Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
valla tatlım akşam konuşucam ama kızacak. zaten aramız dünden beri limoni bakalım.
AMa kafam karışık gidip geliyorum sürekli tüpmü aşılamamı diye

yaaa olacağı varsa biliyorsun nasıl kendiliğnden oluyor milletin olacaksa aşılamadada olur
nasibi başlarsa yiceği içeceği varsa olur derler ya ben ona inanıyorum bitanem ama kafanın karışması da çok doğal insan artık mi acaba diyor içine nasıl siniyorsa eşinle birlikte karar verin keşke demekte istemiyor insan biliyorum hayırlısıyla olsunda sağlıkla sıhhatle yeterki kucağımız dolsun :)

of canım regli herhalde 5-6 güne kadar olurum bu zaman zarfındada düşünim biraz. Belki bugün konuşmam. Eşimle aram düzelsinde öyle konuşurum şimdi küsüsüz.

küsken sakın konuşma erkek milleti kendini kasıyor o zaman en azından benimki öle
hani yazmışsın yaa haziran ayında aşılama yaptıranlar 583. sayfa ii de orası 16 sayfa başka bi topikmi acaba merak ettim bakmak istiyorumda

tmm canım gördüm ve imrendim ve kendiliğinden gelende çok olmuş görüyosun değilmi allah verecek oldumu o vakti zamanını bekliyor ama inş. o vakit artık gelmiştir bizimde

gelsin artık yaaa offf beklemeyelim artık. Bazn çok sakin oluyorum. Bazı günlerde ne oluyorsa iyice karamsar iyice sabırsız ne biçim insanım yaaaaa

gelsin artık yaaa offf beklemeyelim artık. Bazn çok sakin oluyorum. Bazı günlerde ne oluyorsa iyice karamsar iyice sabırsız ne biçim insanım yaaaaa

sadece kendinimi öle sanıyorsun ama asla isyan etme o bunalım anlarında ben hiç isyan etmemeye çalışıyorum inş. rabbime bu konuda bi kusur işlemem sabrımız deneniyor kiminin özürlü evlatlarla kiminin hayırsız evlatlarla bizimde böle sabır her kapının anahtarı o anahtarda bizim elimizde diye düşünüyorum isyan yok anlaştıkmı
bu kendimizi üzer kimseye bişey olmaz

sadece kendinimi öle sanıyorsun ama asla isyan etme o bunalım anlarında ben hiç isyan etmemeye çalışıyorum inş. rabbime bu konuda bi kusur işlemem sabrımız deneniyor kiminin özürlü evlatlarla kiminin hayırsız evlatlarla bizimde böle sabır her kapının anahtarı o anahtarda bizim elimizde diye düşünüyorum isyan yok anlaştıkmı
bu kendimizi üzer kimseye bişey olmaz

çok ok haklısın tatlım ben şimdi çıkıyorum eve gidim sonra görüşürüz öpüdlün

Godescim o sayfaya bende baktım. Kırk bin kere maşallah. O liste ne öyle. Bizim topicte mi var bir uğursuzluk anlamadım gitti. Kendiliğinden olan ne çok var orda. Hemde kaç sene sonra. Bende oturmuşum 5 ay oldu tutmadı hala diye ağlıyorum. Salak Zeynep ya. Çok iyi oldu o verdiğin link hayatım. Bakda gör Zeyno dedim.

sositososito işlerim bitti oleyyyyyyyyyy temizlik bittttttttttiiiiiiiii
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkishihoyyythihoyyythihoyyyt

ama şimdide kimse kalmamış-tatlicadiarzu-
Hadi gözün aydın canım. Yarında ben başlicam temizliğe. Adetim bitsinde rahat rahat hareket edeyim diye bekliyorum. Camları falan silicem.
Kız Elüffff moralmen eksilerdeyimmm...
Benim takıldığım bi topic var orda bugün 3 tane daha hamile haberi aldık. Onların adına gerçekten çok seviniyorum ama benim için sanki hamilelik bir mucize. Sanki benim hiç olmayacak gibi.

byyyy çift seanslı aşılamayı sormuşsun.canım ,doktorumun dediğine göre benim gittiğim hastanede ikinci seans için ekstra ücret talep etmiyolar.ben iki günün sperm yıkamaları +aşılamaları dahil 600 tl verdim

zeynoo rahim filmi sormuşsun ya bende daha çektirmedim canım ilk doktorum çektirmedi aşılama tutmazsa çekeriz dedi.sonra aşılama tutmadı daha doğrusu tuttu gibi olup tutmadı ben doktor değiştirdim yeni doktor çekmek istedi ama film çekilen ay aşılama olmuyomuş o yüzden vakit kaybi olmasın die çektirmedim.bide ilk aşılamada önce pozitif sonra negatif çıktığı için açıktır tüpler die düşündüm.doktorum da açık olma ihtimalinin yüksek olduğunu söledi

X