Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
hoşgeldin canım bende biraz önce uyandım daa.ben uyurken önemli kararlar almışsın..hakkında hayırlısı olsun

aldımmı acaba (( çok kötüyüm ve çok kararsızım ne yapıcağımı bilemiyorum. kendimden ve bu kararsızlığımdan nefret ediyorum.

aldımmı acaba (( çok kötüyüm ve çok kararsızım ne yapıcağımı bilemiyorum. kendimden ve bu kararsızlığımdan nefret ediyorum.

öyle söyleme canım.sen seneler beklemedin daha bence aşılamayı son kez dene .ne de geçen sefer tuttu gitti.bi daaa dene hemen tüpe başlama olmazsa sende çift seanslı iste ne bilim ben bence senin daha erken gibi tüp için hemen 3 5 ay olmayınca tüpe geçilir mi bilmerm ki

ya canım valla bende hiçbirşey olmaz. Bu kararsızlıkla benim bebeğim bile olsa ben bakamam yetiştiremem gibi geliyor. Daha kendi kararlarımı doğru düzgün alamıyorum baksana.
Hala düşünüorum deli gibi bir senin gibi düşünüyorum geçen ay tuttu gibi ilk kez iğne ile denediğimde tutar gibi oldu bir kez daha iğneli senin yaptığın şekilde 2 seanslı yapim diyorum. Sonra ya olmazsa tüp mü yapim diyorum geçekten sıyırıcam az kaldı valla.
Kendime çok kızıyorum çokkkk

ayakları yere basan kararları arkasında duran güçlü bir bayan olmak istiyorum ama ben sürekli karar değiştiriyorum. ne diyim allah beni bildiği gibi yapsın valla.

Godescim asma yüzünü kıyamam sana.. Hayalbaza katılıyorum. Senin geçen sefer tuttuydu hayatım. Son kez aşılama dene derim bende. Zaten geçen sefer başarılı oldun ama bebişin tutunamadı canım benim. Doktorununda var demekki bir bildiği bir daha deneyelim dedi canım. Belki ona göre önlemini de alır bu sefer. Progesteron falanda verir sana. Geçen sefer kullanmışmıydın Progesteronu canım sen??

yok canım kullanmadım. Doktora sormuştum oda senin arahim kalınlığın çok iyi gerek yok ama istiyorsan alabilirsin zararlı bir iüşey değil ama ben sana gerek duymuyorum dedi.

yok canım kullanmadım. Doktora sormuştum oda senin arahim kalınlığın çok iyi gerek yok ama istiyorsan alabilirsin zararlı bir iüşey değil ama ben sana gerek duymuyorum dedi.
Anladım Bitanem. Diyorum ya vardır Doktorunun bir bildiği. Hayatım kaybedecek neyin var söyle bakalım?? Tamam psikolojik olarak yıkılırsın belki tutmayınca ama tüp bebekde tutacak yüzde yüz diye bişey varmı?? Ama bence Aşılama yaptır.. Çünkü sen kendin ne demiştin?? Bu sefer tutacak diye hissediyorum demiştin. Hislerine güven canım benim. Bak benim takıldığım bir topic var. Orda bugün 3 hamile haberi aldık. Ve sordum stres yapmadınızmı bu ay diye. Arkadaşda dediki bu ayda aynıydı.. kafamdan atmadım. Hep acaba mı diye düşündüm dedi. Ve şu an hamile. O da inanamıyor hala. Ve o da ben gibi PCO lu.. Onun kendi Doktoruda PCO luymuş ve 3 çocuğu olmuş! Sende hiç bi sorun yok be güzelim. Yani bizim gibi yumurtlama sorunu olanlar için bence biraz daha zor. Seninde olucak buna bütün kalbimle inanıyorum Canım.

canım kendine kızma hepimizin dengesi bozuldu.sen kararsız biri değilsin.bu aldığımız kararlar önemli hayati kararlar.ve malesef anne adayları olarak tedavi sürecinde biraz yalnız kalıyoruz.çünkü eşimiz bile olayın bizim kadar içinde değil ve anlamıyolar anlayamıyolar tam olarak. bizde böyle oluyoruz işte.anladığım kadarıyla sen gayet güçlü ve kararlı birisin çyle olduğunun da farkındasın harap etme kendini

sağol tatlım iyi dileklerin için. Evet hiçbir sorunm yok ama olmuyor bu daha kötüya.
Hiç birşey düşünemiyorum. Reglide olamadım ya onunda üzerimde olumsuz düşünmeme etkisi var. Bu dönemler bunalım oluyor tabi birde 7 gün geçti hala hasta olamadım ilaç kullanıyorum falan o yüzden bu kadar negatif düşünüyorum belkide bilmiyorum canım. Hala karar vermiş değilim bir kaç gün düşünücem. Artık hasta olunca karar vericem ayaklarım nereye götürürse beni.

Ay evet Hayalcim ya. Benim eşimde aynı. Doktor Adama sigarayı bırak diyor. Bizimki hala içiyor. Olayın ciddiyetinin farkında değil sanki. Bi kızıyorum varya. Ben o kadar hap kullandım. Sürekli Doktora git gel harap oldum ama ona bi sigarayı bırakmak zor geliyor. Anlamış değilim. Tamam zor kolay değil ama on gün içmedi ve tekrar başladı. ohaoldumsmile

baksana bana bu ayın başında asla test yaptırmıcam diyodum adetim bi kaç gün geçene kadar ama naptım aşılamnın 11. gününde test yaptım hemde idrar testi şaka gibi.kararsızlık abidesi.ama kızmıyorum kendime insanım işte napim anne olmak istiyorum içimizdeki en büyük içgüdü bu engel olamıyoruz

evet canım çok yalnızım tek sizler varsın iyiki de varsınız. Eşim kendimi böyle üzdüğümü görünce çok kızıyor olmazsa olmasın diyor zaman bırak biraz diyor falan filan onun hiç acelesi yok. Bu durumumdanda kimseye bahsetmedim ailemde bilmiyor. kimseyle paylaşamıyorum. Çok yalnızım yaaaa.

ben şimdi kaçıyorum yarım saat sonra gelirim kocam geldi yemek yiyecez belki konuu acarım bakalım duruma göre
öpüldünüz
iyiki varsınız

Anlıyorum seni. Adet olmadığın için üzerinde bir sıkıntı vardır. ınşallah en kısa zamanda olursun canım.
Canlar ben çıkıyorum. ınatcı kocama yemek hazırlayayım. Kocaman öptüm sizi. olumunekankayizsmile

yaaanii bende bi proxeedi içiremedim

yalnızlığım, yaşamak zorunda olduğum beraberliğimsin ...yalnızlığım bugünüm yarınım sen benim vazgeçilmezimsin..

biraz damardan oldu ama napak

yaaanii bende bi proxeedi içiremedim

ya keşke içse valla iyi geliyor.
benimki nasıl oluyorsa hiç aksatmadan içiyor ben söylemeden hemde. Birde ona akşamları keçiboynuzu kaynatıyorum. Ama hiç konuşmuyoruz ben kaynatıyorum bardağa koyuyuorum sonra bir bakıyorum içmiş. Sabahta öyle :))) çok komiğiiz valla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…