelin
içinden geçeceksin.Sakin durma, vazgeçme, derinlerde kırmızı, top gibi bir
şeyle karsılaşacaksın. Hemen onun yanına gidip kendini tanıtacaksın:
- "Selam, benim adim sperm," diyeceksin. O da sana,
- "Selam,benim adim yumurta," diyecek.
Böylece tanışacaksınız ve birlikte geleceğin bebeğini oluşturmaya başlayacaksınız.

Ve o gün gelir. Sinyali alır almaz ileri fırlar sperm, var gücüyle ilerler, o kadar hızlıdır ki soluk soluğa kalır ama pes etmez.
Tünelin içinde ilerlemektedir. Bir ara arkasına bakar, çevresinde hiçbir arkadaşı kalmamıştır. Onlar için üzgündür ama görevini de yerine getirmek
zorundadır.

ilerlemeye devam eder, derken sözü edilen,top gibi,kırmızı,şeyi görür..
Hemen yanına gidip, kendini tanıtır:
- "Selam benim adim sperm."
Yuvarlak, kırmızı, top gibi şey cevap verir:
- "Selam, benim adim da bademcik."
:roflol::roflol::roflol:
UYAN KIZZZZ ABLAAA

ne delisin ya kız sabah sabah güldüm buna benze bir video vardı bende. Facede bulursam atim sana oda güzeldi.
Uyandımda nasıl temzilik yapıcam diye kara kara düşünüyorum. Ben çok pasaklıyım yaaa

ne delisin ya kız sabah sabah güldüm buna benze bir video vardı bende. Facede bulursam atim sana oda güzeldi.
Uyandımda nasıl temzilik yapıcam diye kara kara düşünüyorum. Ben çok pasaklıyım yaaa

valla benim temizlik işim bitti bütün gün tembellik yapcam acıyorum temizlik yapacam diyenlere :dilcikar:
videoyu bulursanda göndert merak ettimlaelaelaelaelae

valla benim temizlik işim bitti bütün gün tembellik yapcam acıyorum temizlik yapacam diyenlere :dilcikar:
videoyu bulursanda göndert merak ettimlaelaelaelaelae

buldum tatlım bak paylaşıcam şimdi bebek nasıl dünyaya gelir diye izle çok şeker.

X