Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Yaralı ceylanım senden başkasına gönül vermem.. diye bi türkü geldi aklıma.
Yavruceylan hoşgeldin Kuzum..

Nasılsın bakalım görüşmeyeli?? Son durum ne canım??

Günaydın Kızlar

Kimsecikler yok.. Zeyno kaçar.. Perdeler yıkanacak, camlar silinecek, Yerler silinecek.. Çoook işim var çookkk... Öpüldünüz opuyorumnanaktan

Günaydın Kızlar

Kimsecikler yok.. Zeyno kaçar.. Perdeler yıkanacak, camlar silinecek, Yerler silinecek.. Çoook işim var çookkk... Öpüldünüz opuyorumnanaktan

hahahaayyyy acıyorum sana zeynoo benim işlerim bitti ohhh mis gibi evimm :dilcikar:

:çok üzgünüm:

günaydın kızlar..biraz önce kan verdim :)ne küsel sözümde duruyorum dimi:)saat 3 4 gibi belli olcek.hayırlısı..bugün yine negatif günümdeyim sanki negatif çıkcak gibi hisseioydrum

günaydın kızlar..biraz önce kan verdim :)ne küsel sözümde duruyorum dimi:)saat 3 4 gibi belli olcek.hayırlısı..bugün yine negatif günümdeyim sanki negatif çıkcak gibi hisseioydrum

Allah seni napmasın kızzz
geçende başına gelenlerden sonra yazdığın yazıyı bulur kopyalarım bak sanaaa:roflol::roflol::roflol:
hayırlısı olsun canım negatif dersin pozitif olur inşallahhh :Saruboceq:

elif sakın öle bişi yapma arkadaşım çaktırma işte:) işte ders almıyos napalım

bide doktorun elinden alcam sonucu amaaan tek başıma olsa zırlaması falan rahat olurdu

elif sakın öle bişi yapma arkadaşım çaktırma işte:) işte ders almıyos napalım
haklısın canım ben daha adetim geçmemişken idrar testi yapıyordum yeni evlendiğimde:roflol:
lay lay lom.kızlar tutmamışsa napcam ben hiç bilmiom
bende bilmiom bak benimde 2 aşılama tutmadı bu ay bıraktım doktoru dün yine adet oldummafoldumben
bide doktorun elinden alcam sonucu amaaan tek başıma olsa zırlaması falan rahat olurdu

senağlama

Alemsin canım sen ya.. Ne diyelim inşallah pozitif olurda bizide umutlandırırsın!
Vallahi bende çok sabırsızım kesinlikle bekleyemem çatlarım.
Sonucu alır almaz uğra canım buraya, merak ederiz.

kızlar sanı durcam 3 e 4 e kadar bilmiom yani içimde sıkıntı var.ağlayasım var.yolumu çizemiyorum..bi daha aşılama yapsam cepte para yok.rahim filmi artık şart olur ama o da 400 liraymış.ev borcu ödüyos ya rahat davranamıyorum.naparım bilmiyorum ağlayasım var

Yazgımlaaa kanlı bıçaklıııı
Kalbim hep alacaklıııı
Hayalim 3 kelimeeee
o da şöyle
Evli mutlu Ç O C U K L U
yeppaaaa hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…