Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
çok güzel anlatılmaz yaşamak lazım her tarafım titriyordu dün ama çok mutkuyum allah herkese versin canım herkese yaşatsın bu duyguyu

çok güzel anlatılmaz yaşamak lazım her tarafım titriyordu dün ama çok mutkuyum allah herkese versin canım herkese yaşatsın bu duyguyu

amin canımmmmmm.
Canım benim yaaa bende duygulandım şimdi. İnsanın sürekli doktora gidip bebeğini göresi gelir valla. Bana öyle olurmuş gibi geliyor.

herşey yolunda canım cinsiyeti daha erken heralde 11 haftalık daha

ya daha dün gibi 11 hatfalık olmuş maşallah nazar olmasın.
Şimdi netten baktım 16 haftalıkken belli oluyormuş cinsiyeti.
Kim vardı dün yanında bebeğini gördüğünde yanındakilerde çok mutlu olmuştur

eşim vardı ve onun o gözlerinde mutluluğu ve gülümsemeleri halam gözümde çok sevindi

evet hep kontrol olsun devamlı gideyim istiyorsun ama olmuyor işte

parasıyla değilmi kardeşim yemem içmem giderim :))))
Ya canım bizide unutmuyorsun bilgilendiriyorsun ya gelişmelerden çok sağol valla. Bak diğer hamişlerden ses yok. Sen bize moral oluyorsun ne güzel. Son zamanlarda hiç güzel haberler alamadık valla

inşaallah canım burada hep sizinleyim inşaallah bi aksilik çıkmaz herşeyi paylaşırım sizlerle

ee sen ne yaptın tedaviyi canım ya

canım valla ne yapim karar veremedim hala. 3. aşılamamda tutmadı.4. yaptırimmi yoksa tüp bebekmi hala gidip geliyorum. Regli olmayı bekliyorum işte o an neye karar verirsem onu yapcam. Kafam çok karışık anlayacağın.

Hemen hamile olasım var evet hemen hatta yarın 9 aylık hamile olasım var. İçimde sürekli çırpınan bir kuş çaresizlik içinde kanat çırpıyor bir türlü yolunu bulup özgürlüğe kavuşamadan. derinlerden derinlerden ötüyor ama kimse duymuyor duyamıyor.
Evet bugün hamile olasım var. içimdeki kuşu özgür bırakasım var özgürce ötmesi ve kanat çırpması için azat edesim var.

mutlu80 bını beğendi :)

X